Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

rejsy morskie pod żaglami

tu jesteś: Oferta > Bilety Lotnicze

Bilety Lotnicze

Jeżeli masz już dość nieustannej walki z nieaktualnymi cenami w wyszukiwarkach lotów, opłatami "z księżyca" pojawiajacymi się nagle na ostatnim etapie potwierdzania transakcji i dopłatami za każdy "uśmiech stewardessy", lub jeżeli najzwyczajniej w świecie interesują cię niższe ceny lotów - zapraszamy do zapoznania się z informacjami poniżej.


Jako jedyna firma w Polsce, od stycznia 2011 roku udostępniamy klientom indywidualnym bezpośredni dostęp do międzynarodowych systemów rezerwacyjnych (wyszukiwarka internetowa nie jest systemem końcowym, a jedynie pośrednikiem).

Co więcej, jako jedyni oferujemy także możliwość zakupu biletów (również pojedynczych) w liniach lotniczych dostępnych wyłącznie dla agencji turystycznych (nie mylić z lotami czarterowymi) oraz do specjalnych taryf niepublikowanych (niedostępnych w wyszukiwarkach internetowych).

bilety_lotnicze

Bilety lotnicze są dostępne dla wszystkich zainteresowanych - nie trzeba płynąć z nami w rejs, aby z nich skorzystać.

W ramach bezpłatnego wyszukania biletu za naszym pośrednictwem gwarantujemy:

 • obsługę procesu wyszukiwania przez certyfikowanych, własnych kasjerów lotniczych, a nie przez posiadający ograniczone (ze wzgledów technicznych) możliwości automat (wyszukiwarkę internetową). Wyszukiwarki często pomijają niektóre połączenia lub prezentują te, z których otrzymują najwyższą prowizję.

 • możliwość wyszukania skomplikowanych połączeń (dzięki pracy kasjerów, a nie automatycznej wyszukiwarki), np. z noclegiem (ale nadal na jednym bilecie), o określonych porach dnia, z opcjami alternatywnymi (np. inny zakres dat, godzin lub przesiadek, jeśli obniży to cenę biletu). Wyszukiwarki internetowe nie oferują takich kryteriów (robią to jedynie w bardzo ograniczonym zakresie, a ich skuteczność pozostawia wiele do życzenia).

 • optymalizację ceny dzięki autorskiemu "know-how" oraz umowom o transakcje zwrotne.

 • dostęp do promocyjnych (i często bardzo atrakcyjnych cenowo) połączeń multi-city.

 • bezpośrednie wyszukanie w międzynarodowych systemach rezerwacyjnych, co gwarantuje AKTUALNE informacje na temat ceny i liczby miejsc dostępnych w danej taryfie (czasami jest to np. tylko jedno, ostatnie miejsce, a kolejne mogą być już w wyższej klasie). Wyszukiwarki internetowe mają często ceny nieaktualne nawet o kilkanaście godzin oraz nie podają liczby miejsc, która pozostała jeszcze dostępna w danej cenie.

 • PEŁNĄ I RZETELNĄ informację na temat danego połączenia. W wyszukiwarkach często można znaleźć połączenie składające się np. z 4 odcinków, których ceny są bardzo atrakcyjne (my również możemy je zaoferować), ale później okazuje się, że trzeba doliczyć koszty transportu między lotniskami, dojazdu do miasta z odległego lotniska, noclegu między lotami, itp. itd. Co więcej, okazuje się później, że każde połączenie jest sprzedawane jako oddzielny, niezależny bilet (my również możemy je zaoferować), a więc w przypadku opóźnienia któregokolwiek samolotu, pozostałe przeloty PRZEPADAJĄ (nie dotyczy przypadku wystawienia kilku połączeń, ale na jednym bilecie).

 • informację o CAŁKOWITEJ cenie biletu wraz ze wszystkimi opłatami. W przeciwienstwie do cen z wyszukiwarek internetowych, zawiera ona opłaty agencyjne, transakcyjne, za płatność kartą kredytową (lub inny rodzaj płatności), bagaż, itp. itd. Zazwyczaj komplet opłat pojawia się w wyszukiwarce dopiero po przejściu do pola "zatwierdź płatność" - czasami nie widać ich nawet w momencie wypełniania danych dotyczących tej (niby już całkowitej) płatności, gdyż pojawiają się one dopiero w kolejnym oknie już po kliknięciu "zapłać", ale przed połączeniem z bankiem.

 • możliwość dokonania rezerwacji (od 24h do kilku dni zależnie od danego połączenia), zakupu biletu po określonej cenie (pomimo, że w lini lotniczej potrafi się ona zmienić kilka razy dziennie). W wyszukiwarkach internetowach zazwyczaj trzeba płacić on-line od razu, co często powoduje wzrost ceny biletu z uwagi na opłaty transakcyjne (np. za płatność kartą kredytową lub direct transfer).

 • możliwość dokonania płatności przelewem (nie trzeba posiadać karty kredytowej).

 • możliwość dokonania płatności w walucie PLN na rachunek w PLN = brak konieczności dokonywania przelewów walutowych (koszt przelewu SWIFT to często nawet 90-200 zł w zależności od banku i kwoty transakcji) oraz brak konieczności dokonywania przewalutowania wpłaty (gdy cena biletu podana jest w EUR, a wpłaty dokonuje się z rachunku w PLN) po niekorzystnym kursie bankowym. Dotyczy to także linii lotniczych nieposiadających oficjalnie taryf w PLN.

 • możliwość dokonania płatności w EUR na konto w EUR (dla osób posiadających konta walutowe) poprzez przelewy SWIFT lub SEPA (tani przelew europejski).

 • możliwość otrzymania faktury VAT.

 • REZERWACJA

  Ze wzgledu na złożoność procesu wyszukiwania (jeżeli na on być optymalny) nie można niestety przeprowadzić go samodzielnie, a jedynie przez certyfikowanych kasjerów lotniczych, dlatego też prosimy o przesyłanie zapytań dotyczących poszukiwanych połączeń mailem pod adres:

  info@bluewaterclub.pl

  Życzymy udanych lotów!

  Kontakt:
  Blue Water Club
  www.BlueWaterClub.pl
  e-mail: info@bluewaterclub.pl
  tel.: +48 518 483 217 (pn - pt, 09:00 - 17:00)
  strefa czasowa: UTC + 01:00
  skype: blue.water.club

  Wszelkie prawa zastrzeżone. Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej. Powyższe informacje mają jedynie charakter orientacyjny i nie stanowią informacji pisemnych. Powyższa propozycja nie jest ofertą a jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy. Mapa strony: sitemap

   
   

  INFORMACJE DNIA

  PROMOCJA - rejsy po Karaibach 200 EUR taniej! Szczegóły tutaj: rejsy po Karaibach  LAUR KONSUMENTA


  Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2014

  Laur Konsumenta jest wyjątkowo ważną dla nas nagrodą, będącą potwierdzeniem najwyższego poziomu satysfakcji klientów z naszych usług. DZIĘKUJEMY!

  Więcej informacji znajdziesz tutaj: Laur Konsumenta dla BWC  DZIEŃ DOBRY TVN

  Blue Water Club w Dzien Dobry TVN

  Blue Water Club w Dzień Dobry TVN.  ZDJĘCIE SEZONU

  Zdjęcie dnia

  Zdjęcie sezonu: Wachta kotwiczna :)

  Wiecej zdjęć z rejsów morskich znajdziesz tutaj: galeria  ZOBACZ TAKŻE:

  Filmy z rejsów morskich: Słoneczna Chorwacja vol. 1 :)

   

  Filmy z rejsów morskich: Słoneczna Chorwacja vol. 2 :)


  OPINIE ZAŁOGANTÓW

  Tomasz Janisiewicz: Bardzo udany rejs morski, w czasie którego było dużo żeglowania. Kapitan jachtu fantastyczny, z bardzo dużą wiedzą, świetnie dbający o atmosferę podczas rejsu. Zawsze przyjazny, zawsze uśmiechnięty :)

  Więcej opinii o naszych rejsach morskich znajdziesz tutaj: opinie załogantów


  NEWSLETTER
  FACEBOOK