Liczba dni podczas rejsów w Grecji

Nasze rejsy w Grecji po Cykladach celowo trwają często także 11-12 dni aby dać Wam możliwość zobaczenia także bardziej odległych i pięknych miejsc (jak chociażby Santorini czy Mykonos).

Celowo nie organizujemy także rejsów wyłącznie po Zatoce Sarońskiej, gdyż (poza Hydrą) specjalnie nie róźni się ona np. od Chorwacji. Na Cykladach wpadamy tymczasem w prawdziwy zachwyt i to po kilka razy dziennie…

Jeżeli urlop lub budżet nie pozwala Ci jednak na 11-12 dniowy rejs, sprawdź koniecznie naszą ofertę przemyślanych, 8-mio dniowych tras „minimum” po Cykladach oraz 8-mio dniowych rejsów po Wyspach Jońskich – „Greckich Karaibach” (szczegóły tutaj: rejsy po Wyspach Jońskich).

Trasa i atrakcje na rejsach w Grecji

Podczas rejsów w Grecji czeka na nas cały przekrój żeglarskich atrakcji: zielone wyspy Zatoki Sarońskiej, nieziemskie krajobrazy Milos i strome zbocza wulkanicznej Santorini, zabawa na słynnej wyspie hippisów Ios i wiele, wiele więcej. A przecież… to dopiero początek naszej przygody 🙂

Miejsca, w które was zabierzemy, nie mają przed nami tajemnic. Podczas każdego z naszych rejsów w Grecji chętnie pokażemy wam także to, czego nie znajdziecie nie tylko w masowych przewodnikach po Cykladach ale nawet w większości typowo nautycznych wydawnictw, czyli nasze ulubione, tajne zakamrki :).

hydra-min
milos2-min
grecja-min

TRASA A (10 dni):
Ateny – Serifos – Paros – Ios (słynna wyspa hipisów i nie tylko) – Santorini (miasteczka na klifie, wulkan, osiołki) – Milos (nieziemskie klify Klefiko i wielobarwne plaże/skały: czerwone Paleohori, księżycowe Sarakiniko, Sykia…) – Hydra – Ateny

Więcej informacji o trasie dzień po dniu znajdziesz: TUTAJ

TRASA A2 (8 dni):
Ateny – Kythnos – Serifos – Milos – Hydra – Poros – Ateny

TRASA A3 (8 dni):
Ateny – Poros – Dhokos – Ermioni/Kythnos – Spetses/Plaka – Hydra – Aegina – Ateny

TRASA B (11 dni):
Ateny – Syros – Mykonos – Naxos/Paros – Santorini (miasteczka na klifie, wulkan, osiołki) – Milos – Hydra – Ateny

TRASA C (12 dni):
Ateny – Kythnos – Mykonos – Amorgos – Ios – Santorini (miasteczka na klifie, wulkan, osiołki) – Milos – Hydra – Ateny

WAŻNE – TRASA C dotyczy rejsu, „typowo żeglarskiego”, przeznaczonego dla osób, które szukają nieco więcej żeglowania „samego w sobie”, nocnego pływania, wacht morskich, nawigacji na papierowych mapach, itp. bez konieczności odmrażania sobie czterech liter na Bałtyku :). Na ten rejs nie wymagamy co prawda wcześniejszego doświadczenia, ale warto przygotować się na to, że będzie on nieco inny niż pozostałe.

Ostateczna trasa rejsu morskiego zależy od warunków atmosferycznych i sprawności załogi.

Ceny przelotów na rejsy w Grecji

bilety_lotnicze_www-min

UWAGA – Ryanair lata z Modlina już od 600 zł (w wybranych terminach i w przypadku rezerwacji biletu z odpowiednim wyprzedzeniem)! Dodatkowo, jako jedyna firma w Polsce, oferujemy rejsy w Grecji z możliwością skorzystania z GWARANCJI CENY BILETU LOTNICZEGO (!). Niezależnie od wybranego terminu rejsu, jeżeli zgodzisz się na możliwość przelotu +/- 1-2 dni przed/po terminie rozpoczęcia/zakończenia rejsu (choć często możliwy jest także przelot dokładnie w datach rejsu) za zakup biletu lotniczego zapłacisz maksymalnie 1095 zł (często ta cena będzie jednak znacznie niższa!) nie tylko „tanimi liniami” ale także korzystając ze „standardowych” przewoźników.

Liczba miejsc dostępnych w ramach gwarancji jest ograniczona i dotyczy jedynie lotów z Polski (czasami także z Berlina lub Pragi jednak wylot z zagranicy nie jest obowiązkowy). W trakcie ewentualnych dodatkowych dni przed/po rejsie warto skorzystać z możliwości zwiedzenia Aten (posiadamy informacje na temat sprawdzonych miejsc noclegowych w cenach od 10 EUR/os./noc).

SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć pierwszy o

obniżce cen,  nowych terminach/akwenach, limitowanych ofertach?

Kliknij w czerwony dzwonek w lewym dolnym rogu 🙂

Zero maili, zero spamu, informacja po prostu pojawi Ci się w przeglądarce internetowej.

Chcesz wiedzieć pierwszy o obniżce cen,  nowych terminach/akwenach, limitowanych ofertach?

Kliknij w czerwony dzwonek w lewym dolnym rogu 🙂

Zero maili, zero spamu, informacja po prostu pojawi Ci się w przeglądarce internetowej.

Blue Water Club

POZNAJMY SIĘ

Nagrody i wyróżnienia

Laur Konsumenta za rejsy morskie

Gwarancja stysfakcji

94%

uczestników ocenia nas co najmniej na 5/6
(dane z badań ankietowych za lata 2008-2014)

Dzień Dobry TVN

Opowieści o rejsach morskich pod żaglami

Rozmowy z Blue Water Club-em

Wspieramy Pajacyka

1 rejs - 1 obiad (akcja Pajacyk)

1 UCZESTNIK = 1 OBIAD
od każdego zakupionego przez Was miejsca na naszym rejsie lub kursie przekazujemy część wpłaty na zakup obiadu dla potrzebującego dziecka

Rejsy i kursy przyjazne środowisku

Rejsy przyjazne środowisku

OCENY UCZESTNIKÓW

Opinie uczestników rejów morskich Blue Water Clubu
Oceny klientów rejów morskich Blue Water Clubu

AKTUALNOŚCI NA TEMAT
rejsów i kursów żeglarskich
oraz czarterów jachtów

Oceń stronę