Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

rejsy morskie pod żaglami

tu jesteś: Klub > Spotkania i wyjazdy klubowe

Spotkania i wyjazdy klubowe

Jeżeli chcesz być informowany o naszych niekomercyjnych wypadach/spotkaniach/wyjazdach, itp., podaj swój e-mail poniżej:

NEWSLETTER

PRZED NAMI:

Kolejny niekomercyjny wypad na żagle z naszymi załogantami i sympatykami. Nie znamy się jeszcze? Świetnie! Nowe twarze...

Opublikowany przez BlueWaterClub na 6 czerwca 2016


ZA NAMI:

  WEEKEND nad Zegrzem czyli wspólne żeglowanie i nie tylko ;) 31.05.2016

jacht

W niedzielę 31.05 widzimy się na wspólnym żeglowaniu Omegami nad Zalewem Zegrzyńskim - mamy już ekipę na 2 jachty, jeśli ktoś jeszcze ma ochotę dołączyć to śmiało :). Wypad zrzutkowy po kosztach. Mamy jeszcze miejsca w samochodach. Zamieszanie koordynuje Andrew: +48 698 372 322.


  AFTER PORTY 5 - impreza Blue Water Club-u 28.09.2015

Afte Porty IV

AFTER PORTY 5 - to coroczny posezonowy zjazd załogantów (także z poprzednich lat), skipperów i sympatyków Blue Water Clubu oraz wszystkich tych, którzy chcą nas dopiero poznać i wspólnie poszantować. Tym razem widzimy się już 07.11 w Tawernie Korsarz w Warszawie. Będzie się działo! Szczegóły na temat sposobu rezerwacji miejsc oraz samej imprezy znajdziecie tutaj: After Porty 5.


  WEEKEND nad Zegrzem czyli wspólne żeglowanie (i nie tylko ;) 22.08.2015

jacht

22.08 wybieramy się pożeglować towarzysko-niekomercyjnie nad Zalewem Zegrzyńskim (tym razem nie tylko na Omegach ale także na Laserka). Jeżeli macie ochotę do nas dołączyć - serdecznie zapraszamy! :) Szczegóły: +48 698 372 322

W ramach przerwy planujemy w sobotę także to:


  WEEKEND nad Zegrzem czyli wspólne żeglowanie (i nie tylko ;) 23.05.2015

jacht

W sobotę 23.05 wybieramy się pożeglować wspólnie (skipperzy, ekipa biurowa, załoganci i znajomi BWC) nad Zalewem Zegrzyńskim a następnie przenieść się na wieczorne oginsko/grila na plażę nad Wisłą w Warszawie. Jeżeli macie ochotę do nas dołączyć - serdecznie zapraszamy! :)

Szczegóły:
- Weekend nad Zegrzem


  TREKKING W AZJI - Tajlandia, Laos, Kambodża:) luty/marzec

Trekking z Blue Water Club

Jako, że nie samą wodą człowiek żyje, postanowiliśmy wybrać się na niekomercyjną, prywatną wyprawę lądową po Tajlandi i/lub Laosie i/lub Kambodży (w zależności od preferencji zainteresowanych :). Koszty na miejscu (spanie, jedzenie, zwiedzanie, imprezy, wstępy, itd.) to zaledwie około 700zł/tydzień :))).

Można do nas dołączyć na całość lub część w dowolnych datach między 25.02 a 23.03.2014. Szczegóły: info@bluewaterclub.pl


  AFTER PORTY IV - impreza Blue Water Club-u jesień 2014

Afte Porty IV

AFTER PORTY IV - coroczny posezonowy zjazd załogantów (także z poprzednich lat), skipperów i sympatyków Blue Water Clubu oraz wszystkich tych, którzy chcą nas dopiero poznać i wspólnie poimprezować. Tym razem widzimy się już 06.12 i to w zupełnie nowej konwencji - CAŁY KLUB (normalny a nie szantowy) TYLKO DLA NAS. Będzie się działo! Rezerwujcie termin, szczegóły tutaj: After Porty IV (NOWA FORMUŁA).


  AFTER PORTY III - impreza Blue Water Club-u 23.11.2013

Powitanie Lata z Blue Water Club

AFTER PORTY III, czyli kolejna edycja posezonowego zjazdu załogantów, sympatyków i skipperów Blue Water Club. Będzie się działo! :) Oczywiście załoganci z poprzednich lat oraz wszelkiej krewni i znajomi (oraz nieznajomi :P) królika są również mile widziani.

Szczegóły tutaj: AFTER PORTY III. (UWAGA! Nie trzeba mieć konta na FB, aby móc przeczytać informacje - na dole wyskakującego okna logowania znajduje się guzik "zamknij")


  OPEN`ER - ... :) 03.07.2013

Open`er z Blue Water Club

Jeżeli lubicie FIESTAiwalowe klimaty, wpadajcie z nami na Open`er-a :).

Szczegóły tutaj: OPEN`ER z BWC. (UWAGA! Nie trzeba mieć konta na FB, aby móc przeczytać informacje - na dole wyskakującego okna logowania znajduje się guzik "zamknij")


  AFTER PORTY II - zjazd posezonowy załogantów Blue Water Club 01.12.2012

Powitanie Lata z Blue Water Club

AFTER PORTY II, czyli kolejna edycja posezonowego zjazdu załogantów i skipperów Blue Water Club. Będzie się działo! :) Oczywiście załoganci z poprzednich lat oraz wszelkiej maści sympatycy BWC są również mile widziani.

Szczegóły tutaj: AFTER PORTY II. (UWAGA! Nie trzeba mieć konta na FB, aby móc przeczytać informacje - na dole wyskakującego okna logowania znajduje się guzik "zamknij")

WYBRANE GALERIE ze spotkań i wyjazdów klubowych:

  AFTER PORTY - GALERIA

Spotkanie klubowe Blue Water Club

Posezonowy zjazd załogantów, skipperów i sympatyków Blue Water Club.

Zobacz zdjęcia tutaj: AFTER PORTY - GALERIA. (UWAGA! Nie trzeba mieć konta na FB aby móc przeczytać informacje - na dole wyskakującego okna logowania znajduje się guzik "zamknij")


  OGNISKO NAD WISŁĄ - GALERIA

Ognisko nad Wisłą

Kto powiedział, że w Warszawie nie ma dobrego miejsca na szanty na świeżym powietrzu...? :-)))

Sprawdź szczegóły tutaj:
- Ognisko nad Wisłą - informacje
- Ognisko nad Wisłą - GALERIA

(UWAGA! Nie trzeba mieć konta na FB aby móc przeczytać informacje - na dole wyskakującego okna logowania znajduje się guzik "zamknij")


  POWITANIE LATA - GALERIA

Galeria zdjęć z powitania lata

Żeglowanie, biesiadowanie, SPOTKANIE :)

Zobacz zdjęcia tutaj: POWITANIE LATA - GALERIA. (UWAGA! Nie trzeba mieć konta na FB aby móc przeczytać informacje - na dole wyskakującego okna logowania znajduje się guzik "zamknij")


WYPRAWA LĄDEM:
Nie tylko wulkany - Islandia

(Galeria + BLOG)

wyprawy, podróże, Islandia, Blue Water Club

- Wyprawa lądem - Islandia

Kontakt:
Blue Water Club
www.BlueWaterClub.pl
e-mail: info@bluewaterclub.pl
tel.: +48 518 483 217 (pn - pt, 09:00 - 17:00)
strefa czasowa: UTC + 01:00
skype: blue.water.club

Wszelkie prawa zastrzeżone. Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej. Powyższe informacje mają jedynie charakter orientacyjny i nie stanowią informacji pisemnych. Powyższa propozycja nie jest ofertą a jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy. Mapa strony: sitemap

 
 

INFORMACJE DNIA

PROMOCJA - rejsy po Karaibach 200 EUR taniej! Szczegóły tutaj: rejsy po KaraibachLAUR KONSUMENTA


Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2014

Laur Konsumenta jest wyjątkowo ważną dla nas nagrodą, będącą potwierdzeniem najwyższego poziomu satysfakcji klientów z naszych usług. DZIĘKUJEMY!

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Laur Konsumenta dla BWCDZIEŃ DOBRY TVN

Blue Water Club w Dzien Dobry TVN

Blue Water Club w Dzień Dobry TVN.ZDJĘCIE SEZONU

Zdjęcie dnia

Zdjęcie sezonu: Wachta kotwiczna :)

Wiecej zdjęć z rejsów morskich znajdziesz tutaj: galeriaZOBACZ TAKŻE:

Filmy z rejsów morskich: Słoneczna Chorwacja vol. 1 :)

 

Filmy z rejsów morskich: Słoneczna Chorwacja vol. 2 :)


OPINIE ZAŁOGANTÓW

Tomasz Janisiewicz: Bardzo udany rejs morski, w czasie którego było dużo żeglowania. Kapitan jachtu fantastyczny, z bardzo dużą wiedzą, świetnie dbający o atmosferę podczas rejsu. Zawsze przyjazny, zawsze uśmiechnięty :)

Więcej opinii o naszych rejsach morskich znajdziesz tutaj: opinie załogantów


NEWSLETTER
FACEBOOK