Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

rejsy morskie pod żaglami

 

Opinie klientów Blue Water Club

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jan Rachoń: Z Andrzejem Trojankiem pływałem na żaglowcu "Fryderyk Chopin", doskonały oficer - potrafiący dowodzić załogą także po angielsku. Polecam każdy rejs z tym człowiekiem, ma wspaniałe poczucie humoru i przenosi zwykłe żeglowanie na nieosiągalny chyba nigdzie indziej poziom rozrywki. Potrafi zachować zimną krew i trzeźwo myśleć nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Nie ma zbyt wielu tak młodych kapitanów z tak dużym doświadczeniem. Dodatkowo, nie wykazuje żadnych problemów w komunikacji z młodzieżą. Na Chopinie spotkałem także Adama Krupę, człowieka, który żyje po to, aby żeglować. Pamiętam, jak pewnego razu poszliśmy zapoznać się z załogą "Sztandart-a" (przepraszam ale nie pamiętam dokładnej pisowni), wydaje mi się że był to TSR w 2007r. Adam zabrał ze sobą gitarę i zaczął grać i śpiewać piosenki... po Rosyjsku. Ten człowiek jest prawdziwą skarbnicą ciekawych historii i opowieści.

(Rejsy morskie z Blue Water Club po Bałtyku - sierpień 2006 oraz marzec 2008)

Kontakt:
Blue Water Club
www.BlueWaterClub.pl
e-mail: info@bluewaterclub.pl
tel.: +48 518 483 217 (pn - pt, 09:00 - 17:00)
strefa czasowa: UTC + 01:00
skype: blue.water.club

Wszelkie prawa zastrzeżone. Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej. Powyższe informacje mają jedynie charakter orientacyjny i nie stanowią informacji pisemnych. Powyższa propozycja nie jest ofertą a jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy. Mapa strony: sitemap

 
 

INFORMACJE DNIA

PROMOCJA - rejsy po Karaibach 200 EUR taniej! Szczegóły tutaj: rejsy po KaraibachDZIEŃ DOBRY TVN

Blue Water Club w Dzien Dobry TVN

Blue Water Club w Dzień Dobry TVNZDJĘCIE SEZONU

Zdjęcie dnia

Zdjęcie dnia: Wachta kotwiczna :)

Wiecej zdjęć tutaj: galeriaZOBACZ TAKŻE:

Filmy z rejsów: Słoneczna Chorwacja vol. 1 :)

 

Filmy z rejsów: Słoneczna Chorwacja vol. 2 :)


OPINIE ZAŁOGANTÓW

Tomasz Janisiewicz: Bardzo udany rejs, w czasie którego było dużo żeglowania. Kapitan fantastyczny, z bardzo dużą wiedzą, świetnie dbający o atmosferę podczas rejsu. Zawsze przyjazny, zawsze uśmiechnięty :)

Więcej opinii tutaj: opinie załogantów