Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

rejsy morskie pod żaglami

tu jesteś: Oferta > Rejsy morskie > Rejsy po Wyspach Jońskich ("Greckich Karaibach") w sezonie 2017

Rejsy po Wyspach Jońskich ("Greckich Karaibach") 2017

UWAGA - sprawdź także rejsy w Grecji po Cykladach tutaj: Rejsy w Grecji po Cykladach

Rejsy Grecja - jachty

Jeśli szukasz połączenia żeglugi pod pełnymi żaglami, pysznego śródziemnomorskiego jedzenia oraz możliwości zobaczenia na własne oczy zapierających dech wytworów przyrody - zapraszamy na rejsy po Wyspach Jońskich "Greckich Kraibach".

Wody Morza Jońskiego są idealnym akwenem zarówno dla wprawionych żeglarzy, jak i amatorów, szukających podczas rejsu morskiego przede wszystkim udanego wypoczynku pod żaglami. Jednych i drugich z pewnością ucieszy towarzystko delfinów butlonosych, które swoją obecnością bardzo często urozmaicają nam żeglugę po tym akwenie.

Być może zainteresują cię także inne nasze akweny? Organizujemy także m.in. rejsy w Chorwacji, rejsy po Karaibach, rejsy w Tajlandii oraz rejsy po Seszelach.

UWAGA – wbrew temu jaki obraz obecnej sytuacji w Grecji kształtują media, my od 5 już lat udowadniamy, że ekonomiczno-polityczne zawirowania wokół tego kraju w żaden sposób nie przeszkadzają w organizowanych przez nas rejsy morskich. Na wyspach, które są celem naszych wypraw, nikt nigdy nie strajkował (nie ma też żadnych demonstracji), restauratorzy obniżyli natomiast ceny w lokalach, zrobiło się luźniej w portach (dzięki czemu łatwiej znaleźć jachtom miejsca do zacumowania) a więc cały ten Grecki kryzys wyszedł żeglarzom na dobre :)

Jachty i skipperzy żeglujący nimi podczas rejsów po Wyspach Jońskich

W tym roku w Grecji żeglujemy sprawdzonym i wygodnym jachtem Sun Odyssey 43 DS, posiadającym 2 łazienki z prysznicami, w pełni wyposażoną kuchnię, salon, ponton z silnikem oraz wszystkie niezbędne udogodnienia, konieczne do zapewnienia nam bezpiecznych i komfortowych chwil podczas wakacji na jachcie.

Podczas rejsów po Wyspach Jońskich nie ma mowy o ścisku (niezależnie od liczby osób) znanym z małych jachtów o długości poniżej 43 stóp. Bavaria 44, na której żeglujemy, to bowiem naprawdę spory jacht i sytuacje w których nie można się chociażby swobodnie przebrać w kabinie dziobowej oraz wiecznie brakuje miejsca dla 8-10 osób (tak na jak i pod pokładem) bynajmniej nie mają na niej racji bytu. Dodatkowo nasz jacht wyposażony został nie w jedną lecz w dwie łazienki, co znacznie ułatwia codziennie funkcjonowanie i zaoszczędza uczestnikom mnóstwo czasu.

Długość jachtu w dużym stopniu decyduje także o jego szerokości, a więc o ogólnej ilość dostępnej podczas rejsu morskiego przestrzeni, wielkości kabin, mesy, kambuza, itp. Każdy, kto miał okazję porównąć choćby z pozoru zbliżone do siebie jachty o długości np. 41 i 43 stóp, z pewnością przyzna, że róznica między nimi jest naprawdę znaczna.

Rejsy Grecja - jachty - wnetrze

Jeżlie mieliście już kiedyś okazję brać udział w rejsie morskim pod żaglami, to bez wątpienia wiecie jak wiele zależy daje obecność doświadczonego, uśmiechniętego, energicznego i pozytywnie nastawionego skippera, który potrafi zaangażować się zarówno w prowadzenie rejsu jak i w integrację całej załogi. Skipperzy, których spotkacie podczas naszych rejsów po Wyspach Jońskich, każdego dnia dają z siebie wszystko, aby po rejsie pozostały wam jak najlepsze wspomnienia. Ich niebanalna osobowość i podejście do ludzi sprawiają, że potrafią znaleźć wspólny język dosłownie z każdym ząłogantem. Jeśli masz ochotę poznać ich bliżej już teraz, wystarczy, że klikniesz tutaj: skipperzy prowadzący rejsy morskie BWC.


Wyjątkowe miejsca na trasie rejsów po Wyspach Jońskich

Ship Wreck Bay - rejsy wyspy jońskie, rejsy morskie, rejsy wyspy jońskie
Ship Wreck Bay
plaże - rejsy wyspy jońskie, rejsy morskie, rejsy wyspy jońskie
plaże
zatoki - rejsy wyspy jońskie, rejsy morskie, rejsy wyspy jońskie
zatoki
  Mała Tajlandia - rejsy wyspy jońskie, rejsy morskie, rejsy wyspy jońskie
Mała Tajlandia

Podczas rejsów po Wyspach Jońskich chcemy pokazać wam najpiekniejsze zakątki "Greckich Karaibów": bajeczną zatokę Ship Wreck Bay, podziemne jezioro Melissani, zapierające dech plaże, egzotyczną "Mała Tajlandię" czyli jedno z naszych największych odkryć minionych sezonów, jaskinię Drogarati, i wiele, wiele więcej.

Trasy, którymi żeglujemy znamy jak własną kieszeń. Nasi skipperzy z chęcią odkryją przed tobą tajemnice niezwykłych miejsc, niejednokrotnie znanych tylko lokalnym mieszkańcom, podpowiedzą co i kiedy warto zobaczyć a czego lepiej unikać oraz polecą najlepsze kulinarne specjały, których grzechem byłoby nie skosztować.

Aby wziąć udział w rejsie po Wyspach Jońskich nie musisz posiadać żadnych patentów żeglarskich ani wcześniejszego doświadczenia. Wiele osób, które z nami żeglują, są na jachcie pierwszy raz w życiu i z powodzeniem nie tylko świetnie się na nim odnajdują ale też łapią morskiego bakcyla na dłużej. Nasi skipperzy chętnie wszystko pokażą i wytłumaczą, tym bardziej, że żeglarstwo jest naprawdę łatwe miłe i przyjemne :). Po każdym z rejsów morskich uczestnicy otrzymują także opinie z rejsu wymagane w przypadku chęci wzięcia udziału w kursach żeglarskich RYA, ISSA, PZŻ lub innych organizacji.

Sprawdź ZAPIERAJĄCE DECH ZDJĘCIA z naszych poprzednich rejsów po Wyspach Jońskich klikając w link poniżej:


 

Więcej filmów tutaj: Filmy z rejsów morskich


Gwarancja taniego biletu lotniczego na rejs po Wyspach Jońskich

UWAGA - Ryanair lata od tego roku z Modlina już od 600 zł (w wybranych terminach i w przypadku rezerwacji biletu z odpowiednim wyprzedzeniem)!

Dodatkowo, jesteśmy jedyną firma w Polsce, u której za bilet lotniczy na rejs w Grecji nigdy nie zapłacisz więcej niż 1095 zł (zazwyczaj będzie to jednak znacznie mniej!) nie tylko "tanimi liniami" ale także korzystając ze "standardowych" przewoźników. Wystarczy tylko, że wykażesz się elastycznością co do dat wylotu lub powrotu na poziomie maksymalnie 2 dni (zazwyczaj nie będzie to jednak konieczne). Jeśli zajdzie jednak taka potrzeba, dodatkowe dni przed/po rejsie warto wykorzystać w Atenach będących kolebką kultury antycznej i oferujących sporo ciekawych miejsc godnych odwiedzenia. Chętnie podzielimy się z wami informacjami na temat sprawdzonych miejscach noclegowych, w których ceny zaczynają się już od 10 EUR/os./noc.

Liczba miejsc objętych gwarancją ceny jest limitowana i dotyczy głównie lotów z Polski (niekiedy mogą to być również lotniska w Berlinie lub Pradze, ale nie jet to warunek konieczny).

 

rejsy morskie rejsy morskie rejsy morskie rejsy morskie

Terminy rejsów po Wyspach Jońskich i ceny koi


Każdy z rejsów po Wyspach Jońskich będzie realizowany niezaleznie od liczby zapisanych osób
(zazwyczaj mamy komplet)

UWAGA - sprawdź także nasze rejsy w Grecji po Cykladach. Szczegóły tutaj: Rejsyw Grecji - Cyklady

Nr rejsu Termin Trasa Cena Rez.

SPRAWDŹ TAKŻE
nasze rejsy na Cykladach:
szczegóły

od kwietnia
do listopada
11 dni
+ przelot

Trasy i terminy rejsów morskich po Cykladach znajdziesz tutaj:
Trasy rejsów morskich po Cyklady
   

01/J/17

02.09 -
09.09.2017
nadal do 25 stopni Celsjusza
i dużo słońca :)
8 dni
+ przelot

Lefkas
- Meganisi (jaskinia Papanikolis) - Sivota
- Kefalinnia (podziemne jezioro Melissani, jaskinia Drogarati, bajeczna plaża Myrtos)
- Zakynthos (Błękinte Groty, Ship Wreck Bay)
- "Mała Tajlandia" - "Mini Seszele"
- Itaka - "Małe Karaiby" - Lefkas

oraz: tajne zakamarki
Blue Water Club-u :)

Transport do Lefkas autokarem z Aten.

17 280 zł/grupę
max. 9-cio osobową

na ten rejs WYJĄTKOWO nie można zapisywać się pojedynczo

 

SPRAWDŹ TAKŻE
nasze rejsy na Cykladach:
szczegóły

od kwietnia
do listopada
11 dni
+ przelot

Trasy i terminy rejsów morskich po Cykladach znajdziesz tutaj:
Trasy rejsów mórskich po Cyklady
   

Realizacja zaplanowanej przez nas trasy rejsu zależna jest m.in. od aktualnych warunków atmosferycznych.

Wyspy Jońskie - mapka


Rabaty i dopłaty do rejsów po Wyspach Jońskich


Cena rejsu morskiego zawiera:

- miejsce na jachcie
- usługi kapitalnego skippera
- silnik do pontonu jachtowego
- niezpomnianą przygodę :)

Rabaty:

- rezerwacja do końca grudnia: 10% zniżki
- rezerwacja do końca marca: 5% zniżki
- dwa rejsy z rzędu (jeden po drugim) - 5% zniżki
- stali klienci - 5% zniżki na co trzeci rejs (zliczamy wszystkie lata i akweny)

Opłaty dodatkowe podczas rejsów po Wyspach Jońskich:

Składka burtowa na opłaty portowe, wyżywienie, paliwo, gaz, itp.: około 85 EUR.
Uwaga - na nasze rejsy nie wozimy jedzenia z Polski - na miejscu kupujemy wyłącznie świeże, lokalne produkty.

Sprzątanie jachtu po rejsie - około 10 EUR

Transit-log - około 12 EUR

Kaucja zwrotna - 150 EUR
lub około 40 EUR kaucji zwrotnej i 25 EUR opłaty bezzwrotnej

Opłaty administracyjne - 10 EUR

Ubezpieczenie podróżne KL/NNW (obejmuje rejsy morskie na jachtach żaglowych) - patrz:
- pakiety dla uczetników rejsów morskich


Przelot lub dojazd na rejsy po Wyspach Jońskich

Do Lefkas skąd rozpoczynamy nasze rejsy po Wyspach Jońskich możesz dotrzeć lecąc samolotem do Aten (od 600 zł w dwie strony) a następnie korzystając z greckiego klimatyzowanego autokaru. Mozesz także dojechać własnym autem (samemu lub z innymi uczestnikami rejsu), bezpośrednio do Lefkas lub najpierw do Włoch i dalej, wraz z autem, promem do Grecji.

UWAGA - przed zakupem biletu na samolot napisz do nas - mamy często nieco niższe ceny niż normalnie. Koszt przelotu do Aten to aktualnie (listopad 2016) około 600 zł w dwie strony (jest on oczywiście uzależniony od momentu dokonania rezerwacji oraz daty wylotu).

Warto rozważyć także przylot/wlot do/z Aten 1-2 dni wcześniej/później i pozwiedzać miasto (posiadamy informacje na temat sprawdzonych miejsc noclegowych) tak ze względów turystycznych jak i z uwagi na niejednokrotnie tańsze połączenia lotnicze (w innych dniach tygodnia).


Rejs morski do Grecji 1 Rejs morski do Grecji 2 Rejs morski do Grecji 3 Rejs morski do Grecji  4

Dołącz do nas na Nasza strona na Facebooku

Zajrzyj do galerii z naszych poprzednich rejsów po Wyspach Jońskich klikając w link poniżej:

Kontakt:
Blue Water Club
www.BlueWaterClub.pl
e-mail: info@bluewaterclub.pl
tel.: +48 518 483 217 (pn - pt, 09:00 - 17:00)
strefa czasowa: UTC + 01:00
skype: blue.water.club

Wszelkie prawa zastrzeżone. Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej. Powyższe informacje mają jedynie charakter orientacyjny i nie stanowią informacji pisemnych. Powyższa propozycja nie jest ofertą a jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy. Mapa strony: sitemap

 
 

INFORMACJE DNIA

PROMOCJA - rejsy po Karaibach 200 EUR taniej! Szczegóły tutaj: rejsy po KaraibachLAUR KONSUMENTA


Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2014

Laur Konsumenta jest wyjątkowo ważną dla nas nagrodą, będącą potwierdzeniem najwyższego poziomu satysfakcji klientów z naszych usług. DZIĘKUJEMY!

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Laur Konsumenta dla BWCDZIEŃ DOBRY TVN

Blue Water Club w Dzien Dobry TVN

Blue Water Club w Dzień Dobry TVN.ZDJĘCIE SEZONU

Zdjęcie dnia

Zdjęcie sezonu: Wachta kotwiczna :)

Wiecej zdjęć z rejsów morskich znajdziesz tutaj: galeriaZOBACZ TAKŻE:

Filmy z rejsów morskich: Słoneczna Chorwacja vol. 1 :)

 

Filmy z rejsów morskich: Słoneczna Chorwacja vol. 2 :)


OPINIE ZAŁOGANTÓW

Tomasz Janisiewicz: Bardzo udany rejs morski, w czasie którego było dużo żeglowania. Kapitan jachtu fantastyczny, z bardzo dużą wiedzą, świetnie dbający o atmosferę podczas rejsu. Zawsze przyjazny, zawsze uśmiechnięty :)

Więcej opinii o naszych rejsach morskich znajdziesz tutaj: opinie załogantów


NEWSLETTER
FACEBOOK