Transport na rejsy w Grecji
po Cykladach i Zatoce Sarońskiej

bilety_lotnicze_www-min

W sobotę na jacht możesz wejść od godziny 19:00 ale oczywiście może to być także później jeżeli tak wolisz (nawet w środku nocy z soboty na niedzielę bo jacht wypływa w niedzielę rano). Sobotni wieczór przeznaczamy na szkolenie BHP oraz zaprowiantowanie i integrację. Na koniec rejsu z jachtu musisz zejść około 8:00 rano, ale oczywiście możesz także wcześniej (zwykle już w piątek wieczorem przypływamy do portu zakończenia rejsu, w którym spedzamy ostatnią noc na jachcie).

Do Aten, skąd rozpoczynamy nasze rejsy po Cykladach najlepiej dolecieć samolotem – Ryanair/Wizzair lata z różnych miast Polski już od 200 zł (w wybranych terminach i w przypadku rezerwacji biletu z odpowiednim wyprzedzeniem).

Sprawdź także ceny biletów lotniczych z Łodzi lub Berlina (łatwy i tani dojazd z Polski np. Flixbusem na samo lotnisko) za około 550 PLN.

Warto także sprawdzać loty z przesiadkami np. tutaj: www.kayak.pl, a także loty z innych miast w Polsce (często dużo lepsze ceny niż miasto najbliżej Ciebie…) oraz rozważyć przelot tylko z bagażem podręcznym 10 kg (nasi skipperzy pakują się tak na rejsy bez problemu). Ciekawym rozwiązaniem jest także zakup np. tylko 1 bagażu do luku (15 lub 20 kg) na 2 osoby do podziału.

Warto rozważyć także przylot/wlot do/z Aten 1-2 dni wcześniej/później i pozwiedzać miasto (posiadamy informacje na temat sprawdzonych miejsc noclegowych w cenach od 10 EUR/os./noc), tak ze względów turystycznych, jak i z uwagi na niejednokrotnie tańsze połączenia lotnicze (w innych dniach tygodnia).

WAŻNA PODPOWIEDŹ – w przypadku lotów Ryanirem (ale też często innymi liniami), podczas zakupu biletu pojawiają się 3 taryfy do wyboru, pierwsza z nich nie zawiera nawet bagazu podręcznego, druga, często kilkaset złotych droższa zawiera zwykle 2 bagaże podręczne 10 kg, pierwszeństwo wejścia na pokład itp. Lepiej jednak (TANIEJ) jest wybrać najpierw tę taryfę bez bagażu podręcznego, przejść dalej, ominąć wybieranie miejsca w samolocie i dopiero w kolejnym kroku dodać bagaż podręczny do swojej taryfy (zwykle przysługują 2 sztuki po 10 kg każda), co kosztuje wówczas 30-50 zł, a nie np. 300 zł za wyższą taryfę wybieraną na starcie :).

Warto rozważyć też tzw. loty „multi-city” czyli wylot z innego miasta niż powrót (często daje to lepsze ceny lub korzystniejsze godziny lotów), np. lot Warszawa-Ateny a powrót Ateny-Łódź lub wylot Berlin-Ateny a powrót Ateny-Warszawa itp. Można je wyszukać np. tutaj: https://www.kayak.pl

UWAGA – przed zakupem biletu na samolot napisz do nas – mamy często nieco niższe ceny niż popularne wyszukiwarki internetowe. Jako jedyna firma w Polsce, oferujemy także rejsy w Grecji z możliwością skorzystania z GWARANCJI CENY BILETU LOTNICZEGO (!). Niezależnie od wybranego terminu rejsu, jeżeli zgodzisz się na możliwość przelotu +/- 1-2 dni przed/po terminie rozpoczęcia/zakończenia rejsu (choć często możliwy jest także przelot dokładnie w datach rejsu) za zakup biletu lotniczego zapłacisz maksymalnie 1095 zł (często ta cena będzie jednak znacznie niższa!) nie tylko „tanimi liniami”, ale także korzystając ze „standardowych” przewoźników. Liczba miejsc dostępnych w ramach gwarancji jest ograniczona i dotyczy jedynie lotów z Polski (czasami także z Berlina lub Pragi jednak wylot z zagranicy nie jest obowiązkowy). W trakcie ewentualnych dodatkowych dni przed/po rejsie warto skorzystać z możliwości zwiedzenia Aten (posiadamy informacje na temat sprawdzonych miejsc noclegowych w cenach od 10 EUR/os./noc).

UWAGA – IM PÓŹNIEJSZA REZERWACJA, TYM DROŻSZE BILETY NA SAMOLOT!

Szczegóły na temat transportu autokarem znajdziesz tutaj: autokary na rejsy w Grecji

SZCZEGÓŁY

Chcesz wiedzieć pierwszy o

obniżce cen,  nowych terminach/akwenach, limitowanych ofertach?

Kliknij w czerwony dzwonek w lewym dolnym rogu 🙂

Zero maili, zero spamu, informacja po prostu pojawi Ci się w przeglądarce internetowej.

Chcesz wiedzieć pierwszy o obniżce cen,  nowych terminach/akwenach, limitowanych ofertach?

Kliknij w czerwony dzwonek w lewym dolnym rogu 🙂

Zero maili, zero spamu, informacja po prostu pojawi Ci się w przeglądarce internetowej.

Blue Water Club

POZNAJMY SIĘ

Nagrody i wyróżnienia

Laur Konsumenta za rejsy morskie

Gwarancja stysfakcji

94%

uczestników ocenia nas co najmniej na 5/6
(dane z badań ankietowych za lata 2008-2014)

Dzień Dobry TVN

Opowieści o rejsach morskich pod żaglami

Rozmowy z Blue Water Club-em

Wspieramy Pajacyka

1 rejs - 1 obiad (akcja Pajacyk)

1 UCZESTNIK = 1 OBIAD
od każdego zakupionego przez Was miejsca na naszym rejsie lub kursie przekazujemy część wpłaty na zakup obiadu dla potrzebującego dziecka

Rejsy i kursy przyjazne środowisku

Rejsy przyjazne środowisku

OCENY UCZESTNIKÓW

Opinie uczestników rejów morskich Blue Water Clubu
Oceny klientów rejów morskich Blue Water Clubu

AKTUALNOŚCI NA TEMAT
rejsów i kursów żeglarskich
oraz czarterów jachtów