Last Minute 730EUR przelot od 1900PLN

Rejsy w Tajlandii 2023 i 2024

Jeżeli dość macie ponurej bezśnieżnej zimy i chętnie zmienilibyście krajobraz za oknem na skąpane w słońcu zatoki, błękitne morze, egzotyczne plaże oraz niezpomnianą żeglugę z monsunowym wiatrem… zapraszamy do kraju wiecznego uśmiechu czyli na nasze rejsy w Tajlandii!

Nad brzegiem Morza Andamańskiego czekają na nas turkusowe laguny, palmy, dżungle, słonie, tygrysy, niezapomniane masaże, przepyszne jedzenie i nieustannie uśmiechnięci ludzie… Podczas rejsów w Tajlandii nie zabraknie też oczywiście raf koralowych, fire shows i imprez na plaży 🙂 Dodatkowo, staż morski z tego akwenu zaliczany jest jako godziny pływowe wymagane podczas niektórych egzaminów żeglarskich. 

Sprawdź także naszą ofertę rejsów po Karaibach, rejsów po Polinezji Francuskiej, oraz rejsów po Seszelach, a także europejskich rejsów w Grecji, rejsów w Chorwacji i rejsy po Wyspach Jońskich.

Zobacz film z naszych rejsów tropikalnych

Zobacz film z naszych rejsów tropikalnych

Zobacz film z naszych rejsów tropikalnych

LAST MINUTE – rejs po Karaibach od 02.02 730 EUR , przelot za jedyne 1900 PLN(!!!)

Miejsca odwiedzane podczas rejsów w Tajlandii

Rejsy w Tajlandi to niespotykane nigdzie indziej połączenie piaszczystych plaż, palm, turkusowej wody z jednymi z najpiękniejszych na świecie raf koralowych oraz orientalnego czaru złotych świątyń, olbrzymich posągów buddy, legendarnego życia nocnego i dziewiczej przyrody.

Znajdują się tutaj aż 32 (!) rezerwaty przyrody oraz 80 parków narodowych. W Tajlandii żyje ponad 300 gatunków płazów, a orchidee czekają na nas na każdym kroku. To właśnie tutaj nadal możemy spotkać nosorożce, tygrysy, makaki, gibbony, delfiny czy krokodyle… Bez obaw – na pewno nie natkniemy się na nie jednak przypadkiem, zgodnie z zasadą „bezpieczeństwo przede wszystkim”! :).

Phang Nga Bay - Tajlandia
Maya Bay Phi Phi Lee - Tajlandia
Railay Bay Krabi - Tajlandia
Phang Nga Bay - Tajlandia

UWAGA – podaczas naszych rejsów w Tajlandii odwiedzamy wszystkie najciekawsze zakątki dostępne w ramach 11-sto dniowego rejsu z Phuket, w tym także (nieosiągalne dla jachtów bez odsalarek wody) prawdziwe perełki takie jak Emerald Cave na wyspie Koh Muk, rezerwat przyrody na wyspie Koh Rok, gdzie można spotkać więcej legwanów i żółwi morskich niż ludzi (a woda nad otaczającymi go, dostępnymi do snorklowania z maską rafami koralowymi, jest bardziej turkusowa niż na Karaibach!), niezadeptane przez tłumy turystów plaże wyspy Koh Lanta i wiele innych.

Phi Phi Don - Tajlandia
Koh Muk - Tajlandia
Koh Muk - Tajlandia
Slonie - Tajlandia

Lokalne ceny podczas rejsów w Tajlandii potrafią przyprawić nas o zawrót głowy i to jak najbardziej pozytywnie:

 • uliczne szaszłyki – 2-3 zł, obiad w restauracji 8-15 zł,
 • godzina dobrego masażu – od 10 zł na plaży, od 20 zł w salonie (10 zł za pół godziny),
 • taxi w Bangkoku – 5-10 zł z Kahao San Rd. („zagłębie” hosteli) pod praktycznie każde turystyczne miejsce w mieście.

Czyż można chcieć czegoś więcej… ? 🙂

CZAS NA NOWĄ PRZYGODĘ

Dolącz do nas już dziś!

Kadra i katamarany na rejsach w Tajlandii

Podczas rejsów w Tajlandii żeglujemy sprawdzonym i komfortowym katamaranem (kliknij tutaj, aby sprawdzić, dlaczego to takie ważne) marki Bali 4.1, wyposażonym m.in. w:

 • odsalarkę wody (dzięki temu możemy dotrzeć do najpiękniejszych, odległych miejsc, nieosiągalnych dla katamranów bez odsalarki, gdyż w Tajlandii są tylko 2 porty, w których można zatankować wodę)
 • 4 łazienki z WC i prysznicami
 • inverter 230 V  – możliwość ładowania aparatów i telefonów 24h/dobę
 • 3,40 metrowy ponton z silnikiem
 • baterie słoneczne, w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką i zamrażalnikiem, oraz wszystko co niezbędne aby żeglować bezpiecznie i komfortowo.
lodzie
lodzie

Podczas rejsów w Tajlandii żeglujemy sprawdzonym i komfortowym katamaranem (kliknij tutaj, aby sprawdzić, dlaczego to takie ważne) marki Bali 4.1, wyposażonym m.in. w:

 • odsalarkę wody (dzięki temu możemy dotrzeć do najpiękniejszych, odległych miejsc, nieosiągalnych dla katamranów bez odsalarki, gdyż w Tajlandii są tylko 2 porty, w których można zatankować wodę)
 • 4 łazienki z WC i prysznicami
 • inverter 230 V  – możliwość ładowania aparatów i telefonów 24h/dobę
 • 3,40 metrowy ponton z silnikiem
 • baterie słoneczne, w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką i zamrażalnikiem, oraz wszystko co niezbędne aby żeglować bezpiecznie i komfortowo.
Juliusz Greń - Blue Water Club

Nasze rejsy prowadzą młodzi i dynamiczni skipperzy (w większości kapitanowie jachtowi i jachtowi sternicy morscy) z dużym doświadczeniem (często także w żeglarstwie eksploracyjnym). Naszą grupę tworzą wyłącznie weseli i towarzyscy pasjonaci z kapitalną (jak twierdzą załoganci 🙂 osobowością, dużym poczuciem humoru i jeszcze większym zaangażowaniem w prowadzenie rejsu, organizację czasu wolnego i integrację załogi.

Aby wziąć udział w rejsie nie trzeba posiadać żadnego doświadczenia – nasi skipperzy wszystko chętnie pokażą i wytłumaczą, zadbają także o komfort i bezpieczeństwo. Każdy z uczestników otrzyma także opinię porejsową podsumowującą liczbę przepłyniętych godzin i uznawaną przez Polski Związek Żeglarski, ISSA oraz RYA.

EXCLUSIVE - TYLKO W BWC

Podczas wszystkich naszych rejsów w Tajlandii,  będziesz mieć możliwość przeżycia nowej, niezwykłej przygody. SUBWINGI, czyli skrzydła podwodne, pozwolą ci poczuć niezwykła wolność i adrenalinę – sprawdź jak to jest latać pod powierzchnią wody!

Obsługa subwinga jest dziecinnie prosta a głębokość zanurzenia każdy reguluje sobie samodzielnie – nie wymaga to więc posiadania żadnych umiejętności nurkowych. Zabawa jest rewelacyjna i w 100% bezpieczna. Dodatkowo, dzięki praktycznie bez wysiłkowej obsłudze, SUBWING pozwala na przebywanie pod powierzchnią znacznie dłużej niż zwykłe nurkowanie w płetwach.

Wiek i wyposażenie katamaranu podczas rejsów w Tajlandii

Tobago Cays - rejsy katamaranem po Karaibach

Rejsy w Tajlandii organizujemy wyłącznie na nowych, maksymalnie kilkuletnich katamaranach, co gwarantuje niemalże stuprocentową bezawaryjność. Z uwagi na tropikalny klimat (bardzo duża wilgotność i zasolenie powietrza oraz duże nasłonecznienie) oraz całoroczną, a nie sezonową eksploatację, katamarany w Tajlandii ulegają znacznie szybszemu zużyciu niż w Europie.

O ile np. w Chorwacji jachty 8-mio a nawet 10-letnie (pod warunkiem odpowiedniego ich serwisowania) mogą być nieraz w naprawdę dobrym stanie, o tyle w tropikach jednostki starsze niż kilkuletnie są znacznie bardziej narażone na awarie zmuszające do modyfikowania trasy/planów/itp. nawet w przypadku posiadania serwisu dostępnego 24h/dobę. Żegluga na starszych katamaranach to często prosta droga do nieudanego rejsu.
 
Dzięki odsalarce wody (której większość katamaranów nie posiada) nie musimy się też nieustannie martwić o to, czy po kolejnej kąpieli w turkusowej wodzie, uda nam się jeszcze spłukać z siebie morską sól czy też nie, gdyż wodę produkujemy sobie sami.

Dzięki odsalarce wody (której większość katamaranów nie posiada) nie musimy się nieustannie martwić o to, czy po kolejnej kąpieli w turkusowej wodzie, uda nam się jeszcze spłukać z siebie morską sól czy też nie. W Tajlandii woda potrafi sporo kosztować, my natomiast produkujemy ją sami. Zamiast zawracać sobie głowę zmartwieniami oraz tracić czas na zbaczanie z trasy do punktów sprzedaży wody (oraz tankowanie w określonych miejscach o określonych godzinach), koncentrujemy się na żeglowaniu, zwiedzaniu i wypoczynku.

Szczegóły rejsów w Tajlandii

TERMINY:
 • 01-11.12.2023 czyli 11 a nie tylko 7 dni 
 • 16.03-23.03.2024 
Podstawowy sezon na Morzu Andamańskim trwa od początku grudnia do końca marca (pora sucha) i wtedy też można spodziewać się najbardziej optymalnych warunków pogodowych.
 
TRASA: Phuket – Phang Nga – James Bond Island – Sea Gypsy Village – Koh Hong – Hidden Beach – Krabi (Railay Beach + wycieczka do dżungli) – Pool Cave – Jamaica Beach – Grand Caves – Koh Lanta (!) – Treasure Caves – Koh Muk (Emerald Cave !) – Koh Rok (!) – Phi Phi Don – Monkey Beach – Phi Phi Lee (Maya Bay) – Koh Yao Yai – Phanak – Phuket
 
KATAMARAN: Bali 4.1 z odsalarką wody

Ceny rejsów w Tajlandii

CENA REJSU (kwoty za osobę):

a) mała kabina 1-no osobowej (forpik): 1999 EUR/11 dni w grudniu 2023 lub 1134 EUR/8 dni w marcu 2024 (terminy w listopadzie 2023 i w majówkę 2024, 20-40% taniej z uwagi na gorszą pogodę)

b) miejsce w kabinie 2-wu osobowej: 2122 EUR/11 dni w grudniu 2023 lub 1234 EUR/8 dni w marcu 2024 (terminy w listopadzie 2023 i w majówkę 2024, 20-40% taniej z uwagi na gorszą pogodę)

c) miejsce w mesie – aby unikać tłoku i dyskomfortu Uczestników na tym rejsie nikt (nawet skipper) nie będzie spał w mesie (salonie)

Cena rejsu zawiera:

 • miejsce na jachcie
 • usługi kapitalnego, doświadczonego skippera (Polaka)
 • silnik do pontonu jachtowego
 • pościel, koce i poduszki
 • pełne wyposażenie w kambuzie i gaz
 • niezapomnianą przygodę 🙂

Opłaty dodatkowe (kwoty od osoby za cały rejs):

 •  składka burtowa na wyżywienie, paliwo, opłaty postojowe i eksploatacyjne, itp. – około 91 USD/tydzień przy komplecie załogi
 • sprzątanie końcowe: 26 EUR
 • start pack i transit-log: 35 EUR
 • dezynfekcja katamaranu: 30 EUR

Kaucja zwrotna (kwoty od osoby za cały rejs):

 • około 73 EUR kaucja ZWROTNEJ przy komplecie załogi + około 91 EUR bezzwrotnej opłaty redukcyjnej (opłata za to, że kaucja jest tak mała) przy komplecie załogi
Przelot

W Phuket powinieneś pojawić się najpóźniej wieczorem w dniu zaokrętownia. Ceny biletów lotniczych zaczynają się w promocjach już od 2000 zł (w przypadku zakupu za naszym pośrednictwem). Ostateczna cena zależy od konkretnego terminu oraz momentu dokonania rezerwacji (zwykle, choć nie zawsze – im wczesniej tym taniej). Niemniej jednak, nawet na miesiąc przed można czasami znaleźć bilety w cenach od 2500 zł (choć zwykle wymaga to zakupu minimum 9 miesięcy przed rejsem).

WAŻNE:

Najkorzystniej jest polecieć z Europy do Bangkoku a nie od razu do Phuket. O wiele taniej będzie odcinek Bangkok – Phuket odbyć lokalną linią lotniczą (Air Asia, Thai, Nokair lub inną – koszt już od 150 zł w 1 stronę w przypadku wczesnej rezerwacji), których często nie uwzględniają internetowe wyszukiwarki lotów. Bilety można kupić poprzez ich stony internetowe. Odcinek Bangkok – Phuket można także pokonać autokarem (także nocnym) – bilet nawet na kilka dni przed wyjazdem kosztuje około 60 zł w 1 stronę.

Warto także rozważyć przylot/wylot do/z Tajlandii na kilka/kilkanaście dni wcześniej/później z uwagi na niejednokrotnie korzystniejsze ceny biletów. Chętnie pomożemy znaleźć noclegi oraz doradzimy najciekawsze miejsca do zwiedzenia. Koszty pobytu, wyżywienia, transportu i pobytu w Azji są naprawdę wyjątkowo niskie.

Dlaczego wybrać się na rejs w Tajlandii właśnie z nami?

 • nasi skipperzy to energiczni, doświadczeni i zaangażowani pasjonaci gwarantujący pełnię bezpieczeństwa i niezapomnianą rozrywkę
 • katamarany posiadają odsalarkę wody, dzięki czemu unikamy straty czasu oraz pieniędzy
 • żeglujemy wyłącznie na nowych, sprawnych katamaranach dzięki czemu minimalizujemy ryzyko wystąpienia awarii podczas rejsu
 • nasi skipperzy nigdy nie prowadzą rejsów przez 5-15 tygodni z rzędu – co 30 dni obowiązuje ich minimum 2 tygodniowa przerwa dzięki czemu z jednej strony, doskonale znają akwen po którym żeglujemy, z drugiej zaś unikają przepracowania, znużenia i wyczerpania. Na każdym rejsie można więc liczyć na ich uśmiech, energię i pełne zaangażowanie!

POZNAJMY SIĘ

Nagrody i wyróżnienia

Laur Konsumenta za rejsy morskie

Gwarancja stysfakcji

94%

uczestników ocenia nas co najmniej na 5/6
(dane z badań ankietowych za lata 2008-2014)

Dzień Dobry TVN

Opowieści o rejsach morskich pod żaglami

Rozmowy z Blue Water Club-em

POZNAJMY SIĘ

Nagrody i wyróżnienia

Laur Konsumenta za rejsy morskie

Gwarancja stysfakcji

94%

uczestników ocenia nas co najmniej na 5/6
(dane z badań ankietowych za lata 2008-2014)

Dzień Dobry TVN

Opowieści o rejsach morskich pod żaglami

Rozmowy z Blue Water Club-em

Wspieramy Pajacyka

1 rejs - 1 obiad (akcja Pajacyk)

1 UCZESTNIK = 1 OBIAD
od każdego zakupionego przez Was miejsca na naszym rejsie lub kursie przekazujemy część wpłaty na zakup obiadu dla potrzebującego dziecka

Rejsy i kursy przyjazne środowisku

Rejsy przyjazne środowisku

OCENY UCZESTNIKÓW

Opinie uczestników rejów morskich Blue Water Clubu
Oceny klientów rejów morskich Blue Water Clubu

AKTUALNOŚCI NA TEMAT
rejsów i kursów żeglarskich
oraz czarterów jachtów