Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

rejsy morskie pod żaglami

tu jesteś: Oferta > Rejsy morskie > > Rejsy w Grecji 2016 - Cyklady

Rejsy w Grecji 2016 - Cyklady

UWAGA - sprawdź także rejsy w Grecji po Wyspach Jońskich tutaj: rejsy po Wyspach Jońskich

Rejsy po Cykladach: | Informacje ogólne | trasy rejsów w Grecji | terminy i ceny | rejs po Cykladach dzień po dniu

Jacht w trakcie rejsu w Grecji po Cykladach

Wszystkich pragnących przeżyć niezwykłą morską przygodę, zapraszamy na rejsy w Grecji po Cykladach. Podczas każdego z rejsów czeka na nas idealne połączenie żeglugi pod pełnymi żaglami, eksploracji antycznych wysp oraz degustacji lokalnych śródziemnomorskich specjałów :). Na wodach morza Egejskiego bez problemu odnajdą się zarówno stare wilki morskie jak i ci, który gustują głównie w jachtingu i wypoczynku. Jednym i drugim, z pewnością przypadnie także do gustu towarzystwo pojawiających się tu niejednokrotnie DELFINÓW! :)

Być może zainteresują cię także nasze rejsy w Chorwacji, lub marzą ci się bardziej tropikalne klimaty i żegluga po turkusowych lagunach? Sprawdź koniecznie dostępne rejsy po Karaibach i rejsy po Seszelach, oraz oczywiście nasze azjatyckie rejsy w Tajlandii.

!UWAGA! Tak, jak udowadniamy od czterech lat, aktualna sytuacja ekonomiczna Grecji nie będzie miała ŻADNEGO wpływu na nasze rejsy. Telewizja jak zwykle wszystko wyolbrzymiała, a my pływaliśmy i zwiedzaliśmy bez jakiegokolwiek problemu. Co więcej, nie dość że na wyspach które odwiedzmay nikt nie strajkuje (a demonstracje ich mieszkańcy oglądaj co najwyżej w telewizji), to jeszcze ceny w restauracjach zostały ostatnio znacznie obniżone, a w portach o wiele łatwiej znaleźć teraz miejsca dla naszych jachtów :).

Jachty którymi żeglujemy podczas rejsów w Grecji

Rejsy morskie w Grecji organizujemy na wysokiej klasy, wygodnych i obszernych jachtach: Bavaria 46 Cruiser oraz Cyclades 43.4. W skład ich wyposażenia wchodzą m.in. rolowane żagle, łazienki z prysznicami i wc, ponton z silnikiem, oraz pełen zestaw środków bezpieczęństwa i elektorniki nawigacyjnej niezbędnej do komfortowej i bezpiecznej żeglugi.

Wnętrze jachtu podczas rejsu po Cykladach

Skipperzy prowadzący rejsy w Grecji

Jeżeli kiedykolwiek mieliście już okazję pływać na morzu (choć wcale tego nie wymagamy :) lub brać udział w wyjeździe/szkoleniu/itp. o podobnym charakterze, z pewnością wiecie, że wesoły i sympatyczny skipper potrafi zdziałać cuda. Od budowania pozytywnej atmosfery, po radzenie sobie w najtrudniejszych sytuacjach typowo żeglarskich, nasza kadra, każdego dnia daje z siebie wszystko. To tylko i wyłącznie pozytywnie zakręceni pasjonaci, o niebanalnej osobowości i ogromnym doświadczeniu, zaangażowani w każdą sprawę znacznie bardziej, niż moglibyście się tego spodziewać :) (patrz: skipperzy).

Kokpit jachtu w rejsie w Grecji sternik podczas rejsu w Grecji czas wolny w trakcie rejsu w Grecji Ludzie w pontonie podczas rejsu w Grecji

Dołącz do nas na Nasza strona na Facebooku

Zobacz zdjęcia z naszych rejsów w po Cykladach tutaj: Rejsy morskie w Grecji - galeria

Rejsy w Grecji: | Informacje ogólne | trasy rejsów w Grecji | terminy i ceny | rejs po Cykladach dzień po dniu

Kontakt:
Blue Water Club
www.BlueWaterClub.pl
e-mail: info@bluewaterclub.pl
tel.: +48 518 483 217 (pn - pt, 09:00 - 17:00)
strefa czasowa: UTC + 01:00
skype: blue.water.club

Wszelkie prawa zastrzeżone. Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej. Powyższe informacje mają jedynie charakter orientacyjny i nie stanowią informacji pisemnych. Powyższa propozycja nie jest ofertą a jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy. Mapa strony: sitemap

 
 

INFORMACJE DNIA

PROMOCJA - tylko do 22.07 wszystkie terminy rejsów po Cykladach nawet 400 zł taniej! Patrz: rejsy w Grecji

Nowe terminy i katamarany - rejsy po Karaibach i Seszelach 2017 już w sprzedaży. UWAGA - zapisy na rejsy po Seszelach tylko do 20.07 (!). Szczegóły tutaj: rejsy morskie

BLUE WATER FIESTA Młodzi ludzie max. 35 lat, 9 jachtów, imprezy i atrakcje dodatkowe. Startujemy już w sierpniu! Szczegoły: BLUE WATER FIESTA 2016LAUR KONSUMENTA


Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2014

Laur Konsumenta jest wyjątkowo ważną dla nas nagrodą, będącą potwierdzeniem najwyższego poziomu satysfakcji klientów z naszych usług. DZIĘKUJEMY!

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Laur Konsumenta dla BWCDZIEŃ DOBRY TVN

Blue Water Club w Dzien Dobry TVN

Blue Water Club w Dzień Dobry TVN.ZDJĘCIE SEZONU

Zdjęcie dnia

Zdjęcie sezonu: Wachta kotwiczna :)

Wiecej zdjęć z rejsów morskich znajdziesz tutaj: galeriaZOBACZ TAKŻE:

Filmy z rejsów morskich: Słoneczna Chorwacja vol. 1 :)

 

Filmy z rejsów morskich: Słoneczna Chorwacja vol. 2 :)


OPINIE ZAŁOGANTÓW

Tomasz Janisiewicz: Bardzo udany rejs morski, w czasie którego było dużo żeglowania. Kapitan jachtu fantastyczny, z bardzo dużą wiedzą, świetnie dbający o atmosferę podczas rejsu. Zawsze przyjazny, zawsze uśmiechnięty :)

Więcej opinii o naszych rejsach morskich znajdziesz tutaj: opinie załogantów


NEWSLETTER
FACEBOOK


tr>