Last Minute 730EUR przelot od 1900PLN

Rejsy po Polinezji 2020

Wszystkich chcących zamienić śnieżne zaspy na urokliwe słoneczne wyspy, błękitną wodę, palmy i złoty piasek, a przede wszystkim bezproblemową żeglugę z pasatowym wiatrem… Zapraszamy do żeglarskiego raju – na rejs po Polinezji Francuskiej!

LAST MINUTE – rejs po Karaibach od 02.02 730 EUR , przelot za jedyne 1900 PLN(!!!)

Na środku Pacyfiku czeka na nas jak zwykle bezmiar atrakcji, wrażeń i niespodzianek :). Do tego niezapomniane podwodne doznania na rafach koralowych, kolorowe drinki i tańce na białym piasku…

Akweny, na których żeglujemy, znamy od podszewki, niejednokrotnie zabieramy załogi także w miejsca, których nie było w planie, i o których nie sposób znaleźć informacje w przewodnikach. Dodatkowo dzięki znajomościom z lokalnymi mieszkańcami, mamy gwarancję nie tylko pełnego bezpieczeństwa załogantów, ale także niejednokrotnie dużych zniżek na wycieczki, posiłki, nurkowania z butlą, itp.

Sprawdź także naszą ofertę tropikalnych rejsów po Seszelach, rejsów po Karaibach, orientalnych rejsów w Tajlandii, a także europejskich rejsów w Chorwacji, rejsów w Grecji i rejsy po Wyspach Jońskich.

CZAS NA NOWĄ PRZYGODĘ

Dolącz do nas już dziś!

Kadra i katamarany na rejsach po Polinezji

Podczas rejsów po Polinezji żeglujemy sprawdzonym i komfortowym KATAMARANEM (kliknij tutaj, aby sprawdzić, dlaczego to takie ważne) marki Bali 4.5, wyposażonym m.in. w:

 • ODSALARKĘ WODY
 • 4 łązienki z WC i prysznicami  (możliwość wyboru m.in. kabiny z prywatną łazienką)
 • inverter 230 V  – możliwość ładowania aparatów i telefonów 24h/dobę
 • 3,40 metrowy ponton z silnikiem
 • baterie słoneczne, w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką i zamrażalnikiem, oraz wszystko co niezbędne aby żeglować bezpiecznie i komfortowo.
Rejsy po Polinezji Francuskiej
Rejsy po Polinezji Francuskiej

Podczas rejsów po Polinezji żeglujemy sprawdzonym i komfortowym KATAMARANEM (kliknij tutaj, aby sprawdzić, dlaczego to takie ważne) marki Bali 4.5, wyposażonym m.in. w:

 • ODSALARKĘ WODY
 • 4 łązienki z WC i prysznicami  (możliwość wyboru m.in. kabiny z prywatną łazienką)
 • inverter 230 V  – możliwość ładowania aparatów i telefonów 24h/dobę
 • 3,40 metrowy ponton z silnikiem
 • baterie słoneczne, w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką i zamrażalnikiem, oraz wszystko co niezbędne aby żeglować bezpiecznie i komfortowo.
Juliusz Greń - Blue Water Club

Nasze rejsy prowadzą młodzi i dynamiczni skipperzy (w większości kapitanowie jachtowi i jachtowi sternicy morscy) z dużym doświadczeniem (często także w żeglarstwie eksploracyjnym). Naszą grupę tworzą wyłącznie weseli i towarzyscy pasjonaci z kapitalną (jak twierdzą załoganci 🙂 osobowością, dużym poczuciem humoru i jeszcze większym zaangażowaniem w prowadzenie rejsu, organizację czasu wolnego i integrację załogi.

Aby wziąć udział w rejsie nie trzeba posiadać żadnego doświadczenia – nasi skipperzy wszystko chętnie pokażą i wytłumaczą, zadbają także o komfort i bezpieczeństwo. Każdy z uczestników otrzyma także opinię porejsową podsumowującą liczbę przepłyniętych godzin i uznawaną przez Polski Związek Żeglarski, ISSA oraz RYA.

EXCLUSIVE - TYLKO W BWC

Podczas wszystkich naszych rejsów po Polinezji,  będziesz mieć możliwość przeżycia nowej, niezwykłej przygody. SUBWINGI, czyli skrzydła podwodne, pozwolą ci poczuć niezwykła wolność i adrenalinę – sprawdź jak to jest latać pod powierzchnią wody!

Obsługa subwinga jest dziecinnie prosta a głębokość zanurzenia każdy reguluje sobie samodzielnie – nie wymaga to więc posiadania żadnych umiejętności nurkowych. Zabawa jest rewelacyjna i w 100% bezpieczna. Dodatkowo, dzięki praktycznie bez wysiłkowej obsłudze, SUBWING pozwala na przebywanie pod powierzchnią znacznie dłużej niż zwykłe nurkowanie w płetwach.

Wiek i wyposażenie katamaranu podczas rejsów po Polinezji

Tobago Cays - rejsy katamaranem po Karaibach

14 dniowe rejsy po Polinezji organizujemy wyłącznie na nowych, maksymalnie 3 letnich katamaranach, co gwarantuje niemalże stuprocentową bezawaryjność. Z uwagi na tropikalny klimat (bardzo duża wilgotność i zasolenie powietrza oraz duże nasłonecznienie) oraz całoroczną, a nie sezonową eksploatację, katamarany w Polinezji ulegają znacznie szybszemu zużyciu niż w Europie.

O ile np. w Chorwacji jachty 8-mio a nawet 10-letnie (pod warunkiem odpowiedniego ich serwisowania) mogą być nieraz w naprawdę dobrym stanie, o tyle w tropikach jednostki starsze niż kilkuletnie są znacznie bardziej narażone na awarie zmuszające do modyfikowania trasy/planów/itp. nawet w przypadku posiadania serwisu dostępnego 24h/dobę. Żegluga na starszych katamaranach to często prosta droga do nieudanego rejsu.
 
Dzięki odsalarce wody (której większość katamaranów nie posiada) nie musimy się też nieustannie martwić o to, czy po kolejnej kąpieli w turkusowej wodzie, uda nam się jeszcze spłukać z siebie morską sól czy też nie gdyż wodę produkujemy sobie sami.

Dzięki odsalarce wody (której większość katamaranów nie posiada) nie musimy się nieustannie martwić o to, czy po kolejnej kąpieli w turkusowej wodzie, uda nam się jeszcze spłukać z siebie morską sól czy też nie. Na Karaibach woda potrafi sporo kosztować, my natomiast produkujemy ją sami. Zamiast zawracać sobie głowę zmartwieniami oraz tracić czas na zbaczanie z trasy do punktów sprzedaży wody (oraz tankowanie w określonych miejscach o określonych godzinach), koncentrujemy się na żeglowaniu, zwiedzaniu i wypoczynku.

SZCZEGÓŁY REJSÓW PO POLINEZJI

TERMIN: .14.03-27.03.2020 czyli 14 a nie 10 dni! ZOSTAŁY OSTATNIE MIEJSCA
 
TRASA: Raiatea – Tahaa – Huahine – Maupiti – Bora Bora – Raiatea
WIZY – niepotrzebne dla obywateli UE.
 
KATAMARAN: Bali 4.5 rocznik 2017 (!) z ODSALARKĄ WODY
 
WAŻNE – na katamaranie będzie nie więcej niż 9 osób + skipper, celowo nie okrętujemy na niego aż 12 osób aby zapewnić wszystkim odpowiedni poziom komfortu i miejsca.
 
CENA REJSU 14 DNIOWEGO (kwoty za osobę):
 
a) mała kabina 1-no osobowej (forpik): LAST MINTE: 1395  500 EUR/14 dni. WAŻNE – na katamaranie będzie nie więcej niż 9 osób + skipper, celowo nie okrętujemy na niego aż 12 osób aby zapewnić wszystkim odpowiedni poziom komfortu i miejsca.
 
b) miejsce w kabinie 2-wu osobowej z prywatną łazienką udostępnianą innym osobom: LAST MINTE: 1795  700 EUR/14 dni. WAŻNE – na katamaranie będzie nie więcej niż 9 osób + skipper, celowo nie okrętujemy na niego aż 12 osób aby zapewnić wszystkim odpowiedni poziom komfortu i miejsca.
 
c) miejsce w kabinie 2-wu osobowej z prywatną łazienką na wyłączność: LAST MINTE: 1995 800 EUR/14 dni. WAŻNE – na katamaranie będzie nie więcej niż 9 osób + skipper, celowo nie okrętujemy na niego aż 12 osób aby zapewnić wszystkim odpowiedni poziom komfortu i miejsca.

Cena rejsu zawiera:

 • miejsce na jachcie
 • usługi kapitalnego, doświadczonego skippera (Polaka)
 • foto i video relację z rejsu
 • silnik do pontonu jachtowego
 • pościel, koce i poduszki
 • pełne wyposażenie w kambuzie i gaz
 • niezapomnianą przygodę 🙂

Opłaty dodatkowe (kwoty od osoby za cały rejs):

 •  składka burtowa na wyżywienie, paliwo, opłaty postojowe i eksploatacyjne, itp. – około 20-30 EUR/dzień przy komplecie załogi
 • sprzątanie końcowe: 26 EUR
 • start pack i transit-log: 35 EUR

Kaucja zwrotna (kwoty od osoby za cały rejs):

 • 73 EUR kaucja ZWROTNEJ + 91 EUR bezzwrotnej opłaty redukcyjnej (opłata za to, że kaucja jest tak mała)
Przelot
 
Od 4500 PLN w 2 strony łącznie (UWAGA – TYCH TARYF NIE MA W WYSZUKIWARKACH INTERNETOWYCH, tylko za naszym pośrednictwem możesz mieć do nich dostęp) z Berlina lub Paryża (czasem z Warszawy) na Tahiti (lotnisko Papeete). Potem lokalny lot na wyspę Raiatea gdzie znajduje się port jachtowy (około 600-800 zł). Pomagamy w znalezieniu optymalnych lotów (posiadamy specjalne ceny w niektórych liniach lotniczych). Aktualnie najlepiej lecieć z Paryża 13.03 a wracać z Papeete 28.03 skoro świt (rejs kończy się 27.03, wile osób po prostu jedzie około północy od razu na lotnisko bez noclegu z 27 na 28 marca). Dolot Ryanair-em do Paryża już od 200 zł w 2 strony łącznie (czasem warto polecieć do Paryża dzień wcześniej lub wracać dzień później, noclegi przy lotniskach zaczynają się już od 30 EUR/pokój).
 
!!! UWAGA !!! Ceny lotów drożeją bardzo szybko, nawet na pół roku przed rejsem potrafią już kosztować majątek. Warto rezerwować rejs z dużym wyprzedzeniem.

Dlaczego właśnie z nami?

 • rejsy prowadzą wyłącznie młodzi, dynamiczni i zaangażowani skipperzy.
 • żeglujemy często na katamaranach z odsalarką wody, dzięki czemu unikamy straty czasu oraz pieniędzy.
 • żeglujemy wyłącznie na maksymalnie 6-cio letnich katamaranach, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko wystąpienia uciążliwych awarii.
 • nasi skipperzy nigdy nie prowadzą rejsów przez 5-15 tygodni z rzędu – co 30 dni obowiązuje ich minimum 2 tygodniowa przerwa dzięki czemu z jednej strony, doskonale znają akwen po którym żeglujemy, z drugiej zaś unikają przepracowania, znużenia i wyczerpania. Na każdym rejsie można więc liczyć na ich uśmiech, energię i pełne zaangażowanie!

POZNAJMY SIĘ

Nagrody i wyróżnienia

Laur Konsumenta za rejsy morskie

Gwarancja stysfakcji

94%

uczestników ocenia nas co najmniej na 5/6
(dane z badań ankietowych za lata 2008-2014)

Dzień Dobry TVN

Opowieści o rejsach morskich pod żaglami

Rozmowy z Blue Water Club-em

Wspieramy Pajacyka

1 rejs - 1 obiad (akcja Pajacyk)

1 UCZESTNIK = 1 OBIAD
od każdego zakupionego przez Was miejsca na naszym rejsie lub kursie przekazujemy część wpłaty na zakup obiadu dla potrzebującego dziecka

Rejsy i kursy przyjazne środowisku

Rejsy przyjazne środowisku

OCENY UCZESTNIKÓW

Opinie uczestników rejów morskich Blue Water Clubu
Oceny klientów rejów morskich Blue Water Clubu

AKTUALNOŚCI NA TEMAT
rejsów i kursów żeglarskich
oraz czarterów jachtów