Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

rejsy morskie pod żaglami

tu jesteś: Opinie załogantów BlueWaterClubu

Opinie załogantów Blue Water Clubu

Aby dodać opinię, napisz: info@bluewaterclub.pl
lub skorzystaj z okna "rekomendacje" na naszym Facebook-u: Nasza strona na facebooku

Zobacz także: Blue Water Club w Dzień Dobry TVNKarolinka Sawka
Opinie klientow Blue Water Club
Podziękowanie za rejs w ramach akcji charytatywnej
"Rejs z Nataszą"

Laur Konsumenta - Odkrycie 2014

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy właśnie jakże cenną dla nas nagrodę - LAUR KONSUMENTA, będącą potwierdzeniem najwyższego poziomu satysfakcji klientów z naszych usług. DZIĘKUJEMY!

Czytaj więcej tutaj: Laur Konsumenta dla Blue Water Club


Wpisy poniżej zawierają imię, nazwisko oraz miejsce rejsu, w którym dana osoba brała udział. Dane te są do wglądu w oficjalnych dokumentach z rejsów (urzedowych listach załogi), potwierdzających, że wpisy są autentyczne, a osoby te istnieją naprawdę i były naszymi klientami. Możesz także porozmawiać z nimi osobiście tutaj: facebook.com/BlueWaterClub lub tutaj: Spotkania klubowe Blue Water Club

Nadesłane opinie:

wyświetlone opinie

---

Jarosław i Sylwia Zamojscy (Rejs po Karaibach)

Zdecydowanie się podobało !
- organizacja SUPER !
- szkoleniowo – SUPER !
- atmosfera – WYBORNA !...[rozwiń opinie]

---

Krzysztof Pogłód (Rejs po Karaibach)

Rejs wspaniały, kapitan był bardzo pomocny przy organizacji czasu wolnego w miejscach ciekawych do oglądania. Kapitan (Armand) był zawsze na miejscu, zarówno jeśli chodziło o nawigację, prowadzenie jachtu, jak i kolacje, spędzanie czasu wolnego.

---

Jola i Paweł Popielscy (Rejs po Karaibach)

SUPER ! SUPER ! SUPER !
Jesteśmy pierwszy raz w życiu na rejsie i to na jakim !
Jesteśmy zachwycieni zarówno miejscem – zobaczyliśmy jedno z najwspanialszych miejsc w naszym życiu, kapitan (Armand) – fantastyczny, znający miejsca, ludzi, obyczaje miejscowe, potrafiący nawiązać dobry kontakt z załogą i mijescową ludnością, organizacja – świetna. I to co dla nas NAJWAŻNIEJSZE – czuliśmy się całkowicie bezpiecznie !!!

---

Joanna i Andrzej Mroczek (Rejs po Karaibach)

Trasa rejsu bardzo ciekawa – pokazująca najbardziej interesujące miejsca Wysp Karaibskich. Kapitan (Armand Żukowski) bardzo doświadczony, znający akwen, realia lokalne, tubylców, świetnie organizujący wycieczki na lądzie. Na wodzie Armand potrafił wykorzystać możliwości i chęci załogi do sterowania- czuwając jednocześnie nad bezpieczeństwem żeglugi...[rozwiń opinie]

---

Anna Raszkiewicz (Rejs po Cykladach)

Rejs był dobrze zorganizowany. Proponowany program został zrealizowany. Kapitan rejsu starał się w miarę możliwości uwzględniać preferencje wszystkich członków załogi. Jacht nie najnowszy, widać już upływ czasu, mimo to dosyć dobrze utrzymany. Dla tych, dla których kwestia higieny osobistej stanowi problem – to w przypadku tego jachtu problemu nie ma...[rozwiń opinie]

---

Małgorzata Lechtanowicz (Rejs po Cykladach)

Było super. Odpowiedniej długości przeloty pomiędzy wyspami i podobało mi się nocne pływanie. Cieszę się, że została zrealizowana zaplanowana trasa. Kapitan uwzględniał opinię załogi na temat miejsc, w których chcemy się zatrzymać. Załoga była zgodna i chętnie popłynęłabym jeszcze raz na taki rejs.

---

Katarzyna Paluch (Rejs po Cykladach)

Rejs był bardzo fajnyt. Podobało mi się to, że trasa rejsu została zrealizowana i nie tkwiliśmy w jednym porcie przez kilka dni. Również podobało mi się to, że był czas na zwiedzanie wysp.
Kapitan bardzo się starał i był bardzo uprzejmy i w porządku. Atmosfera generalnie była bardzo dobra.

---

Ryszard Rippel (Rejs po Cykladach)

Fantastyczny rejs !
Dobrze dobrana załoga.
Doświadczony i bardzo towarzyski Kapitan Zbyszek Fiedorowicz. Pomagał chętnie we wszelkich czynnościach na jachcie, uczył, instruował, wszelkie manewry wykonaliśmy bezstresowo, nawet podejście do kei przy silnym wietrze. Jacht Oceanis 437 komfortowy, przestronny...[rozwiń opinie]

---

Piotr Olszewski (Rejs po Cykladach)

Wszystko bez najmniejszych zarzutów.

---

Dobrochna Rydecka (Rejs po Cykladach)

Wrażenia bardzo pozytywne . Trasa rejsu jak na 10 dni dosyć wymagająca, ale w sumie zastrzeżeń brak. Pierwszy przelot mógłby być krótszy. Kapitan bardzo w porządku. Oby więcej było opowieści z taką treścią. Jacht jak na moje odczucia bardzo duży i bardzo komfortowy. Podsumowując bardzo mi się podobało i zamierzam jeszcze przynajmniej raz popłynąć w taki rejs.

---

Iwona Rydecka (Rejs po Cykladach)

Podobało się bardzo, kapitan fantastyczny. Było super.

---

Paweł Rydecki (Rejs po Cykladach)

Wrażenia porejsowe świetne. Dopisała pogoda, atmosfera, jedzenie. Przepiękne okoliczności natury. Wyposażenie i standard jachtu wystarczający. Kapitan otwarty, uczynny i chcący pokazać jak najwięcej i przekazać sporo praktycznej wiedzy żeglarskiej.
Jest to jedne z najlepszych moich wakacyjnych wypoczynków.

---

Justyna Kubik (Rejs w Chorwacji)

Pogoda dostarczyła nam dużo różnych wrażeń od bardzo silnego wiatru, który wywołał nerwową atmosferę (ostatecznie uspokojoną przez kapitana), po beztroskie pluskanie się w zatoczkach przy falucie.
Nieco problemów technicznych przy walce z żaglami (ach ten wiatr) i nieco kłopotów w portach (cumowanie nie było naszą mocną stroną).
Ostatecznie wrażenia pozytywne i wakacje można zaliczyć do udanych.

---

Elżbieta Chudzik (Rejs po Cykladach)

Pierwszy rejs morski dla mnie można zaliczyć do udanych. Załoga bardzo fajna i zgrana. Sternik super odpowiedzialny, zawsze chętny do dzielenia się swoim doświadczeniem nt. Żeglugi morskiej i nie tylko :) Reagował na życzenia i sugestie załogi, o ile warunki na to pozwalały. Gdyby nie choroba morska byłoby super ekstra (to za to minusik w ogólnej ocenie rejsu).
Złoty najlepszym skipperem – kucharzem, aż strach po powrocie do Polski wejść na wagę :)

---

Marek Moczyński (Rejs po Cykladach)

Skipper o wyraźnej osobowości, niezwykłe zaangażowanie – nie był istotnym elementem sukcesu rejsu, ważniejszym niż inne wydarzenia i okoliczności. Załoga, jedna z najlepiej współpracujących i jednomyślnych, zapewniała doskonale spędzony czas. Atmosfera od początku do zakończenia rejsu bardziej niż doskonała. Jeszcze raz należy podkreślić kwalifikacje socjlane skippera, kwestie organizacyjne związane z firmą Blue Water Club, po czterech rejsach z nią, pozostają bez zmian.

...[rozwiń opinie]

---

Paweł Mańka (Rejs po Cykladach)

Myslałęm, że po tylu latach żeglowania (od 1989r mam patent sternika ), po opłynięciu iluś tam moż i jezior , mało co mnie może zdziwić odnośnie żeglowania. A jednak! Gdy kolega (było w załodze nas 2-ch ślązoków) zaproponował rejs na Cyklady z biura Blue Water Club, zgodziłem się bez wachania (ze względu na wypadek miałem 3-letnią przerwe w żeglowaniu)...[rozwiń opinie]

---

Wawrzyniec Smalcerz (Rejs po Cykladach)

Rejs był wspaniały, wpełni zaspokoił moje oczekiwania. Kapitan super.

---

Paweł Górski (Rejs po Cykladach)

Bardzo fajna ekipa na jachcie. Program zrealizowany w 100%. Kapitan OK!!

---

Tomasz Kocicki (Rejs po Cykladach)

Rejs życia
Kapitan bardzo pozytywny
Atmosfera bardzo dobra
Jacht obszerny, wygodny

---

Rafał Pocztowski (Rejs po Cykladach)

Rejs super, podziękowania goręce dla Organizatora !
Szczególne podziękowania dla naszego kpt. Piotra „ZŁOTEGO” Lewandowskiego za WSZYSTKO !
Ahoj :)

---
J. Gąsior (Rejs po Cykladach)

Doskonałe towarzystwo, rejs za krótki (jak zawsze). Dawno tak dobrze nikt mnie nie karmił – to ukłon w stronę naszego kapitana.
Pozostałe wrażenia bezcenne.

---
Tomasz Zdrójkowski (Rejs po Cykladach)

Trasa rejsu ok
Atmosfera ok
Kapitan ok
Jacht ok...[rozwiń opinie]

---
Robert Gajda (Rejs po Cykladach)

Kapitan wykazywał się ogromnymi kompetencjami. Rejs przeprowadzony był w sposób bardzo bezpieczny, kapitan troszczył się o bezpieczeństwo każdego członka załogi, zawsze podczas wychodzenia  z portów i wchodzenie do portu precyzyjnie określał rolę każdego członka załogi, przez co manewry były bardzo sprawne i bezpieczne.....[rozwiń opinie]

---
Robert Gajda (Rejs po Cykladach)

Kapitan wykazywał się ogromnymi kompetencjami. Rejs przeprowadzony był w sposób bardzo bezpieczny, kapitan troszczył się o bezpieczeństwo każdego członka załogi, zawsze podczas wychodzenia  z portów i wchodzenie do portu precyzyjnie określał rolę każdego członka załogi, przez co manewry były bardzo sprawne i bezpieczne. Jeśli tylko były odpowiednie warunki pogodowe pływalismy na żaglach. Kapitan miał ogromny wpływ na świetną atmosferę

---
Zbigniew Brych (Rejs w Czarnogórze)

Najlepszy kapitan z jakim pływałem.
Najlepsza atmosfera na jachcie.

---
Justyna Wróblewska - (Rejs w Czarnogórze)

Myślę – klasa i profesjonalizm – gdy myślę o Armandzie.
Facet umie to robić – zbyteczne inne słowa.

---
Renata Krzyściak (Rejs w Czarnogórze)

Najbardziej podobał mi się Kapitan.
Codziennie organizował nam jedzenie.
Dbał o nasze bezpieczeństwo – płynęliśmy przywiązani do koi.....[rozwiń opinie]

---
Piotr Bartkowiak (Rejs w Czarnogórze)

Rejs bardzo udany, bardzo dobry kapitan, zgrana załoga, trasa ciekawa i warta polecenia.

---
Michał Paszek (Rejs w Czarnogórze)

Odczucia bardzo pozytywne, wspaniali ludzie, kapitan fantastyczny.
Atmosfera fantastyczna.

---
Weronika Wojdat (Rejs w Czarnogórze)

Jak co roku bardzo fajny rejs :)

---
Katarzyna Kaczmarek (Rejs w Chorwacji)

Na wstępie chciałabym złożyć podziękowania Kapitanowi Kubie. Ten bardzo sympatyczny żeglarz dbał wielce o załogantów, brał pod uwagę nasze prośby, potrzeby, a także słabości, będąc przy tytm bardzo profesjonalnym.
Dla mnie istotne było doskonalenie umiejętności żeglarskich.....[rozwiń opinie]

---
Anita Chudecka (Rejs w Chorwacji)


Pierwszy raz skorzystałam z rejsu turystycznego, który na początku zaskoczył mnie swoją formą (w porównaniu do żeglowania na Mazurach). Oczywiście atmosfera na rejsie zależna jest w głównej mierze od załogantów i postawy kapitana... Myślę, że nie mogę oczekiwać zbyt wiele od tego rejsu, gdyż wiek załogantów był bardzo różny....[rozwiń opinie]

---

Magdalena Kamińska - Polek (Rejs w Chorwacji)


Rejs bardzo mi się podobał. Pan Kapitan okazał się bardzo kompetentny, starał się przekazać jak najwięcej swojej wiedzy załodze jachtu. Atmosfera na jachcie była dobra, stan jachtu zadowalający.
Dzięki Kapitanowi udało się nam zrealizować bardzo ciekawy plan rejsu, przepłynąć wiele mil.

---
Wiesłąwa Grześko (Rejs w Chorwacji)


Rejs bardzo mi się podobał. Kapitan jest bardzo miły i sympatyczny. Bardzo dużo zoabczyliśmy pięknych miejsc.

---
Rafał Polek (Rejs w Chorwacji)


Rejs dostarczył niesamowitych wrażeń. Trasa wybrana perfekcyjnie. Kapitan sympatyczny, pomocny, zawsze znosił nurtujące pytania związane z tematami żeglarstwa, odpowiadając na nie z wielką starannością.  Atmosfera zadowalająca, stan jachtu  dobry i przyjmeny . Rejs pobudził we mnie chęć do dalszego zapoznania się z żeglarstwem.

---
Andrzej Jasek (Rejs w Chorwacji)


Pierwszy raz po 30 latach spowrotem na jachcie. Zaskoczenie tłokiem w marinach, wspaniałym sprzętem i ciągle tym samym duchem żeglarskiej braci. Cieszę się, że młodzi ciągle pływają i że ciągle im się chce.

---
Katarzyna Jungiewicz (Rejs w Chorwacji)


Rejs bardzo fajny (mój pierwszy w Chorwacji), trasa łądna, atmosfera w porządku, Kapitan bardzo fachowy i opanowany, budził poczucie bezpieczeństwa J Jacht bardzo mi się podobał, standard ok, pływało się fajnie.

---
Jakub Kłoczko (Rejs w Chorwacji)

Podobało mi się

---
PRzemysław Janusz (Rejs w Chorwacji)

Był to mój pierwszy rejs morski. Z tego względu moje oczekiwania były wysokie. Ogólnie zostałem pozytywnie zaskoczony. Uważam, że Kapitan prowadził rejs bardzo profesjonalnie, zapewnił poczucie bezpieczeństwa. Miałem możliwość w miarę moich umiejętności i pod okiem kapitana prowadzić jacht zarówno na żaglach i na silniku pokazać swoje umiejętności.

---
Katarzyna Solarz (Rejs w Chorwacji)


Jestem bardzo zadowolona z rejsu, mimo że z przyczyn wyższych nie udało zrealizować się wszystkich punktów trasy. Atmosfera na jachcie – biorąc pod uwagę, że to spotkanie w większości przypadkowych osób – całkiem fajna, a Kapitan odpowiedzialny, ze spokojem reagujący na rozmaite fochy załogi :)

---
Łukasz Kruszewski (Rejs w Chorwacji)

Podobało mi się. Pogoda dopisała, cały czas było słonecznie. Atmosfera na jchcie bardzo dobra od samego początku. Gdyby cena za lepszy jacht była większa o jakieś 500 PLN, to bym następnym razem zrobił coś bardziej luksusowego, nowszego.  Jacht odporny na długotrwałe działanie czynnika ludzkiegp, szczególnie pompka w toalecie. Kapitan spoko podejście do wszystkich osób i nie cisnął na siłę.

---
Steve Maciejewski (Rejs w Chorwacji)

Moja pierwsza wyprawa żeglarskam ale na pewno nie ostatnia. Skipper Kuba, szalenie miły facet. Załoga bez zarzutu, atmosfera wyśmienita.
Do zobaczenia w przyszłym roku !

---
Maria Dybowska (Rejs w Chorwacji)

Wyprawa bardzo bogata w doświadczeniu żeglarstwa w różnych warunkach atmosferycznych – wrażenie super – z pewnoscią bedziemy długo o nich pamiętać. Atmosfera na jachcie super, kapitan też super.

---
Tomasz Osadnik (Rejs w Chorwacji)


Jacht przestronny, pogoda dobra, kapitan odpowiadał na wszystkie pytania, atmosfera sympatyczna, prawie nic się nie zepsuło i nikt nie zginął. Kapitan rozrywkowy, grał z załogą w szachy i zaśpiewał szantę

---
Marek Kłoczewski (Rejs w Chorwacji)

Rejs wspaniały, kapitan rewelacyjny, atmosfera na jachcie super.

---
Halina Kłoczewska (Rejs w Chorwacji)


Rejs bardzo mi się podobał. Kapitan super. Atmosfera wspaniała.

---
Ryszard Budek (Rejs w Chorwacji)

Rejs Zycia, wielki tydzień! Kocham Was!

---
Marcin Skalec (Rejs w Chorwacji)


Pogoda dopisała, wiatry wiały więc cały rejs bardzo udany zeglarsko.
Kapitan miły, kompetentny, bardzo dobra znajomość żeglugi (duże bezpieczeństwo żeglowania)

---
Mariusz Bratkowski (Rejs w Chorwacji)

Wspaniały tydzień wakacji, atmosfera i trasa. Kapitan odpowiedzialny, życzliwy, kompetentny. Za rok jak nic się nie stanie płyniemy znów !!!

---
Agnieszka Bratkowska (Rejs w Chorwacji)


Piękna pogoda, jacht dość dobrze wyposażony, kapitan sympatyczny, dobrze integruje się z załogą.
Dopisały silne wiatry, piękne widoki, krystaliczna woda.

---
Anna Koszczka (Rejs w Chorwacji)


Rejs oceniam pozywtynie. Przez pierwsze 2 dni  dopisywały wyjątkowo silne wiatry, które doskwierały. Atmosfera na łodzi wyśmienita. Kapitan udzielał się towarzysko i integrował z załogą.

---
Wojtek Bratkowski (Rejs w Chorwacji)


Rejs bardzo mi się podobał, były bardzo duże fale. Bardzo podobały mi się Błękitne Groty. Fajne było też trzymanie się obijaczy przywiązanych do rufy, podczas gdy statek płynął.

---
Ewelina Lech (Rejs w Chorwacji)

Fantastyczny rejs. Załoga i uczestnicy przeszli samych siebie J Warunki bardzo dobre, niczego nam nie brakowało! Skipper spoko gośc.

---
Jolanta Onders (Rejs w Chorwacji)

Pogoda szalona, pyszne jedzenie. Bardzo zgrana załoga. Przepiękne widoki! Skipper bardzo dobrze przygotowany, pomocny w różnych sytuacjach, świetnie radzi sobie z załogantami – doskonale gotuje – skipper! Jacht dostateczny jak na taką ilość osób. Koszulki rejsowe w zasadzie już są niepotrzebne!

---
Agnieszka Breska (Rejs w Chorwacji)

Rejs bardzo dobrze zorganizowany i super sprawnie przeprowadzony. Przesympatyczny kapitan w osobie Przemka J Jacht wygodny + towarzystwo sympatyczne = super zabawa.

---
Włodek Bukaty (Rejs na Seszelach)

Nie pierwszy to raz i na pewno nie ostatni kiedy dzięki umiejętnościom i chęci Kapitana Andrzeja Trojanka udało mi się poznać nowy wspaniały świat. Zapał całej załogi, bez względu na warunki, również ukazał nowe drogi morskiej przygody. Przy tym wszystkim jest też świetna zabawa, masa śmiechu i poznawanie nowych ludzi. Polecam!

---
Małgorzata Marek (Rejs na Karibach)

Zamknij oczy i wyobraź sobie RAJ: morze we wszystkich odcieniach błękitu, plaże ze złotym, gorącym piaskiem i cudownym cieniem palm, na których nie ma dzikich tłumów... Skaczące delfiny, leniwie pływające żółwie i kolorowe rybki na wyciągnięcie ręki. Poczuj ciepły wiatr pieszczący ciało, muzykę, która sama kołysze biodra i kolorowe drinki przyprawiające o przyjemny szum w głowie.

Dodaj do tego zabawową, pozytywnie zakręconą ekipę z kapitanem Andrew na czele, który zna wszystkie tajemnice wysp i jak nikt inny potrafi być gawędziarzem, wodzirejem, przyjacielem a i opierniczyć cudnie potrafi jak trzeba ;) Teraz otwórz oczy i przeczytaj: TAK WYGLĄDAŁ NASZ REJS - Kraiby marzec 2011! za co wielkie dzięki Andrzejowi i Blue Water Club!

Ps.1. Wszystkim wybierającym się na taki rejs polecam uważnie słuchać "szkolenia wstępnego" - jest baaardzo praktyczne i może się naprawdę przydać, szczególnie część o lokalnych uwarunkowaniach ;)

Ps.2 Należy uwzględnić, że po powrocie można przeżyć stan od lekkiej depresji do ciężkiego zawieszenia szczególnie przy przeglądaniu fotek... Dodatkowe objawy uboczne: chęć chodzenia do pracy w bikini, spania na ławce aby podziwiać gwiazdy, czekanie, aż ktoś podpłynie i sprzeda nam chleb, podrzucanie sąsiadom śmieci do wyrzucenia "za piątaka"..., przekonanie, że za "godzinę" jest wtedy, kiedy sami uznamy, że jest "za godzinę" itp. :)). Nasz słownik przez jakiś czas składa się głównie z "ochów", "achów", "czadreskości" i "zaje***tości" ;)

Ps. 3: Uwaga: TE REJSY UZALEŻNIAJĄ! ;)

---
Bronisław Ondraszek (Rejs na Karibach)

1. Fajna trasa - dobrze wybrana
2. Doświadczony skipper
3. Świetny katamaran
4. Niesamowita przyroda

Wszystko na 6! Polecam.

---
Bartek Chmiel (Rejs na Karibach)

Po raz kolejny spisaliście się znakomicie! Całkiem obcy sobie ludzie, już po chwili byli jedną zgraną grupą tak do żeglowania jak i do imprez :). Andrzej Trojanek znowu pokazał się jako kapitan jak z najlepszej strony zarówno pod względem umiejętności jak również jako "inicjator" różnego rodzaju rozrywek :). Kolejny rejs z BlueWaterClub niebawem! Seszele czekają :).

---
Adam Chojna (Rejs na Seszelach)

Rejs oceniam bardzo dobrze. Seszele to piękne wyspy z cudownymi plażami i rafami. Załoga fajna, bezkonfliktowa, zaangażowana w pływanie. Kapitan wybrał fajną trasę i pokazał wiele ciekawych miejsc, które moglismy zwiedzać także od strony lądu a nie tylko żeglując. Katamaran wygodny, bezpieczny, godny polecenia.

---
Joanna Bocheńska-Pytel (Rejs na Karibach)

Moje wrażenia po rejsie są bardzo pozytywne. Podkreślić warto zwłaszcza niecodzienną osobowość Kapitana. Jego spokój, fachowość, umiejętność kierowania grupą, wiedza, sprawiają prawdziwą przyjemność w kontakcie codziennym i wzbudzają zaufanie. Jednym słowem - mieliśmy wielkie szczęście mogąc z nim pływać.

---
Aleksandra Slomińska (Rejs na Karibach)

Nic nie napisze bo było okropnie i mi kazali coś tu napisać ;P. Codziennie tylko morze w kolorze caribbean blue, białe plaże i palmy - nuda! A wieczorem jakieś lobstery dawali do jedzenia i kolorowe drinki do picia. Jednego dnia musiałam się nawet umyć w morzu i zaatakowały mnie żółwie, kolorowe rybki, rekiny i barakudy - okropność! Nie polecam nikomu!!!! ;D A tak serio - KAPITALNA SPRAWA!!!

---
Wanda Matuszyńska (Rejs na Karibach)

Rejs fantastyczny, niezapomniane wrażenia - szczególnie w części południowej rejsu (Tobago Cays). Super atmosfera stworzona przez bardzo dobraną upodobaniami spędzania czasu załogą i kapitana, który wykazał się pełną profesjonalnością i był wspaniałym kumplem. Całość godna polecenia i zachęcająca do następnych rejsów z Blue Water Club. Dziękuję za dostarczenie tylu pięknych wrażeń!

---
Leszek Kątnik (Rejs na Karibach)

Bardzo fajnie, nawet SUPER!

---
Sebastian Żbik (Rejs Młodych < 35 - Chorwacja)

Jak dotąd to były najlepsze wakacje jakich byłem. Kapitan Armand Żukowski okazał się genialną i niezwykle kontaktową osobą. Załoga również była niezwykle przyjacielska i otwarta. Do tego wszystkiego doszła świetna pogoda. Szkoda tylko, że tak szybko się skończyło. Zdecydowanie rejs na 6!

---
Maciej Tylkowski (Rejs dla Singli - Chorwacja)

SUPER, EXTRA, BOMBA, CZAD! .
Kapitan Armand Żukowski - idealny, bardzo umiejętnie potrafił wyczuć wiatr i wszystkie potrzeby załogi :) Zrealizowaliśmy wszystkie punkty rejsu. Rekomenduję Armanda i wszystkich członków załogi jako gwarancję udanego rejsu.

---
Mirosław Witas (Rejs w Chorwacji)

Naprawdę dobry sposób na aktywne wakacje. Dobra organizacja, miła obsługa, ogrom atrakcji, ciekawe miejsca, super jacht, atrakcyjna trasa. Kapitan Darek Skorowski na 6+, atmosfera wspaniała. Niestety zabrakło mocnego wiatru, poza tym ekstra!

---
Tomasz Janisiewicz (Rejs w Chorwacji)

Bardzo udany rejs w czasie którego było dużo żeglowania. Kapitan fantastyczny, z bardzo dużą wiedzą. Dbał bardzo dobrze o atmosferę rejsu. Był to rejs w czasie którego sporo się nauczyłem. Kapitan ma duże umiejętność przekazywania wiedzy. Zawsze przyjazny, zawsze uśmiechnięty.

---
Sebastian Pańczyk (Rejs Młodych < 35. Chorwacja)

Rejs zaplanowany przez Blue Water Club profesjonalnie i perfekcyjnie. Bardzo dobrze wyszkolony Skipper (Armand Żukowski), którego spokój udzielał się załodze nawet w najtrudniejszych morskich chwilach, dbający o dobrego ducha i wszelkie atrakcje :).

---
Jacek Szuba (Rejs w Grecji - Wyspy Jońskie "Greckie Karaiby")

Odczucia z mojego pierwszego w życiu rejsu są naprawdę pozytywne. Jacht świetnie spełniała rolę pływającego "mieszkania", widoki i trasa zostały dobrane przez Blue Water Club rewelacyjnie. Tutaj największa pochwała należy się Kapitanowi Maćkowi Chatłasowi, który okazał się świetnym przewodnikiem, towarzyszem i kolegą. TAKIEGO Kapitana życzę każdej załodze! Kapitan, który tak panuje nad załogą dając się jednocześnie polubić jest na wagę złota!

---
Krysia Nowakowska (Rejs w Chorwacji)

Trasa bardzo fajna, jacht wygodny, rejs na prawdę bardzo udany. Szczególne podziękowania dla Kapitana Darka Skorowskiego za troskę, baaardzo miłą atmosferę (teraz już wiem, że dużo zależy od kapitana - wcześniejsze rejsy z innymi firmami bywały różne). Darek ma KAPITALNĄ osobowość, jest cierpliwy, towarzyski, stanowczy, ale co najważniejsze odpowiedzialny. Takiego poczucia bezpieczeństwa nie miałam dotąd na żadnym rejsie. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA MEGA ZAJEBISTE WAKACJE. NA TAKIE CHWILE WARTO CZEKAĆ! :) DO ZOBACZENIA ZA ROK :)

---
Agata Chmiel-Peć (Rejs w Grecji - Cyklady)

- SUPER jacht
- SUPER atmosfera
- SUPER załoga
- SUPER Kapitan (Andrzej Trojanek). Nieźle tańczy na podestach w dyskotekach ;P
- SUPER miejsca, do których zabrał nas Kapitan
- SUPER kluby na IOS
- SUPER tawerna na wyspie Hydra
- SUPER przeprowadzona selekcja ciekawych miejsc spośród wysp greckich

Podsumowując niniejszy rejs był niezapomniany a wakacje niepowtarzalnie motywujące do planowania kolejnych wypadów z Blue Water Club, a w szczególności z Kapitanem Andrzejem Trojankiem. Profesjonalizm i zaanażowanie godne pozazdroszczenia.

---
Karolina Wywiałek (Rejs w Chorwacji)

Rejs był genialny, załoga doskonała - głównie dzięki Kapitanowi Wieśkowi Bartosiewiczowi. Szpędzony czas był idealnym połączeniem zabawy, przygody i wypoczynku. Nie można sobie wyobrazić lepszego sposobu na wakacje. Generalnie odbyło się bez większych problemów, mało znaczące drobiazgi były za to okazją do większej integracji załogi i dużej dawki śmiechu. [rozwiń opinie]

---
Matylda Dawelkiewicz (Rejs w Chorwacji)

Rejs bardzo udany. Kapitan Darek Skorowski godny zaufania, swoim sposobem dowodzenia dawał poczucie bezpieczeństwa i psychicznego komfortu a także (w sytuacjach bardziej stresujących dla załogi) wykazywał się opanowaniem i wsparciem. Był super.

---
Zbigniew Pawlik (Rejs w Grecji - Cyklady)

Rejs super, jedzenie niesamowite, krewetki ostatniego dnia - rewelacja. Atmosfera znakomita. Jacht jak jacht - pływał, miał żagle, dowiózł w każde miejsce. Osoba Kapitana (Piotrek Lewandowski vel. "Złoty") - cóż, miejsca mało, żeby opisać w pełni, po prostu KAPITAN! Greckie wina - Le karton, le plastic - bardzo dobre, dobre i tanie :).

---
Sylwia Gajownik (Rejs w Chorwacji)

Jak w kilku zdaniach wyrazić atmosferę panującą podczas naszego rejsu? Trudne zadanie, ale postaram się z tym zmierzyć. Jak było? Świetnie! Dlaczego? Nikt tak jak nasz Kapitan (Wiesiek Bartosiewicz) nie potrafi zarazić miłością do morza i pływania. Pięknie śpiewa, ma genialne poczucie humoru, świetnie gra na gitarze, jest skarbnicą wiedzy. W dwóch słowach: wilk morski (najprawdziwszy!). [rozwiń opinie]

---
Karol Kania (Rejs w Chorwacji)

Kapitan Armand Żukowski: kompetentny, doświadczony, doskonale panujący nad jachtem i załogą. Pomocny i zachęcający do podejmowania działań na jachcie przez załogantów. Atmosfera bardzo dobra i przyjazna pomimo różnic wieku i charakteru. Profesjonalna organizacja - pełna informacja dotycząca parametrów rejsu, ubezpieczenia, wszystkich koniecznych opłat, itd. Wszystko na 5!

---
Katarzyna Jamroz (Rejs w Grecji - Cyklady)

Rewelacyjny rejs. Wszystko było fantastyczne. Organizacja super, dzięki świetnemu Kapitanowi czułam się na jachcie całkowicie bezpiecznie. Atmosfera była bardzo miła. Nie wyobrażam sobie, że można byłoby zorganizować rejs lepiej. Każdy dzień dostarczał nowe wrażenia, pozwalał odkrywać nowe wyspy. Kapitan wykazał się wysokim profesjonalizmem. [rozwiń opinie]

---
Jolanta Świerczewska (Rejs w Chorwacji)

Przeżyłam wspaniałą przygodę, poznałam wspaniałych ludzi z pasją do żeglarstwa. Kapitan (Wiesiek Bartosiewicz) z ogromnym doświadczeniem. Pomagał i udzielał rad, starał się przekazać nam jak najwięcej informacji o regionie i zwyczajach na Chorwacji. Organizacja rejsu bardzo dobra.

---
Paulina Kołodziejska (Rejs w Chorwacji)

Rejs bardzo fajny. Kapitan Darek Skorowski jest bardzo sympatyczną, ekstrawertyczną osobą o wysokich kompetencjach interpersonalnych i wysokiej kulturze osobistej. Trasa rejsu opracowana ciekawie, jacht bardzo wygodny, rejs na nim był prawdziwą przyjemnością. Kapitan potrafi zainteresować grupę żeglarstwem i zmotywować do pracy zespołowej. [rozwiń opinie]

---
Liwia Dobosz (Rejs w Grecji - Cyklady)

Było sympatycznie, grupa była dobrze dobrana i zorganizowana. Dzięki wyluzowaniu skippera nie była odczuwalna presja związana z koniecznymi drobnymi obowiązkami. Atmosfera -> b. dobra Jacht -> bez zastrzeżeń :)

---
Eugeniusz Grygoruk (Rejs w Chorwacji)

Dzięki udziale w rejsie poznałem dużo nowych ludzi, zwiedziłem miejsca, które znałem tylko z książek, i przewodników. Atmosfera wśród załogi była świetna, stanowiliśmy małą, żeglarską rodzinę. Osoba Kapitana Wieśka Bartosiewicza swoją fachową i profesjonalną postawą dopełniła moją bardzo dobrą opinię o rejsie i Blue Water Club. Tak trzymać!

---
Katarzyna Jeziorska (Rejs w Grecji - Cyklady)

Fantasytczny pomysł na spędzenie urlopu. Woda, wiatr, miła atmosfera - nic więcej do szczęścia nie potrzeba. Natomiast dzięki wiedzy i obeznaniu Kapitana Andrzeja Trojanka mogliśmy zobaczyć wiele ciekawych miejsc oraz spędzić bardzo miło czas po zachodzie słońca :).

---
Dorota Zygmunt (Rejs dla Singli - Chorwacja)

Ogólnie uważam rejs za bardzo udany. Mieliśmy bardzo wiele szczęścia że trafiliśmy na świetną załogę i super Kapitana (Armand Żukowski). Za bardzo pozytywny aspekt uważam fakt, że mieliśmy możliwość samodzielnego wyboru miejsc noclegowych bez ścisłego trzymania się trasy rejsu. Byłam na rejsie pierwszy raz i na pewno nie będzie to mój ostatni. [rozwiń opinie]

---
Renata Jasiołek (Rejs w Chorwacji)

Rejs bardzo OK pod każdym względem -trasy, pogody, warunków na jachcie. Bardzo pozytywnie oceniam postawę Kapitana Armanda Żukowskiego ukierunkowanego na preferencje załogi. Atmosfera w trakcie całego rejsu była wyśmienita. Bardzo duża w tym zasługa Armanda, który niezwykle przyczyniał się do naszej pokładowej integracji. [rozwiń opinie]

---
Krzysztof Modliński (Rejs w Grecji - Wyspy Jońskie "Greckie Karaiby")

To było po prostu GENIALNE!!! Bardzo mi się podobało i na pewno popłyne na kolejne rejsy. Bardzo dobry Kapitan (Maciek Chatłas), jacht szybki i sprawny :)

---
Ksenia Kaniewska (Rejs w Chorwacji)

Na pozór kompletnie obca grupa ludzi musiała spędzić ze sobą kilka dni podporządkowując się zastanym warunkom. Każdy miał za sobą różne doświadczenia, ale wydaje mi się, że udało nam się stwozyć takie warunki, że chcielibyśmy to powtórzyć :). Osoby z doświadczeniem i totalni "amatorzy"odnaleźli się w tym idealnie. [rozwiń opinie]

---
Agnieszka Ketner-Kamasa (Rejs w Grecji - Cyklady)

Myślę, że pod pojęciem rejsu rozumiemy przygodę wakacyjną i niezapomniane wrażenia. Osobiście oczekiwałam spokoju, relaksu i zapomnienia od codziennych obowiązków. Pod tym względem rejs całkowicie spełnił moje oczekiwania. Wielkim plusem był także doświadczony KAPITAN (Piotrek Lewandowski vel. "Złoty") i świetna grupa "ZIOMALI", z którymi nadawaliśmy na jednakowej częstotliwości :-))))

---
Tomasz Obłoza (Rejs w Grecji - Wyspy Jońskie "Greckie Karaiby")

Trasa - Super
Jacht - OK
Kapitan (Andrzej Trojanek) - Super
Atmosfera - Mistrzostwo!
Niesamowicie wypocząłem. Super rejs. Na pewno coś wyjątkowego w skali wszystkich odbytych przeze mnie (ponad 10-ciu) rejsów!

---
Magdalena Ząbkiewicz (Rejs w Chorwacji)

Rejs uważam za bardzo udany. W związku z tym, iż był to mój "pierwszy raz" na jachcie, bardzo ważne było dla mnie, żeby się dobrze czuć i być pod fachową opieką Kapitana. Darek Skorowski okazał się bardzo doświadczonym żeglarzem, a załogę mieliśmy przednią. Długo będę wspominać tegoroczny wyjazd :).

---
Jacek Gorczyca (Rejs w Chorwacji)

Bardzo przyjemny i udany rejs. Kapitan Darek Skorowski to skipper słuchający załogi, nie narzucający własnej opinii, skłonny do organizowania rejsu wg. potrzeb i życzeń załogantów. Darek okazał się bardzo odpowiedzialny, dbający o bezpieczeństwo a jednocześnie komfort załogi. Jacht dobrze utrzymany, bez usterek, całkiem wygodny.

---
Magdalena Tłoczek (Rejs w Grecji - Cyklady)

Zdecydowanie polecam rejs po Cykladach z Blue Water Club i z Kapitanem Piotrkiem Lewandowskim :-) Było bardzo żeglarsko i wesoło :-) Atmosfera niesamowita, jedzenie - palce (może płetwy? ;) lizać! Dzięki "Złotemu", który zaufał babie i pozwalał siedzieć za sterem ile dusza zapragnie spełniło się moje żeglarskie marzenie! Dzięki! Do zobaczenia na następnym rejsie! :-) Było bosko :-)

---
Krzysztof Działak (Rejs w Grecji - Cyklady)

Kapitan (Piotrek Lewandowski) dbał o przyjazną atmosferę i sprawny przebieg rejsu. Trasa była dobrze przygotowana i bardzo interesująca. Miejsca, które odwiedzaliśmy były zróżnicowane i fascynujące. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Poziom zróżnicowania załogi był odpowiedni - zarówno osoby, które chciały zasmakować żeglowania jak i te pływające "turystycznie" czerpały wiele przyjemności z rejsu. Rejsy z Blue Water Club poleciłbym każdemu jako fantastyczny sposób na poznanie ciekawych ludzi i spędzenie relaksującego urlopu.

---
Tadeusz Szuba (Rejs w Grecji - Wyspy Jońskie "Greckie Karaiby")

Bardzo udany rejs! :-) Zabrałem syna na rejs, aby mu pokazać Water World. Wyszło super!

---
Marek Witkowski (Rejs w Chorwacji)

Rejs przygotowany profesjonalnie, Kapitan Darek Skorowski ze stoickim spokojem i pogodą ducha znosił niedoświadczenie i luźne podejście do sztuki żeglowania części załogi. Ciężar gatunkowy samego rejsu odpowiadał wybrednym niekiedy gustom załogi.

---
Ewa Ce (Rejs w Grecji - Wyspy Jońskie "Greckie Karaiby")

Bardzo udany rejs, najlepsza forma wakacji jaką do tej pory miałam okazję poznać. Załoga zgrana, Kapitan Maciek Chatłas współtworzył fajną relaksującą atmosferę. Poziom techniczny jachtu był w porządku, odpowiadał ofercie. Podsumowując to wakacje warte polecenia.

---
Joanna Morzyńska (Rejs w Grecji - Cyklady)

Decyzja podjęta w ostatniej chwili okazała się strzałem w dzięsiatkę. Rejs bardzo udany. Kapitan okazał sięnie tylko bardzo odpowiedzialnym, ale także doskonałym towarzyszem uczestników, bardzo przyjaznym i doskonałym erudytą w każdej dziedzinie. Trasa rejsu bardzo urozmaicona pozwoliła na żeglugę, wypoczynek i zwiedzanie. [rozwiń opinie]

---
Wiktoria Szczypka (Rejs w Grecji - Wyspy Jońskie "Greckie Karaiby")

Rejs był udany i bardzo mi się podobał. Pogoda fajna - było ciepło, chociaż mogło czasem więcej wiać. Kapitan Maciek Chatłas spełnił swoje zadanie bardzo dobrze oraz wykazał się poczuciem dużym humoru. Mam nadzieję, że w przyszłym roku też pojadę na taki rejs :)

---
Justyna Knapik (Rejs w Chorwacji)

Chęć spędzenia wakacji "inaczej" zaważyła o wyborze rejsu, a nie pobytu w hotelu i był to wybór doskonały. Nie miałam żadnego pojęcia i doświadczenia w żeglowaniu jednak ani razu nie było z tego powodu problemu... no może za sterem, ale to już kwestia mojego beztalencia do prowadzenia wszelakich pojazdów ;). Pan kapitan don Serek - wszechstronnie utalentowany pedagog, tancerz, karciarz, bajeraż i miłośnik zwierząt profesjonalnie podchodził do spraw poważnych, a do niepoważnych niepoważnie ;). [rozwiń opinie]

---
Tomasz Brzeziński (Rejs w Chorwacji)

Rejs ogólnie pozytywnie przekroczył moje oczekiwania. Atmosfera na jachcie super, z dużym udziałem w tym kapitana. Piotrek Seredyński stworzył wesołą, zgraną załogę oraz zapewnił nam duże poczucie bezpieczeństwa w trakcie żeglugi. Ogólnie - super wyjazd i chętnie bym go powtórzył z Blue Water Club za rok.

---
Ewa Czerwińska (Rejs Sylwestrowy dla Singli w Chorwacji)

Rejs był rewelacyjny. Jego forma, pomysł, idea. Kapitan (Piotrek Chmielowski)- wspaniały człowiek, pelen życia, optymizmu, genialny skipper - ludzki, otwarty, towarzyski, przyjazny, entuzjastyczny, odpowiedzialny. Polecam Piotrka na każdy rejs. Atmosfera stworzona na jachcie przez załogę i kapitana była kapitalna i nietuzinkowa. Spędzony razem czas był niepowtarzalny - zebraliśmy się jako grupa przypadkowych osób, a stworzylismy małą jachtową społeczność :)

---
Karolina Bugała (Rejs w Chorwacji)

Decyzja, że wakacje spędze z Blue Water Club była spontaniczna i okazała się jedną z lepszych jakie podjęłam w tym roku. Chorwacja jest piękna, a gdy dołożymy do niej żagle, miłe towarzystwo i świetnych skiperów to nie ma mowy o porażce. Zasługa w tym wszsytkim Andrzeja Trojanka, dla którego Blue Water Club to pasja życiowa i naszego skipera Piotrka Seredyńskiego, który oprócz niezwykłych umiejętności żeglarskich posiada świetne poczucie humoru :-) i dar do zarażania miłością do żagli. To była moja pierwsza, ale z pewnością nie ostatnia wyprawa z Blue Water Club :-).

---
Beata Woźniak (Rejs w Chorwacji)

Rejs oceniam bardzo dobrze. Kapitan okazał się bardzo miła i sympatyczna osobą, komunikatywną, stanowczą, wymagającą ale z umiarem. Nie rozkazywał co bardzo mi się podobało. Potrafił wspaniale utrzymać prawidłową atmosferę w grupie. Ekipa świetna. Jednym słowem - BYŁO SUPER! :). To był mój pierwszy rejs ale na pewno zachęcił mnie do dalszych takich wypraw. [rozwiń opinie]

---
Marta Giza (Rejs w Chorwacji)

Od jakiegoś czasu chodził mi po głowie rejs. Fantazjując o tym jeszcze w ziemie, nie mając najmniejszego pojęcia jak taka wyprawa wygląda, natrafiłam na ofertę Blue Water Club. Od razu przypadła mi ona do gustu. Wraz z rodzeństwem zgłosiłam się na rejs i choć nie wiedziałam czego mogę się spodziewać, teraz z całą pewnością mogę stwierdzić, że było warto! Dobra organizacja transportu i samego rejsu. Przepiękne widoki, których nie doceni się na lądzie. Otwartość ludzi sprawiła, że mogliśmy się zgrać. To chyba również taka mieszanka załogi pozwoliła pokazać się naszemu kapitanowi Piotrowi Seredyńskiemu - Serkowi z najlepszej strony. [rozwiń opinie]

---
Tomasz Kozłowski (Rejs w Chorwacji)

Ponieważ jest to mój pierwszy rejs, nie mam porównania, ale w moim odczuciu trafiłem wraz z córką w 100% na profesjonalną obsługę firmy jak i też prowadzącego rejs kpt. Piotra Seredyńskiego, który wykonywał swoje obowiązki w sposób pierwszorzędny. Dodając do tego zgraną załogę i atmosferę panującą na jachcie, oceniam rejs w sposób ponad przeciętnie satysfakcjonujący. Trasa rejsu zapewniała nieprzeciętne przeżycia wizualne a cały rejs był przepełniony odpowiednią dawką humoru, dowcipu i żartu. [rozwiń opinie]

---
Joanna Wegrzyn (Rejs w Grecji)

Świetna atmosfera, profesjonalny serwis kajutowy (nastepnym razem prosimy o kawę do łóżka ;) oraz ciekawa trasa dostosowywana na bieżąco do panujących warunków. Już czekam na kolejne rejsy z Blue Water Club i naszym skipperem Andrzejem Trojankiem. Karaiby czekają! :-)

---
Joanna Migut (Rejs w Chorwacji)

Było super. Kapitan dbał o nasz wszechstronny rozwój, ganiał po górach, wymyślał zadania na inteligencję - zbudowaliśmy sondę głebinową z patelni i fału patelni :). Jego cierpliwość nie zna granic, zna milion dowcipów, wie gdzie są najlepsze ukwiały i ślimaki a do tego przedłużył nasze życie o kilka lat, dzięki terapii śmiechem :).

---
Tomasz Brączek (Rejs w Chorwacji)

Witaj "WIELKI" skipperze Janie Domański. Chcesz opinii to ją masz: Jesteś świetnym skipperem znającym od "podszewki" arkana żeglarstwa, mało tego - potrafiącym świetnie zorganizować i pływanie i odpoczynek i zwiedzanie pięknych zakątków, a do tego człowiekiem, który nie boi się samokrytycyzmu, facetem pełnym humoru i ciętego dowcipu, który osobom bez poczucia humoru idzie w pięty. [rozwiń opinie]

---
Tomasz Dółka (Rejs w Chorwacji)

Dmuchany materac kapitana bardzo ciężko się nadmuchuje i jeszcze trudniej wypuszcza się z niego powietrze :P. Wbrew powszechnej opinii i sprawianych pozorach Kapitanowi naprawdę zależy na tym, by załoga dopłynęła do ostatniego portu w jednym kawałku ;-) Organizacja rejsu była tak fachowa, że pomimo wysłania przeze mnie trzech formularzy zgłoszeniowych na trzy różne rejsy, zostałem zapisany na właściwy rejs - ten, który miałem na myśli :D. [rozwiń opinie]

---
Adam Sadowski, Magda Sieklucka (Rejs Studencki w Chorwacji)

Dziękujemy całemu zespołowi Blue Water Club za pomysłowy szlak i niepowtarzalne wrażenia ze wspólnej żeglugi. Płynęliśmy jako totalnie zielona załoga, a dzięki indywidualnemu podejściu już myślimy nad następnym rejsem. Pokazaliście piękno tego rodzaju wypoczynku i sportu za co bardzo dziękujemy i polecamy innym z czystym sumieniem.

---
Anna Antoniuk (Rejs w Chorwacji)

Wakacyjny rejs po Chorwacji - rewelacja! Po raz pierwszy brałam udział w rejsie i naprawdę jestem bardzo zadowolona. Udana wyprawa! Fajni ludzie, super atmosfera, co w ogromnej mierze jest zasługą skipera Piotra - "Serka", który miał doskonały kontakt z załogą. Wszyscy bez szemrania wykonywali jego polecenia i co najdziwniejsze i rzadko spotykane wśród sporej grupy ludzi na tak małej powierzchni, nie było żadnych poważniejszych konfliktów, pełna współpraca pod każdym względem. Polecam rejs po Chorwacji, warto!

---
Walery Stukacz (Rejs w Chorwacji)

Płynąłem piewszy raz na jachcie, poza tym, że wiatr nam nie sprzyjał, wszystko oceniam b. pozytywnie:
- w opisie było podane, że doswiadczenie żeglarskie nie jest wymagane - i tak było, więc nie miałem żadnych problemów - kapitan - Piotrek Seredynski zawsze czuwał i pomagał.
- ważnym elementem było też odpowiednie "wyważenie" rejsu - było wszystkiego po trochu, codziennie inne miejsca, trochę zwiedzania (Split, Trogir, Hvar itp.), trochę żeglowania po morzu, nurkowania, no i kierowanie jachtem :-). Dużo się działo i nigdy nie było nudno.
- kwestie bezpieczeństwa były bardzo poważnie traktowane - dobry przykład dla początkujących jak i "opływanych" już żeglarzy.
- sprawy wyżywieniowe i organizacyjne także na bardzo dobrym poziomie.
- fajnie bylo nauczyć się podstaw żeglarstwa, a kapitan miał naprawdę sporą wiedzę.

Cieszę się, że w tym rejsie poznalem kolejnych fantastycznych ludzi. Szczególne podziękowania dla Andzeja Trojanka, w związku z pomocą w załatwianiu dla mnie chorwackiej wizy. To był dobry początek morskiej przygody, bardzo mi się podobało i żałuję, że nie spróbowałem pływania wcześniej. To był najlepiej spędzony urlop od 10 lat, teraz, po powrocie, przeglądam zdjęcia i planuję nastepny rejs z Blue Water Club w sezonie 2010. Ahoj!

---
Damian Nenow (Rejs Sylwestrowy w Chorwacji)

Rejs oceniam bardzo dobrze. Kapitan - Piotrek Seredyński - okazał się bardzo kompetentnym i rozwaznym człowiekiem, miałem do niego pełne zaufanie. Wszystkie decyzje dotyczące tras, czasu przelotów itp. były wyjaśnione i przedyskutowane z załogą, toteż ostateczna trasa rejsu, choć zmieniona ze wzgledu na pogodę, zupełnie mi odpowiadała. Kapitan umozliwiał nam nabranie doświadczenia w obsłudze jachtu oraz dzielił się wiedzą z każdym, kto o to poprosił. [rozwiń opinie]

---
Anna Krzeska (Rejs w Grecji - Cyklady)

Jak już mówiłam Wam nie raz, macie talent do organizacji tych rejsów! :). Jak zawsze super dobrane towarzystwo i kapitalna atmosfera. Do zobaczenie na Jamajce! :P :))

---
Łukasz B(a)ryłka ;) (Rejs Studencki w Chorwacji)

[czytać z przymróżeniem oka :))]

Mam nadzieję, że te słowa staną się ostrzeżeniem dla wszystkich, którym przez myśl przejdzie rejs z Blue Water Club i skipperem Andrzejem Trojankiem ;). Zemsta najlepiej smakuje na zimno, więc piszę dopiero teraz, kiedy na zewnątrz już trochę chłodniej niż w lipcu w Chorwacji ;P.

1. Skipper podpadł już pierwszego dnia. Gorąco polecał grillowane kalmary w miejscowej knajpie w Sukosanie choć w Trogirze to samo danie było poźniej jeszcze bardziej genialne :D. Zresztą, co dobego można powiedzieć o skipperze, który zna najlepszy monopolowy praktycznie w każdym porcie (smakowa rakija z Trogiru to arcydzieło :)))).

2. Jak będziecie po rejsie siedzieć w pracy albo na uczelniach, to skipper, (oczywiście żeby Was podkur..ć ;-) będzie wysyłał zdjęcia i pozdrowienia z Grecji, Chorwacji albo innej Hiszpanii. No i po co było się z nim aż tak integrować? ;-)

3. Zachodzące słońce na morzu, żeglowanie nocą, pływanie w zatoczkach i imprezy w różnych ciekawych portach zniszczyły moje życie. Nie wyobrażam już sobie wakacji innych, niż pod białymi żaglami na maszcie...

...więc Endrju! Już się możesz bać, za rok spróbuję nie zostać ponownie jedynym człowiekiem za burtą :D (taplając się w kole ratunkowym ciagniętym na linie za rufą jachtu :)). Do zobaczenia na kolejnych rejsach studenckich Wariacie! :).

[wszystkich, którzy nie zrozumieli żartu informuję - było super! :)]

---
Emilian Kuć (Rejs w Chorwacji)

Atmosfera bardzo dobra. Kapitan - Łukasz "WAF" Duwadziński - doskonały. Rejs pozwolił mi na poszerzenie swojej wiedzy dotyczącej żeglarstwa. Polecam!

---
Adrian Krajewski (Rejs Sylwestrowy w Chorwacji)

Bardzo dobra i zgrana ekipa. Kapitan Andrzej Trojanek okazał się bardzo obytym, doświadczonym i zaznajomionym z rzemiosłem żeglarzem, dzieki czemu oprócz spędzania czasu na kontemplowaniu otoczenia i zwiedzaniu, wielu się od niego nauczyłem. [rozwiń opinie]

---
Włodek Bukaty (Rejs w Grecji - Cyklady)

Super rejs. Świetna zabawa. Sprawy morskie pod pełną kontrolą dzięki profesjonalizmowi Kapitana Andrzeja Trojanka. Dziękujemy! :).

---
Magda Kamińska (Rejs w Chorwacji)

Bardzo ciekawa i ujmujaca trasa. Duży "+" dla naszego skippera - Andrzeja Trojanka - za sprawną koordynację rejsu i świetną integrację z załogą :). Wszystkie atrakcje zostały dopasowane do gustów i potrzeb uczestników. No i przede wszystkim - REWELACYJNA, radosna atmosfera :).

---
Marcin Stępień (Rejs Sylwestrowy w Chorwacji)

Świetnie zorganizowany rejs spełniający wymagania każdego, kto chce zarówno zwiedzać ciekawe i urokliwe miejsca w Chorwacji jak i przeżyć dreszczyk emocji zwiazany z żeglarstwem. Atmosfera na jachcie podczas całego rejsu była fenomenalna. Załoga byla zgrana, roześmiana, wszyscy bawili się świetnie i zapewne każdy spełnił swoje oczekiwania związane z rejsem. Kapitan - Piotrek "Serek" Seredyński - jest osobą otwartą, z ogromnym poczuciem humoru, podejmujacym szybkie i racjonalne decyzje. [rozwiń opinie]

---
Łukasz Dawidowicz (Rejs w Chorwacji)

Wszystko było zaje...iście. Dzięki! Do zobaczenia na kolejnych rejsach :).

---
Hubert Kwatek (Rejs "Chorwacja - Wenecja - Chorwacja")

Z Blue Water Club miałem niewątpliwą przyjemność płynąć w tym roku po Chorwackich i Włoskich wodach. Rejs był zorganizowany wzorowo od samej Warszawy aż po ostatni dzień. Nasz skipper - Andrzej Trojanek, wykazywał się nie tylko umiejętnościami daleko przewyższającymi te potrzebne na spokojnym zazwyczaj morzu Adriatyckim, ale także znajomością miejscowych zwyczajów i realiów światka żeglarskiego. Potrafił utrzymać dyscyplinę i równoważył ją poczuciem humoru, które udzielało się innym członkom załogi. Cały czas pracował, by rejs był dla wszystkich przyjemnym wspomnieniem jeszcze długo po jego zakończeniu. Kapitanowie, którzy pływają pod banderą Blue Water są wprawnymi żeglarzami z wieloletnim doświadczeniem. Gorąco polecam wszystkim fanom dobrej zabawy. I jeszcze raz dzięki za super wypad :)

---
Joanna Mędza (Rejs w Chorwacji)

Byłam na rejsie z Blue Water Club w sierpniu 2008 i mam zamiar powtórzyć rejs w przyszłym roku z tą Firmą. Pełny profesjonalizm, super organizacja, niesamowicie przyjazna atmosfera.... Bo przecież, najważniejsi są ludzie! I potwierdzili swoje hasło tym rejsem. Dzięki BWC poczułam, co to znaczy żeglować po morzu, zobaczyłam cudowne miejsca, poznałam niezwykłych ludzi. Mają wielki pozytyw ode mnie! Żeglarze tworzący Blue Water Club to zdecydowanie fantastyczna grupa! [rozwiń opinie]

---
Mariusz i Ola Mrozowscy (Rejs w Chorwacji)

Wczesną wiosną przeglądaliśmy wraz z żoną oferty w internecie i naszą ciekawość wzbudziła propozycja rejsów majowych (tzw. majówka) organizowanych przez firmę Blue Water. Wybraliśmy tą firmę z uwagi na kompletny opis trasy, pozytywne opinie oraz profesjonalne podejście do klienta. Po rejsie mogę powiedzieć jedno - nie zawiedliśmy się. Naprawdę było warto. Pozostały niezapomniane wspomnienia i grupka nowych znajomych, z którymi zapewne nie jeden rejs spędzimy jeszcze razem. Pod względem organizacyjnym firmę reprezentował Andrzej Trojanek i wielkie uznanie za profesjonalne podejście do klienta, za wszelką okazaną pomoc i informacje. Niesamowite przeżycia na jachcie zapewnił nam Adam Piwowarczyk, świetny sternik, który pokazał wielkie opanowanie i zimną krew, dbałość o bezpieczeństwo załogi stawianą na pierwszym miejscu, chęć podzielenia się swoją wiedzą, wyrozumiałość i cierpliwość z jednej strony, a jednocześnie - świetne poczucie humoru i elastyczność w doborze trasy z drugiej. Nasze kontakty zarówno z Adamem jak i z Andrzejem pozostały, co dowodzi, że zapewne przyszłe nasze wakacje spędzimy właśnie z Blue Water. Ze swojej strony wszystkim gorąco polecam żeglowanie z Blue Water Club i jej sternikami, jako firmą i ludźmi jakich mało na rynku, dla których liczą się przede wszystkim ludzie i ich niezapomniane wspomnienia.

P.S Widzę że pozostali uczestnicy naszego rejsu mieli podobne odczucia, pozdrowienia dla Grażyny i reszty naszej załogi :)

---
Monika "Baggins" Bagińska, Ania "Czesia" Krzeska, Magda Miller, Natalia Nowak, Ewa "Fotters" Opalińska, Kasia Siekiera, Artur "Kotwica" Brodowski, Piotrek Heleszko, Piotr "Il Dottore" Szydlik (Chorwacja - Rejs dla Singli)

Nasza grupa była zupełnie losowa - jedynym łączącym nas elementem było to, że pojechaliśmy tam w pojedynkę - nie było żadnych "romantycznych" parek ;-) Różny był poziom naszych umiejętności żeglarskich - niektórzy pierwszy raz pływali, inni mieli doświadczenie z Mazur, niektórzy pływali już nawet po morzu. Na szczęście mieliśmy dość podobne oczekiwania - chcieliśmy odpocząć, zabawić się i doświadczyć morskiego pływania. Od razu dowiedzieliśmy się, że pogoda może zdeterminować przebieg naszego rejsu, więc całkiem zgodnie ustaliliśmy, że na bieżąco będziemy uzgadniać nasze dalsze poczynania. Nasz kapitan okazał się być najmłodszy z całej załogi, ale doświadczeniem i umiejętnościami przerastał nas wszystkich razem wziętych. Od razu ustaliliśmy zasady współpracy na pokładzie - podział wacht, obowiązków itd. Podobało nam się, że na jachcie obowiązują jasne zasady. Z kapitanem, mogliśmy zawsze porozmawiać o podejmowanych decyzjach (oczywiście nikt nawet nie próbował ich podważać :), mogliśmy zadawać pytania, zgłaszać sugestie, uczyć się żeglarstwa, a wszystko to w miłej, przyjacielskiej atmosferze. Nasz rejs odbywał się w lipcu - wydawałoby się, że pogoda murowana. A jednak! Trzeciego dnia zaczęło padać i bardzo mocno wiać z północnego-zachodu. To lekko pokrzyżowało nasze plany - nie udało nam się dopłynąć do wodospadów, nie zeszliśmy na Hvar, nie pływaliśmy z delfinami. Ale za to - zaliczyliśmy pełne emocji pływanie na wysokich falach, nocne wachty, kąpiele w przejrzystych zatoczkach Adriatyku, zwiedziliśmy zabytkowy Trogir i jako jedyni trzy razy mijaliśmy Hvar! ;-) Poznaliśmy wspaniałych ludzi, z którymi dzielimy żeglarską pasję i choć nieco zmęczeni, wróciliśmy do domu z naładowanymi akumulatorami, pełni niezapomnianych wrażeń. To na pewno nie była nasza ostatnia wyprawa z Andrzejem i BWC - szczególnie, że od tamtej pory zaliczyliśmy już parę wspólnych imprez!

---
Joanna Węgrzyn (Rejs w Chorwacji)

Z całą pewnością mój rejs z Blue Water Club do Chorwacji był jedną z cenniejszych przygód w moim życiu. Przygodą podczas której czułam się bezpieczna, doceniana, akceptowana i prowadzona w sposób mądry, wymagający, ale i cierpliwy. Był to mój pierwszy rejs morski, jednak wszelkie obawy zostały w porcie wypłynięcia. Rejs został profesjonalnie zaplanowany zarówno pod kątem osób mniej, jak i bardziej zaawansowanych, więc wiedzą można się było swobodnie dzielić w praktyce. Komunikacja z uczestnikami była sprawna i zorganizowana, przed i w trakcie trwania rejsu. Załogi były pod opieką i czujnym okiem dojrzałych i odpowiedzialnych skiperów. Nie sposób zapomnieć wspaniałej atmosfery, ducha współpracy i przyjemności ze wspólnego żeglowania. Ta magia buduje wiele silnych przyjaźni, przywiązuje ludzi do siebie i sprawia, że grupa z rozpaczą błaga o więcej kończąc trasę ;-) Obowiązki i praca są wplecione w sympatyczne relacje i działanie zespołowe, gdzie dyscyplina i granice są oczywiste i bez zbędnych dyskusji przestrzegane przez dojrzałych i świadomych zagrożeń uczestników. Załogi Blue Water Club mają czas na powagę i ostrożność, ale również na spontaniczność i zabawę. Rejs z Andrzejem Trojankiem był dla mnie przyjemnym spędzeniem urlopu, spełnieniem przygody oraz początkiem nowej pasji. Z tych właśnie powodów polecam żeglarstwo z Blue Water Club z pełną satysfakcją i nie raz popłynę z tą firmą ponownie. Do zobaczenia!

---
Grzegorz Wiszenko i przyjaciele (grupa zorganizowana - 8 osobowa) (Rejs w Chorwacji)

Za pięć dwunasta zachciało się nam rejsu w Chorwacji. Blue Water Club to był zupełny przypadek. Andrzej Trojanek w dobę przedstawił konkretną propozycję. Wyglądała przyzwoicie. I najważniejsze - super skipper. Na początku ustaliliśmy, gdzie chcemy płynąć i że oczywiście żagle to interesujący nas element rejsu. Rada dla wszystkich - czytajcie umowę, tam jest wszystko co wam wolno, a czego nie. W praktyce można dużo więcej, byle drastycznie nie przeginać. Chyba najważniejszy na rejsie jest skipper - ja miałem szczęście płynąć z Adasiem Piwowarczykiem. Andrzej Trojanek to zdecydowanie profesjonalista w swojej branży, trzeba tylko szczegółowo określić jakie się ma oczekiwania. Pozdrawiam ekipę Blue Water Club i do zobaczenia na szlaku.

---
Julia Morawa (Rejs w Chorwacji)

Blue Water Club to w pełni profesjonalna firma, o czym miałam okazję przekonać się podczas tegorocznego wrześniowego rejsu w Chorwacji. Wszystkie kwestie organizacyjne począwszy od wyjazdu z Polski aż do powrotu były dopięte na ostatni guzik. Podczas żadnego dotychczasowego wyjazdu nie miałam do czynienia z tak niepowtarzalną i fantastyczną atmosferą i ludźmi, mając jednocześnie pełne poczucie bezpieczeństwa, które jest dla skipperów Blue Water Club - ludzi otwartych, kulturalnych, lubiących zabawę, ale przede wszystkim odpowiedzialnych - wartością nadrzędną.

---
Przemysław Wyszyński (Rejs "Chorwacja - Wenecja - Chorwacja")

Z Blue Water Adventure Club wypłynąłem w swój pierwszy, pełnomorski rejs. Zobaczyłem świat jakiego nie znałem. Poznałem wielu wspaniałych ludzi. Nauczyłem się pływać (jeszcze raz dzięki za rękawki z Kubusiem!) i poznałem morze takim, o jakim zawsze marzyłem. Żeglarstwo stało się moją pasją. I wiem, że to początek wielkiej przygody. Dzięki!

---
Jan Rachoń (Rejsy morskie po Bałtyku)

Z Andrzejem Trojankiem pływałem na żaglowcu "Fryderyk Chopin", doskonały oficer - potrafiący dowodzić załogą także po angielsku. Polecam każdy rejs z tym człowiekiem, ma wspaniałe poczucie humoru i przenosi zwykłe żeglowanie na nieosiągalny chyba nigdzie indziej poziom rozrywki. Potrafi zachować zimną krew i trzeźwo myśleć nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Nie ma zbyt wielu tak młodych kapitanów z tak dużym doświadczeniem. Dodatkowo, nie wykazuje żadnych problemów w komunikacji z młodzieżą. [rozwiń opinie]

---

Małgorzata Wielento - Kubacka (Rejs po Karaibach)

Jest git, nie chcę nic więcej pisać!!!

---

Barbara Chmiel (Rejs po Karaibach)

Wszystko to samo jak w poprzednich ankietach. Wszystko ok !

---

Katarzyna Chmiel (Rejs po Karaibach)

Wszystko ok

---

Beata Kałużna (Rejs po Karaibach)

Bardzo miła i przyjazna atmosfera . Piękne widoki, niezapomniane wrażenia podczas nocnej warty. Kapitan sympatyczny i kompetentny. Luz i relax. Polecam

---

Tomasz Kałużny (Rejs po Karaibach)

Było dobrze, fajny kapitam

---

Marta Panasiuk (Rejs po Karaibach)

Rejs bardzo udany, wspaniałe widoki, cudowan atmosfera, fajni ludzie, profesjonalny kapitan.

---

Ireneusz (Rejs po Karaibach)

Rejs oceniam bardzo pozytywnie pod każdym względem. Kapitan odznacza się bardzo dużym profesjonalizmem zarówno w kwestiach żeglugi, jak i w sprawach organizacyjnych i ogólnej wiedzy na temat trasy i miejsc, które przyszło nam oglądać. Jestem bardzo zadowolony.

Kontakt:
Blue Water Club
www.BlueWaterClub.pl
e-mail: info@bluewaterclub.pl
tel.: +48 518 483 217 (pn - pt, 09:00 - 17:00)
strefa czasowa: UTC + 01:00
skype: blue.water.club

Wszelkie prawa zastrzeżone. Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej. Powyższe informacje mają jedynie charakter orientacyjny i nie stanowią informacji pisemnych. Powyższa propozycja nie jest ofertą a jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy. Mapa strony: sitemap

 
 

INFORMACJE DNIA

PROMOCJA - rejsy po Karaibach 200 EUR taniej! Szczegóły tutaj: rejsy po KaraibachDZIEŃ DOBRY TVN

Blue Water Club w Dzien Dobry TVN

Blue Water Club w Dzień Dobry TVNZDJĘCIE SEZONU

Zdjęcie dnia

Zdjęcie dnia: Wachta kotwiczna :)

Wiecej zdjęć tutaj: galeriaZOBACZ TAKŻE:

Filmy z rejsów: Słoneczna Chorwacja vol. 1 :)

 

Filmy z rejsów: Słoneczna Chorwacja vol. 2 :)


OPINIE ZAŁOGANTÓW

Tomasz Janisiewicz: Bardzo udany rejs, w czasie którego było dużo żeglowania. Kapitan fantastyczny, z bardzo dużą wiedzą, świetnie dbający o atmosferę podczas rejsu. Zawsze przyjazny, zawsze uśmiechnięty :)

Więcej opinii tutaj: opinie załogantów