Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

rejsy morskie pod żaglami

 

Opinie klientów Blue Water Club

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Marta Giza: Od jakiegoś czasu chodził mi po głowie rejs. Fantazjując o tym jeszcze w ziemie, nie mając najmniejszego pojęcia jak taka wyprawa wygląda, natrafiłam na ofertę Blue Water Club. Od razu przypadła mi ona do gustu. Wraz z rodzeństwem zgłosiłam się na rejs i choć nie wiedziałam czego mogę się spodziewać, teraz z całą pewnością mogę stwierdzić, że było warto! Dobra organizacja transportu i samego rejsu. Przepiękne widoki, których nie doceni się na lądzie. Otwartość ludzi sprawiła, że mogliśmy się zgrać. To chyba również taka mieszanka załogi pozwoliła pokazać się naszemu kapitanowi Piotrowi Seredyńskiemu - Serkowi z najlepszej strony. Spotkanie raczkującego żeglarza - turysty z Serkiem, który łączy swoje pasje żeglarskie z nauczaniem, było świetnym doświadczeniem. Na pewno nie zapomnę tej przygody i zabawy, o której decydowała cała załoga wraz z naszym kapitalnym skipperem. Życzę każdemu kto po raz pierwszy styka się z żeglarstwem, aby trafiał na tak odpowiedzialnego i doświadczonego kapitana. Jestem pewna, że nie był to mój ostatni rejs i polecam wszystkim bez względu na wiek i doświadczenie, bo żeglować może każdy i to właśnie zapewnia Blue Water Club!

(Rejs z Blue Water Club w Chorwacji - 01.08-08.08.2009)

 

Kontakt:
Blue Water Club
www.BlueWaterClub.pl
e-mail: info@bluewaterclub.pl
tel.: +48 518 483 217 (pn - pt, 09:00 - 17:00)
strefa czasowa: UTC + 01:00
skype: blue.water.club

Wszelkie prawa zastrzeżone. Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej. Powyższe informacje mają jedynie charakter orientacyjny i nie stanowią informacji pisemnych. Powyższa propozycja nie jest ofertą a jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy. Mapa strony: sitemap

 
 

INFORMACJE DNIA

PROMOCJA - rejsy po Karaibach 200 EUR taniej! Szczegóły tutaj: rejsy po KaraibachLAUR KONSUMENTA


Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2014

Laur Konsumenta jest wyjątkowo ważną dla nas nagrodą, będącą potwierdzeniem najwyższego poziomu satysfakcji klientów z naszych usług. DZIĘKUJEMY!

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Laur Konsumenta dla BWCDZIEŃ DOBRY TVN

Blue Water Club w Dzien Dobry TVN

Blue Water Club w Dzień Dobry TVN.ZDJĘCIE SEZONU

Zdjęcie dnia

Zdjęcie sezonu: Wachta kotwiczna :)

Wiecej zdjęć z rejsów morskich znajdziesz tutaj: galeriaZOBACZ TAKŻE:

Filmy z rejsów morskich: Słoneczna Chorwacja vol. 1 :)

 

Filmy z rejsów morskich: Słoneczna Chorwacja vol. 2 :)


OPINIE ZAŁOGANTÓW

Tomasz Janisiewicz: Bardzo udany rejs morski, w czasie którego było dużo żeglowania. Kapitan jachtu fantastyczny, z bardzo dużą wiedzą, świetnie dbający o atmosferę podczas rejsu. Zawsze przyjazny, zawsze uśmiechnięty :)

Więcej opinii o naszych rejsach morskich znajdziesz tutaj: opinie załogantów


NEWSLETTER
FACEBOOK