Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

rejsy morskie pod żaglami

 

Opinie klientów Blue Water Club

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Anita Chudecka:
Pierwszy raz skorzystałam z rejsu turystycznego, który na początku zaskoczył mnie swoją formą (w porównaniu do żeglowania na Mazurach). Oczywiście atmosfera na rejsie zależna jest w głównej mierze od załogantów i postawy kapitana... Myślę, że nie mogę oczekiwać zbyt wiele od tego rejsu, gdyż wiek załogantów był bardzo różny....Pomimo tego faktu, atmosfera była dość w porządku. Myślę, że kapitan bardzo profesjonalnie dobierał atrakcje turystyczne do warunków atmosferycznych panujących na morzu. Atutem jest fakt, że kapitan potrafił doskonale porozumieniewać się z załogą, rzeczowo i z detalami tłumaczył zasady obsługiwania jachtu, co procentowało poczuciem bezpieczeństwa ze strony załogi. Dodatkowo zawsze był gotowy do odpowiedzi na dziwne pytania i cierpliwie odpowiadał na wszystkie z nich. Poza tym umiał wprawić grupę w dobry humor, oraz zainteresować sztuką żeglarstwa. Chorwacja jako miejsce do zeglowania jest dość nudna. Wolałam ją zwiedzać podróżując po lądzie. Jest to jednak kwestia gustu.

(Rejsy morskie z Blue Water Club - Chorwacja)

Kontakt:
Blue Water Club
www.BlueWaterClub.pl
e-mail: info@bluewaterclub.pl
tel.: +48 518 483 217 (pn - pt, 09:00 - 17:00)
strefa czasowa: UTC + 01:00
skype: blue.water.club

Wszelkie prawa zastrzeżone. Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej. Powyższe informacje mają jedynie charakter orientacyjny i nie stanowią informacji pisemnych. Powyższa propozycja nie jest ofertą a jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy. Mapa strony: sitemap

 
 

INFORMACJE DNIA

PROMOCJA - rejsy po Karaibach 200 EUR taniej! Szczegóły tutaj: rejsy po KaraibachDZIEŃ DOBRY TVN

Blue Water Club w Dzien Dobry TVN

Blue Water Club w Dzień Dobry TVNZDJĘCIE SEZONU

Zdjęcie dnia

Zdjęcie dnia: Wachta kotwiczna :)

Wiecej zdjęć tutaj: galeriaZOBACZ TAKŻE:

Filmy z rejsów: Słoneczna Chorwacja vol. 1 :)

 

Filmy z rejsów: Słoneczna Chorwacja vol. 2 :)


OPINIE ZAŁOGANTÓW

Tomasz Janisiewicz: Bardzo udany rejs, w czasie którego było dużo żeglowania. Kapitan fantastyczny, z bardzo dużą wiedzą, świetnie dbający o atmosferę podczas rejsu. Zawsze przyjazny, zawsze uśmiechnięty :)

Więcej opinii tutaj: opinie załogantów