Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

rejsy morskie pod żaglami

tu jesteś: Klub > Akcje charytatywne z Blue Water Club

Akcje charytatywne z Blue Water Club

Nie ma na świecie nic cenniejszego nad uśmiech chorego dziecka... Wszystko zaczęło się dawno temu, gdy nie było jeszcze ani jachtu, ani środków, ani nawet sprecyzowanego programu. Podczas któregoś ze spotkań stwierdziliśmy jednak jedno: skoro nam się udało, trzeba też pomóc innym, aby mogli realizować swoje marzenia.

Jakiś czas później w naszych głowach zaświtał pomysł założenia fundacji. Chcieliśmy wykorzystać wokółziemski rejs Nataszy i wysyłać w egzotyczne miejsca tych, którzy z różnych względów nie mogliby realizować swoich planów samodzielnie. Czas umykał, a setki długotrwałych procedur rejestracyjnych skłoniły nas do szukania wsparcia. Dziesiątki rozmów, niezliczona ilość spotkań. Na finiszu morderczego maratonu znaleźliśmy pomocną dłoń w osobie Pani Anny Dymnej i jej fundacji "Mimo Wszystko". Pierwsza akcja - jakże szalona i nietypowa. Jak wiele znaków zapytania. Czy wystarczy pieniędzy? Wystarczyło. Czy uda się zainspirować ludzi? Udało się. Czy wszystko organizacyjnie wypali? Wypaliło. Wierzyliśmy, że się uda. Co ważniejsze - uwierzyli w to także ludzie. Uwierzyli w idee, plany i doświadczenia. Bo przecież na początku nie mieliśmy nic więcej.

Fundacja "Mimo Wszystko" dała nr konta do legalnej zbiórki pieniędzy. Dała otuchę, wskazówki i pomoc organizacyjną. Wbrew różnym spekulacjom nie dała ani złotówki. Cały wyjazd Karolinki udało się zbudować dzięki ciężkiej pracy i dobroci wielu serc. Było warto! Dzisiaj kolejny raz wspólnymi siłami możemy spełnić marzenie cudownego dziecka. Niezależnie od kryzysu ekonomicznego, kursu euro czy sytuacji politycznej na świecie. Pokażmy, że WARTO MIEĆ MARZENIA!

Organizatorem akcji Medivet Rejs z Nataszą jest Natasza Caban (www.nataszacaban.com)
oraz Fundacja Anny Dymnej "Mimo Wszystko" (www.mimowszystko.org). Przyjacielem akcji jest Blue Water Club.  MEDIVET REJS Z NATASZĄ - wyjazd Roberta Rumaka na Karaiby (zobacz szczegóły i galerię)

Robert Rumak
fot. Maria Ceraficka

Robert, pomimo choroby, ma w sobie więcej energii niż niejeden nastolatek. Ma też ogromną wiarę w to, że mu się uda. W życiu, w śpiewaniu, w realizacji marzenia o podróży dookoła świata. MIMO WSZYSTKO...

Więcej informacji tutaj:
- Rejs z Nataszą 2 - Robert Rumak


  REJS Z NATASZĄ 1- wyjazd Karoliny Sawki na Wyspy Kokosowe (zobacz szczegóły i galerię)
Karolina Sawka

Na początku była idea... Potem pomysł poparty przez wielu wspaniałych ludzi, którzy chcieli zrobić coś dobrego dla innych. Karolinka cierpi na dysplazję kręgosłupowo-nasadową. Ma 16 lat i zaledwie 100 cm wzrostu. Nie może też samodzielnie chodzić. Od zawsze pragnęła zobaczyć palmy, ocean i złoty piasek... UDAŁO SIĘ!

Więcej informacji tutaj:
- Rejs z Nataszą 1 - Karolinka Sawka

Zobacz także filmik z Wysp Kokosowych:
- Filmik z Rejsu Nataszy i pobytu Karolinki

Kontakt:
Blue Water Club
www.BlueWaterClub.pl
e-mail: info@bluewaterclub.pl
tel.: +48 518 483 217 (pn - pt, 09:00 - 17:00)
strefa czasowa: UTC + 01:00
skype: blue.water.club

Wszelkie prawa zastrzeżone. Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej. Powyższe informacje mają jedynie charakter orientacyjny i nie stanowią informacji pisemnych. Powyższa propozycja nie jest ofertą a jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy. Mapa strony: sitemap

 
 

INFORMACJE DNIA

PROMOCJA - rejsy po Karaibach 200 EUR taniej! Szczegóły tutaj: rejsy po KaraibachLAUR KONSUMENTA


Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2014

Laur Konsumenta jest wyjątkowo ważną dla nas nagrodą, będącą potwierdzeniem najwyższego poziomu satysfakcji klientów z naszych usług. DZIĘKUJEMY!

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Laur Konsumenta dla BWCDZIEŃ DOBRY TVN

Blue Water Club w Dzien Dobry TVN

Blue Water Club w Dzień Dobry TVN.ZDJĘCIE SEZONU

Zdjęcie dnia

Zdjęcie sezonu: Wachta kotwiczna :)

Wiecej zdjęć z rejsów morskich znajdziesz tutaj: galeriaZOBACZ TAKŻE:

Filmy z rejsów morskich: Słoneczna Chorwacja vol. 1 :)

 

Filmy z rejsów morskich: Słoneczna Chorwacja vol. 2 :)


OPINIE ZAŁOGANTÓW

Tomasz Janisiewicz: Bardzo udany rejs morski, w czasie którego było dużo żeglowania. Kapitan jachtu fantastyczny, z bardzo dużą wiedzą, świetnie dbający o atmosferę podczas rejsu. Zawsze przyjazny, zawsze uśmiechnięty :)

Więcej opinii o naszych rejsach morskich znajdziesz tutaj: opinie załogantów


NEWSLETTER
FACEBOOK