Brain storming o kotwiczeniu jachtem

Wpływasz jachtem do zatoczki w której teoretycznie nie da się zakotwiczyć (zbyt głęboko, zbyt płytko, za mało miejsca na rotację, za blisko brzegu, itp.) a wszystkie miejsca w porcie są już zajęte (patrz rysunek). CO ROBISZ? Najciekawsze, najskuteczniejsze i najśmieszniejsze odpowiedzi (wpisujcie w komentarzach tutaj: ODPOWIEDZI DO ZADANIA) nagrodzimy zniżkami na nasze kursy żeglarskie i warsztaty weekendowe z niespotykanym nigdzie indziej programem (patrz: kursy i szkolenia żeglarskie BWC).
* na naszych kursach ćwiczymy w praktyce m.in. liczne nietypowe manewry kotwiczenia (także w porcie) zwłaszcza przy trudnych warunkach wiatrowych oraz sposoby radzenia sobie w przypadku skomplikowanych rodzajów zaplątania się kotwicą w łańcuchy i kotwice innych jachtów oraz zakleszczenia kotwicy o różne elementy podwodne.
Kursy-zeglarskie-Skippers-Hell-Week-Blue-Water-Club-brain-storming-kotwiczenie1big
Chcesz abyśmy dali Ci znać o kolejnych ciekawych zadaniach/brain stormingach tego typu? Wpisz poniżej swój adres e-mail a dodamy Cię do naszej grupy szkoleniowej (obowiązuje polityka prywatności, możesz samodzielnie wypisać się w każdej chwili).

POZNAJMY SIĘ

Nagrody i wyróżnienia

Laur Konsumenta za rejsy morskie

Gwarancja stysfakcji

94%

uczestników ocenia nas co najmniej na 5/6
(dane z badań ankietowych za lata 2008-2014)

Kursy przyjazne środowisku

Rejsy przyjazne środowisku

Dzień Dobry TVN

Opowieści o rejsach morskich pod żaglami

Rozmowy z Blue Water Club-em

Oceny Uczestników

Opinie uczestników rejów morskich Blue Water Clubu
Oceny klientów rejów morskich Blue Water Clubu

AKTUALNOŚCI NA TEMAT
rejsów i kursów żeglarskich
oraz czarterów jachtów

AKTUALNOŚCI NA TEMAT
rejsów i kursów żeglarskich
oraz czarterów jachtów

ODPOWIEDZI DO ZADANIA

Możesz komentować będąc zalogowany/a do Facebooka (okno powyżej i poniżej) lub pisać jako Gość bez logowania (tylko okno poniżej), wybierając kolejno pola jak w instrukcji:

Komentarze-instrukcja

UWAGA – komentarze użytkowników zalogowanych pojawiają się od razu, komentarze publikowane jako Gość dopiero po zatwierdzeniu (narzuca do system Disqus a nie my). Dziękujemy za cierpliwość albo za zalogowanie się 🙂

WAŻNE – jeżeli publikujecie jako Gość, podawajcie swoje prawdziwe e-maile (spokojnie, tutaj się one nikomu nie pokarzą) gdyż to na nie system wysyła Wam powiadomienia o odpowiedziach na wsze posty, itp. Dzięki! 🙂

Brain storming o kotwiczeniu
5 (99.17%) 24 votes