Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

rejsy morskie pod żaglami

Dlaczego płyniemy KATAMARANEM:

Katamaran - rejs morski po Karaibach

Katamaran - rejs morski po Karaibach

Kabina na katamaranie

ROZKOŁYS

Na Karaibach wieją pasatowe wiatry niosące falę aż z Oceanu, co powoduje znaczny rozkołys. W przeciwieństwie do jachtu jednokadłubowego katamaran znosi go całkiem sprawnie (unosząc się leniwie w górę i w dół, a nie bujając się "jak głupi" przy pierwszej lepszej okazji i nie wywracając nam żołądków do góry nogami), dzięki czemu o chorobie morskiej można niemalże zapomnieć. Bez problemu przygotujemy także i zjemy "na równej stępce" posiłki bez talerzy fruwających po całej mesie tak na morzu, jak i podczas postoju na kotwicy lub boi.

AUTONOMIA

Karaiby to nie Chorwacja - nie ma tutaj marin na kilkaset jachtów, z prysznicami, prądem, wodą itd. Większość postojów spędza się na kotwicowiskach lub na boi. Katamaran, w przeciwieństwie do jednokadłubowców, ma o wiele większą autonomię - większe zbiorniki wody (nawet jeśli posiadamy odsalarkę to gdzieś trzeba tą wodę magazynować pomiędzy cyklami odsalania) i paliwa (dającego także prąd, który produkujemy sami przy użyciu silnika lub agregatu) oraz przestrzeń życiową.

ZANURZENIE I PRĘDKOŚĆ

W wielu przepięknych miejscach dno opada bardzo powoli. Dzięki znacznie mniejszemu zanurzeniu katamaranu nie musimy stać na kotwicy 200 metrów od plaży. Co więcej katamaran bez problemu sunie po wodzie z prędkością 8-12 węzłów, co dla jachtów jednokadłubowych jest często w identycznych warunkach pogodowych zupełnie nieosiągalne.

 

powrót

Kontakt:
Blue Water Club
www.BlueWaterClub.pl
e-mail: info@bluewaterclub.pl
tel.: +48 518 483 217 (pn - pt, 09:00 - 17:00)
strefa czasowa: UTC + 01:00
skype: blue.water.club

Wszelkie prawa zastrzeżone. Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej. Powyższe informacje mają jedynie charakter orientacyjny i nie stanowią informacji pisemnych. Powyższa propozycja nie jest ofertą a jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy. Mapa strony: sitemap

 
 

INFORMACJE DNIA

PROMOCJA - rejsy po Karaibach 200 EUR taniej! Szczegóły tutaj: rejsy po KaraibachLAUR KONSUMENTA


Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2014

Laur Konsumenta jest wyjątkowo ważną dla nas nagrodą, będącą potwierdzeniem najwyższego poziomu satysfakcji klientów z naszych usług. DZIĘKUJEMY!

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Laur Konsumenta dla BWCDZIEŃ DOBRY TVN

Blue Water Club w Dzien Dobry TVN

Blue Water Club w Dzień Dobry TVN.ZDJĘCIE SEZONU

Zdjęcie dnia

Zdjęcie sezonu: Wachta kotwiczna :)

Wiecej zdjęć z rejsów morskich znajdziesz tutaj: galeriaZOBACZ TAKŻE:

Filmy z rejsów morskich: Słoneczna Chorwacja vol. 1 :)

 

Filmy z rejsów morskich: Słoneczna Chorwacja vol. 2 :)


OPINIE ZAŁOGANTÓW

Tomasz Janisiewicz: Bardzo udany rejs morski, w czasie którego było dużo żeglowania. Kapitan jachtu fantastyczny, z bardzo dużą wiedzą, świetnie dbający o atmosferę podczas rejsu. Zawsze przyjazny, zawsze uśmiechnięty :)

Więcej opinii o naszych rejsach morskich znajdziesz tutaj: opinie załogantów


NEWSLETTER
FACEBOOK