Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

rejsy morskie pod żaglami

 

Opinie klientów Blue Water Club

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paweł Mańka:
Myslałęm, że po tylu latach żeglowania (od 1989r mam patent sternika ), po opłynięciu iluś tam moż i jezior , mało co mnie może zdziwić odnośnie żeglowania. A jednak! Gdy kolega (było w załodze nas 2-ch ślązoków) zaproponował rejs na Cyklady z biura Blue Water Club, zgodziłem się bez wachania (ze względu na wypadek miałem 3-letnią przerwe w żeglowaniu). Było trochę wątpliwości, bo nie znalismy ani kapitana, ani załogantów, no i pierwszy rejs w koedukacyjnym czadzie (bez kobiet można sobie na więcej pozwolić). Ale – udało się!
Kapitam wita nas na jachcie, wzajemnie się przedstawiamy. Wieczorek zapoznawczy i – wszystko jasne. Początki trochę trudne – wzajemne zgrywanie się i podział na wachty. Szkolenie i podział obowiązków – pierwszy raz płynelismy w szelkach bezpieczeństwa. Ale czegó się nie robi dla takiej frajdy ( niektóre załogantki były zdziwione, że muszą myć WC). Ale od czego jest w takiej sytuacji kapitan? Stary wilk morski. Wprowadził wspaniałą atmosferę – jego wspomnień z poprzednich rejsów  i przygód związanych z żeglowaniem wszyscy słuchali  z zapartym tchem. Obrał bardzo dobrą taktyke pływania i żeglowania nocą a rano zwiedzanie wysp. Wyspy cudowne, woda – wspaniała. Gdy juz bylismy zgrani – rejs dobiegał końca. Był to najlepszy rejs mojego życia! Kapitan z ogromnym doświadczeniem i wiedzą żeglarską; kompetentny, życiowy facet.

(Rejsy morskie z Blue Water Club - Czarnogóra)

Kontakt:
Blue Water Club
www.BlueWaterClub.pl
e-mail: info@bluewaterclub.pl
tel.: +48 518 483 217 (pn - pt, 09:00 - 17:00)
strefa czasowa: UTC + 01:00
skype: blue.water.club

Wszelkie prawa zastrzeżone. Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej. Powyższe informacje mają jedynie charakter orientacyjny i nie stanowią informacji pisemnych. Powyższa propozycja nie jest ofertą a jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy. Mapa strony: sitemap

 
 

INFORMACJE DNIA

PROMOCJA - rejsy po Karaibach 200 EUR taniej! Szczegóły tutaj: rejsy po KaraibachDZIEŃ DOBRY TVN

Blue Water Club w Dzien Dobry TVN

Blue Water Club w Dzień Dobry TVNZDJĘCIE SEZONU

Zdjęcie dnia

Zdjęcie dnia: Wachta kotwiczna :)

Wiecej zdjęć tutaj: galeriaZOBACZ TAKŻE:

Filmy z rejsów: Słoneczna Chorwacja vol. 1 :)

 

Filmy z rejsów: Słoneczna Chorwacja vol. 2 :)


OPINIE ZAŁOGANTÓW

Tomasz Janisiewicz: Bardzo udany rejs, w czasie którego było dużo żeglowania. Kapitan fantastyczny, z bardzo dużą wiedzą, świetnie dbający o atmosferę podczas rejsu. Zawsze przyjazny, zawsze uśmiechnięty :)

Więcej opinii tutaj: opinie załogantów