Last Minute 730EUR przelot od 1900PLN

Rejsy po Polinezji 2023 i 2024

Wszystkich chcących zamienić śnieżne zaspy na urokliwe słoneczne wyspy, błękitną wodę, palmy i złoty piasek, a przede wszystkim bezproblemową żeglugę z pasatowym wiatrem… Zapraszamy do żeglarskiego raju – na rejs po Polinezji Francuskiej!

LAST MINUTE – rejs po Karaibach od 02.02 730 EUR , przelot za jedyne 1900 PLN(!!!)

Na środku Pacyfiku czeka na nas jak zwykle bezmiar atrakcji, wrażeń i niespodzianek :). Do tego niezapomniane podwodne doznania na rafach koralowych, kolorowe drinki i tańce na białym piasku…

Akweny, na których żeglujemy, znamy od podszewki, niejednokrotnie zabieramy załogi także w miejsca, których nie było w planie, i o których nie sposób znaleźć informacje w przewodnikach. Dodatkowo dzięki znajomościom z lokalnymi mieszkańcami, mamy gwarancję nie tylko pełnego bezpieczeństwa załogantów, ale także niejednokrotnie dużych zniżek na wycieczki, posiłki, nurkowania z butlą, itp.

Sprawdź także naszą ofertę tropikalnych rejsów po Seszelach, rejsów po Karaibach, orientalnych rejsów w Tajlandii, a także europejskich rejsów w Chorwacji, rejsów w Grecji i rejsy po Wyspach Jońskich.

CZAS NA NOWĄ PRZYGODĘ

Dolącz do nas już dziś!

Kadra i katamarany na rejsach po Polinezji

Podczas rejsów po Polinezji żeglujemy sprawdzonymi, DUŻYMI (długość 43-45 stóp) i komfortowymi KATAMARANAMI (kliknij tutaj, aby sprawdzić, dlaczego to takie ważne) Lagoon 450, Bali 4.3, itp. (max. kilkuletnimi), wyposażonym m.in. w:

 • ODSALARKĘ WODY
 • 4 łazienki z WC i prysznicami  (możliwość wyboru m.in. kabiny z prywatną łazienką)
 • inverter 230 V  – możliwość ładowania aparatów i telefonów 24h/dobę
 • 3,40 metrowy ponton z silnikiem
 • baterie słoneczne, w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką i zamrażalnikiem, oraz wszystko co niezbędne aby żeglować bezpiecznie i komfortowo.
Rejsy po Polinezji Francuskiej
Rejsy po Polinezji Francuskiej

Podczas rejsów po Polinezji żeglujemy sprawdzonymi, DUŻYMI (długość 43-45 stóp) i komfortowymi KATAMARANAMI (kliknij tutaj, aby sprawdzić, dlaczego to takie ważne) Lagoon 450, Bali 4.3, itp. (max. kilkuletnimi), wyposażonym m.in. w:

 • ODSALARKĘ WODY
 • 4 łązienki z WC i prysznicami  (możliwość wyboru m.in. kabiny z prywatną łazienką)
 • inverter 230 V  – możliwość ładowania aparatów i telefonów 24h/dobę
 • 3,40 metrowy ponton z silnikiem
 • baterie słoneczne, w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką i zamrażalnikiem, oraz wszystko co niezbędne aby żeglować bezpiecznie i komfortowo.
Juliusz Greń - Blue Water Club

Nasze rejsy prowadzą młodzi i dynamiczni skipperzy (w większości kapitanowie jachtowi i jachtowi sternicy morscy) z dużym doświadczeniem (często także w żeglarstwie eksploracyjnym). Naszą grupę tworzą wyłącznie weseli i towarzyscy pasjonaci z kapitalną (jak twierdzą załoganci 🙂 osobowością, dużym poczuciem humoru i jeszcze większym zaangażowaniem w prowadzenie rejsu, organizację czasu wolnego i integrację załogi.

Aby wziąć udział w rejsie nie trzeba posiadać żadnego doświadczenia – nasi skipperzy wszystko chętnie pokażą i wytłumaczą, zadbają także o komfort i bezpieczeństwo. Każdy z uczestników otrzyma także opinię porejsową podsumowującą liczbę przepłyniętych godzin i uznawaną przez Polski Związek Żeglarski, ISSA oraz RYA.

EXCLUSIVE - TYLKO W BWC

Podczas wszystkich naszych rejsów po Polinezji,  będziesz mieć możliwość przeżycia nowej, niezwykłej przygody. SUBWINGI, czyli skrzydła podwodne, pozwolą ci poczuć niezwykła wolność i adrenalinę – sprawdź jak to jest latać pod powierzchnią wody!

Obsługa subwinga jest dziecinnie prosta a głębokość zanurzenia każdy reguluje sobie samodzielnie – nie wymaga to więc posiadania żadnych umiejętności nurkowych. Zabawa jest rewelacyjna i w 100% bezpieczna. Dodatkowo, dzięki praktycznie bez wysiłkowej obsłudze, SUBWING pozwala na przebywanie pod powierzchnią znacznie dłużej niż zwykłe nurkowanie w płetwach.

Wiek i wyposażenie katamaranu podczas rejsów po Polinezji

Tobago Cays - rejsy katamaranem po Karaibach

11-14 dniowe rejsy po Polinezji organizujemy wyłącznie na nowych, maksymalnie kilkuletnich katamaranach, co gwarantuje niemalże stuprocentową bezawaryjność. Z uwagi na tropikalny klimat (bardzo duża wilgotność i zasolenie powietrza oraz duże nasłonecznienie) oraz całoroczną, a nie sezonową eksploatację, katamarany w Polinezji ulegają znacznie szybszemu zużyciu niż w Europie.

O ile np. w Chorwacji jachty nawet 10-letnie (pod warunkiem odpowiedniego ich serwisowania) mogą być nieraz w naprawdę dobrym stanie, o tyle w tropikach jednostki starsze niż kilkuletnie są znacznie bardziej narażone na awarie zmuszające do modyfikowania trasy/planów/itp. nawet w przypadku posiadania serwisu dostępnego 24h/dobę. Żegluga na starszych katamaranach to często prosta droga do nieudanego rejsu.
 
Dzięki odsalarce wody (której większość katamaranów nie posiada) nie musimy się też nieustannie martwić o to, czy po kolejnej kąpieli w turkusowej wodzie, uda nam się jeszcze spłukać z siebie morską sól czy też nie gdyż wodę produkujemy sobie sami.

Dzięki odsalarce wody (której większość katamaranów nie posiada) nie musimy się nieustannie martwić o to, czy po kolejnej kąpieli w turkusowej wodzie, uda nam się jeszcze spłukać z siebie morską sól czy też nie. Na Karaibach woda potrafi sporo kosztować, my natomiast produkujemy ją sami. Zamiast zawracać sobie głowę zmartwieniami oraz tracić czas na zbaczanie z trasy do punktów sprzedaży wody (oraz tankowanie w określonych miejscach o określonych godzinach), koncentrujemy się na żeglowaniu, zwiedzaniu i wypoczynku.

SZCZEGÓŁY REJSÓW PO POLINEZJI

TERMINY:
a) 14 dni: 31.10-13.11.2023 (zapisy tylko do końca stycznia 2023)
b) 11 dni: 31.10-10.11.2023 (zapisy tylko do końca stycznia 2023)
c) 14 dni: 10.03-23.03.2024(zapisy tylko do końca stycznia 2023)
d) 11 dni: 13.03-23.03.2024 (zapisy tylko do końca stycznia 2023)
UWAGA – niektóre rejsy trwają aż 14 a nie tylko 7-10 dni! (polecamy tą opcję) 
 
TRASA: Raiatea – Tahaa – Huahine – Maupiti – Bora Bora – Raiatea
WIZY – niepotrzebne dla obywateli UE.
 
KATAMARANY: Lagoon 450, Bali 4.5, itp. (max. kilkuletnie i duże jednostki o długości 43-45 stóp) z ODSALARKĄ WODY
 
WAŻNE – na katamaranie będzie nie więcej niż 9 osób + skipper, celowo nie okrętujemy na niego aż 12 osób aby zapewnić wszystkim odpowiedni poziom komfortu i miejsca.
 
CENA REJSU (kwoty za osobę):
 
a) mała kabina 1-no osobowej (forpik): 1755 EUR/os./11 dni lub 2075 EUR/os./14 dni. WAŻNE – na katamaranie będzie nie więcej niż 9 osób + skipper, celowo nie okrętujemy na niego aż 12 osób aby zapewnić wszystkim odpowiedni poziom komfortu i miejsca.
 
b) miejsce w kabinie 2-wu osobowej z prywatną łazienką udostępnianą innym osobom: 2195 EUR/os./11 dni lub 2595 EUR/os./14 dni. WAŻNE – na katamaranie będzie nie więcej niż 9 osób + skipper, celowo nie okrętujemy na niego aż 12 osób aby zapewnić wszystkim odpowiedni poziom komfortu i miejsca.
 
c) miejsce w kabinie 2-wu osobowej z prywatną łazienką na wyłączność: 2635 EUR/os./11 dni lub 3115 EUR/os./14 dni. WAŻNE – na katamaranie będzie nie więcej niż 9 osób + skipper, celowo nie okrętujemy na niego aż 12 osób aby zapewnić wszystkim odpowiedni poziom komfortu i miejsca.

Cena rejsu zawiera:

 • miejsce na jachcie
 • usługi kapitalnego, doświadczonego skippera (Polaka)
 • foto i video relację z rejsu
 • silnik do pontonu jachtowego
 • pościel, koce i poduszki
 • pełne wyposażenie w kambuzie i gaz
 • niezapomnianą przygodę 🙂

Opłaty dodatkowe (kwoty od osoby za cały rejs):

 •  składka burtowa na wyżywienie, paliwo, opłaty postojowe i eksploatacyjne, itp. – około 25-40 EUR/dzień przy komplecie załogi
 • sprzątanie końcowe: 35 EUR
 • start pack i transit-log: 45 EUR
 • dezynfekcja katamaranu: 40 EUR

Kaucja zwrotna (kwoty od osoby za cały rejs):

 • około 95 EUR kaucja ZWROTNEJ + około 120 EUR bezzwrotnej opłaty redukcyjnej (opłata za to, że kaucja jest zmniejszona z 8000 EUR/grupę na 95 EUR/os.)
Przelot
 
Od 5500 PLN w 2 strony łącznie (UWAGA – TYCH TARYF NIE MA W WYSZUKIWARKACH INTERNETOWYCH, tylko za naszym pośrednictwem możesz mieć do nich dostęp) z Berlina lub Paryża (czasem z Warszawy) na Tahiti (lotnisko Papeete). Potem lokalny lot na wyspę Raiatea gdzie znajduje się port jachtowy (około 600-1000 PLN). Pomagamy w znalezieniu optymalnych lotów (posiadamy specjalne ceny w niektórych liniach lotniczych).
 
!!! UWAGA !!! Ceny lotów drożeją bardzo szybko, nawet na pół roku przed rejsem potrafią już kosztować majątek (czasem kwoty za przelot dochodą wtedy nawet do 25 000 PLN zamiast 5500-7500 PLN). Warto rezerwować rejs z BARDZO dużym wyprzedzeniem.
Aktualnie (luty 2020) najlepiej lecieć z Paryża 13.03 a wracać z Papeete 28.03 skoro świt (rejs kończy się 27.03, wile osób po prostu jedzie około północy od razu na lotnisko bez noclegu z 27 na 28 marca). Dolot Ryanair-em do Paryża już od 200 zł w 2 strony łącznie (czasem warto polecieć do Paryża dzień wcześniej lub wracać dzień później, noclegi przy lotniskach zaczynają się już od 30 EUR/pokój).

Dlaczego właśnie z nami?

 • rejsy prowadzą wyłącznie młodzi, dynamiczni i zaangażowani skipperzy.
 • żeglujemy często na katamaranach z odsalarką wody, dzięki czemu unikamy straty czasu oraz pieniędzy.
 • żeglujemy wyłącznie na maksymalnie 6-cio letnich katamaranach, dzięki czemu minimalizujemy ryzyko wystąpienia uciążliwych awarii.
 • nasi skipperzy nigdy nie prowadzą rejsów przez 5-15 tygodni z rzędu – co 30 dni obowiązuje ich minimum 2 tygodniowa przerwa dzięki czemu z jednej strony, doskonale znają akwen po którym żeglujemy, z drugiej zaś unikają przepracowania, znużenia i wyczerpania. Na każdym rejsie można więc liczyć na ich uśmiech, energię i pełne zaangażowanie!

POZNAJMY SIĘ

Nagrody i wyróżnienia

Laur Konsumenta za rejsy morskie

Gwarancja stysfakcji

94%

uczestników ocenia nas co najmniej na 5/6
(dane z badań ankietowych za lata 2008-2014)

Dzień Dobry TVN

Opowieści o rejsach morskich pod żaglami

Rozmowy z Blue Water Club-em

Wspieramy Pajacyka

1 rejs - 1 obiad (akcja Pajacyk)

1 UCZESTNIK = 1 OBIAD
od każdego zakupionego przez Was miejsca na naszym rejsie lub kursie przekazujemy część wpłaty na zakup obiadu dla potrzebującego dziecka

Rejsy i kursy przyjazne środowisku

Rejsy przyjazne środowisku

OCENY UCZESTNIKÓW

Opinie uczestników rejów morskich Blue Water Clubu
Oceny klientów rejów morskich Blue Water Clubu

AKTUALNOŚCI NA TEMAT
rejsów i kursów żeglarskich
oraz czarterów jachtów