Last Minute 730EUR przelot od 1900PLN

Rejsy po Karaibach 2023 i 2024

Wszystkich chcących zamienić śnieżne zaspy na urokliwe słoneczne wyspy, błękitną wodę, palmy i złoty piasek, a przede wszystkim bezproblemową żeglugę z pasatowym wiatrem… Zapraszamy do żeglarskiego raju – na rejs po Karaibach.

LAST MINUTE – rejs po Karaibach od 02.02 730 EUR , przelot za jedyne 1900 PLN(!!!)

Po drugiej stronie Atlantyku czeka na nas jak zwykle bezmiar atrakcji i wrażeń, których nie sposób wymienić jednym tchem. Lasy deszczowe, wulkany, wodospady, żółwie… a do tego niezapomniane podwodne doznania na rafach koralowych, kolorowe drinki i tańce na białym piasku 🙂

Sprawdź także naszą ofertę tropikalnych rejsów po Seszelach, rejsów po Polinezji, orientalnych rejsów w Tajlandii, a także europejskich rejsów w Chorwacji, rejsów w Grecji i rejsy po Wyspach Jońskich.

CZAS NA NOWĄ PRZYGODĘ

Dolącz do nas już dziś!

Kadra i katamarany na rejsach po Karaibach

Podczas rejsów po Karaibach żeglujemy dwoma sprawdzonymi i komfortowymi KATAMARANAMI (kliknij tutaj, aby sprawdzić, dlaczego to takie ważne na Karaibach) marki Nautitech 441, oraz Helia 44 i Lagoon 400, wyposażonymi m.in. w:

 • 4 łązienki z WC i prysznicami  (możliwość wyboru m.in. kabiny z prywatną łazienką)
 • inverter 230 V  – możliwość ładowania aparatów i telefonów 24h/dobę
 • 3,40 metrowy ponton z silnikiem
 • baterie słoneczne, w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką i zamrażalnikiem, oraz wszystko co niezbędne aby żeglować bezpiecznie i komfortowo.
Rejs katamarenem po Karaibach - wyspa Mayreau
Rejs katamarenem po Karaibach - wyspa Mayreau

Podczas rejsów po Karaibach żeglujemy dwoma sprawdzonymi i komfortowymi KATAMARANAMI (kliknij tutaj, aby sprawdzić, dlaczego to takie ważne na Karaibach) marki Nautitech 441, oraz Helia 44 i Lagoon 400, wyposażonymi m.in. w:

 • 4 łązienki z WC i prysznicami  (możliwość wyboru m.in. kabiny z prywatną łazienką)
 • inverter 230 V  – możliwość ładowania aparatów i telefonów 24h/dobę
 • 3,40 metrowy ponton z silnikiem
 • baterie słoneczne, w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką i zamrażalnikiem, oraz wszystko co niezbędne aby żeglować bezpiecznie i komfortowo.
Juliusz Greń - Blue Water Club

Rejsy morskie po Karaibach odbywają się z udziałem wesołych i energicznych skipperów posiadających bardzo duże doświadczenie na tym akwenie. Jak twierdzą nasi załoganci, ich zaangażowanie, poczucie humoru i niecodzienna umiejętność budowania atmosfery stanowią wartość samą w sobie :).

Aby wziąć udział w rejsie nie trzeba posiadać żadnego doświadczenia – nasi skipperzy wszystko chętnie pokażą i wytłumaczą, zadbają także o komfort i bezpieczeństwo. Każdy z uczestników otrzyma także opinię porejsową podsumowującą liczbę przepłyniętych godzin i uznawaną przez Polski Związek Żeglarski, ISSA oraz RYA.

EXCLUSIVE - TYLKO W BWC

Podczas wszystkich naszych rejsów po Karaibach,  bedziesz mieć możliwość przeżycia nowej, niezwykłej przygody. SUBWINGI, czyli skrzydła podwodne, pozwolą ci poczuć niezwykła wolność i adrenalinę – sprawdź jak to jest latać pod powierzchnią wody!

Obsługa subwinga jest dziecinnie prosta a głębokość zanurzenia każdy reguluje sobie samodzielnie – nie wymaga to więc posiadania żadnych umiejętności nurkowych. Zabawa jest rewelacyjna i w 100% bezpieczna. Dodatkowo, dzięki praktycznie bezwysiłkowej obsłudze, SUBWING pozwala na przebywanie pod powierzchnią znacznie dłużej niż zwykłe nurkowanie w płetwach.

Wiek i wyposażenie katamaranów podczas rejsów po Karaibach

Tobago Cays - rejsy katamaranem po Karaibach

Rejsy na Karaibach organizujemy wyłącznie na nowych, maksymalnie kilkuletnich katamaranach, co gwarantuje niemalże stuprocentową bezawaryjność. Z uwagi na tropikalny klimat (bardzo duża wilgotność i zasolenie powietrza) oraz całoroczną, a nie sezonową eksploatację, katamarany na Karaibach ulegają znacznie szybszemu zużyciu niż w Europie.

O ile np. w Chorwacji jachty 8-mio a nawet 10-letnie (pod warunkiem odpowiedniego ich serwisowania) mogą być nieraz w naprawdę dobrym stanie, o tyle w tropikach jednostki starsze niż kilkuletnie są znacznie bardziej narażone na awarie zmuszające do modyfikowania trasy/planów/itp. nawet w przypadku posiadania serwisu dostępnego 24h/dobę.

Dzięki odsalarce wody (której większość katamaranów nie posiada) nie musimy się nieustannie martwić o to, czy po kolejnej kąpieli w turkusowej wodzie, uda nam się jeszcze spłukać z siebie morską sól czy też nie. Na Karaibach woda potrafi sporo kosztować, my natomiast produkujemy ją sami. Zamiast zawracać sobie głowę zmartwieniami oraz tracić czas na zbaczanie z trasy do punktów sprzedaży wody (oraz tankowanie w określonych miejscach o określonych godzinach), koncentrujemy się na żeglowaniu, zwiedzaniu i wypoczynku.

Ceny i terminy rejsów po Karaibach

Cena rejsu zależy od rodzaju kabiny, klasy katamaranu oraz terminu.

Szczegóły na temat dostępnych opcji znajdziesz tutaj:

Rejsy po Karaibach – terminy i ceny

SZCZEGÓŁY

Dlaczego właśnie z nami?

 • rejsy prowadzą wyłącznie młodzi, dynamiczni i zaangażowani skipperzy.
 • żeglujemy często na katamaranach z odsalarką wody, dzięki czemu unikamy straty czasu oraz pieniędzy.
 • żeglujemy wyłącznie na maksymalnie 6-cio letnich katamaranach, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko wystąpienia uciążliwych awarii.
 • nasi skipperzy nigdy nie prowadzą rejsów przez 5-15 tygodni z rzędu – co 30 dni obowiązuje ich minimum 2 tygodniowa przerwa dzięki czemu z jednej strony, doskonale znają akwen po którym żeglujemy, z drugiej zaś unikają przepracowania, znużenia i wyczerpania. Na każdym rejsie można więc liczyć na ich uśmiech, energię i pełne zaangażowanie!

POZNAJMY SIĘ

Nagrody i wyróżnienia

Laur Konsumenta za rejsy morskie

Gwarancja stysfakcji

94%

uczestników ocenia nas co najmniej na 5/6
(dane z badań ankietowych za lata 2008-2014)

Dzień Dobry TVN

Opowieści o rejsach morskich pod żaglami

Rozmowy z Blue Water Club-em

Wspieramy Pajacyka

1 rejs - 1 obiad (akcja Pajacyk)

1 UCZESTNIK = 1 OBIAD
od każdego zakupionego przez Was miejsca na naszym rejsie lub kursie przekazujemy część wpłaty na zakup obiadu dla potrzebującego dziecka

Rejsy i kursy przyjazne środowisku

Rejsy przyjazne środowisku

OCENY UCZESTNIKÓW

Opinie uczestników rejów morskich Blue Water Clubu
Oceny klientów rejów morskich Blue Water Clubu

AKTUALNOŚCI NA TEMAT
rejsów i kursów żeglarskich
oraz czarterów jachtów