Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

x


tu jesteś: Rejsy > Rejsydla Singli Chorwacja 2015


Rejsy dla Singli Chorwacja 2015

Jeżeli szukasz nowych wrażeń, ludzi, przygody...
Jeżeli dość masz nudnych rejsów w gronie obsciskujących się par
niewidzących świata poza własną kajutą...
Jeżeli kolejny raz usłyszałeś w biurze podroży "+40%" za wyjazd w pojedynkę... I przede wszystkim...
Jeżeli chcesz poczuć słońce, wiatr, wolność i niezwykłą przygodę...


jacht morski Sun Odyssey 42,2

Rejsy w Chorwacji to jak zwykle żeglowanie, zwiedzanie oraz imprezy portowe. Adriatyk to jedno z nielicznych miejsc zaliczanych do żeglarskiego raju, w których jest miejsce zarówno dla amatorów mocnych wrażeń, jak i osób szukających relaksu i wypoczynku. To także jedno z tych magicznych miejsc, w których na europejskich wodach można przeżyć niezwykłe chwile w towarzystwie igrających z jachtem DELFINÓW!

Akweny, na których żeglujemy, znamy od podszewki, niejednokrotnie zabieramy załogi także w miejsca, których nie było w planie i o których nie sposób znaleźć informacje w przewodnikach. :)

 

Rejsy prowadzą młodzi i dynamiczni skipperzy (w większości kapitanowie jachtowi i jachtowi sternicy morscy) z dużym doświadczeniem (często także w żeglarstwie eksploracyjnym). Naszą grupę tworzą wyłącznie weseli i towarzyscy pasjonaci z kapitalną (jak twierdzą załoganci :) osobowoscią, dużym poczuciem humoru i jeszcze większym zaangazowaniem w prowadzenie rejsu, organizację czasu wolnego i integrację załogi (patrz: skipperzy).

Podczas rejsów w Chorwacji żeglujemy na sprawdzonych i komfortowych jachtach Cyclades 43.4, Gib Sea 43 oraz Oceanis 411, wyposażonych w łazienki z prysznicami, toalety, kuchnię, salon, ponton, bimini oraz wszystko co potrzebne do efektownej, przyjemnej i bezpiecznej żeglugi. Rejsy odbywają się zawsze na tych konkretnych jachtach a nie na "jakichś" jachtach o "jakiejś" długości :).

Dodatkowo, pływamy zwykle flotyllą 2-3 jachtów, co zapewnia znacznie większą zabawę i integrację niż w przypadku pojedynczych jednostek.

wnetrze

Doświadczenie żeglarskie nie jest wymagane - całą potrzebną wiedzę i umiejętności posiadają nasi skipperzy. Wystawiamy opinie z rejsu honorowane przez PZŻ i RYA.

Dzięki umowie zawartej między Chorwacją a Unią Europejską, od obywateli UE podczas przekraczania granicy nie wymaga się paszportu (wystarczy dowód osobisty).

Na trasie nasych rejsów w Chorwacji czekają na nas między innymi:

Trogir
Trogir

Vinogradisce, Klement
zatoki

Wodospady na rzece Krk
wodospady

grota
Błękitna Grota

a także lawendowy Hvar, Komiza, diabelskie wrota oraz cały bezmiar wysp i zatoczek z krystalicznie czystą wodą i skąpanym w słońcu wybrzeżem.

tusia gawel dziewczyny ponton

Przyjazne ceny dzięki korzystnym ratom

Zobacz FILM z rejsu morskiego
"dookoła" Chorwacji:
Więcej filmów tutaj:
- Galeria filmowa - rejsy morskie

Jako jedyni w Polsce opracowaliśmy specjalną, autorskią trasę pozwalające zyskać 1 dodatkowy ciekawy wieczór przy zachowaniu tej samej liczby dni rejsu :). Wszystko to bez zbędnego pośpiechu i z zachowaniem optymalnych proporcji między żeglowaniem, zwiedzaniem, plażowaniem i imprezami portowymi. Jak to możliwe? Po prostu ostatnią noc spędzamy zawsze w Skradinie a do mariny czarterowej przypływamy na wymianę załogi dopiero kolejnego dnia rano (a nie dzień wcześniej wieczorem). W tabeli z terminami (poniżej) oznaczyliśmy tę trasę literą A.

Dla osób, które żeglowały już wcześniej w tej części Chorwacji (nie jest to jednak warunek konieczny :)), przygotowaliśmy także nową trasę - do Dubrovnika (w wybranych terminach), wymagającą intensywniejszej żeglugi (także nocą).

W Chorwacji nigdy nie "upychamy" załogi (niezależnie od liczby osób) na małych, 36-40 stopowych jachtach, posiadających znacznie mniej miejsca w kabinach (czasami bez możliwości stania w kabinie dziobowej...), na pokładzie, w kokpicie, mesie, kambuzie... o mikroskopijnych łazienkach (na jachtach 36-cio stopowych jest często tylko jedna łazienka dla całej grupy) nie wspominając. Długość jachtu przekłada się bowiem w znaczący sposób także na jego szerokość, a co za tym idzie ogólną ilość dostępnej na jachcie przestrzeni. Ekstremalne doznania "w puszce sardynek" pozostawiamy innym :).

Blue Water Club jest bezpośrednim organizatorem rejsów.


Nr rejsu Termin Trasa Cena Rez.
SYLW/CH/12-13 29.12.12-05.01.13
(8 dni na jachcie)
+ transport
Szczegóły tutaj:
rejs sylwestrowy 2013/2014
patrz:
rejs
sylwestrowy
2013/2014
rejsy chorwacja, rejsy morskie
dołącz
MAJÓWKA/CH/13 26.04-03.05.13
(8 dni na jachcie)
+ transport
Szczegóły tutaj: majówka 2014 patrz:
majówka
2014
rejsy chorwacja, rejsy morskie
dołącz
04BS-K/SIN/CH/15
25.07-01.08.15
(8 dni na jachcie)
+ transport
TRASA BS-K 1644 zł rejsy chorwacja, rejsy morskie
dołącz

09BT-S/SIN/CH/15

29.08-05.09.15
(8 dni na jachcie)
+ transport
TRASA BT-S 1444 zł rejsy chorwacja, rejsy morskie
dołącz

Na Majówkę, zapraszamy także skipperów z własnymi załogami do dołączenia do naszej flotylli - pomożemy zorganizować jacht i autokar z dużymi zniżkami.

Ceny, rabaty i opłaty dodatkowe - rejsy w Chorwacji

Cena rejsu zawiera:

- miejsce na jachcie
- usługi skippera
- podatek VAT

Rabaty:

- rezerwacja do końca grudnia: 10% zniżki
- rezerwacja do końca marca: 5% zniżki
- grupa zorganizowana od 5 osób w górę - 5% zniżki
- dwa rejsy z rzędu (jeden po drugim) - 5% zniżki
- stali załoganci: 4% zniżki

Maksymalny łączny rabat: 10%

Opłaty dodatkowe (od osoby za cały rejs):

Składka burtowa na opłaty portowe, wyżywienie, paliwo, gaz, itp. - rejsy w Chorwacji: około 95 EUR (trasy ONE-WAY około 105 EUR), rejsy do Czarnogóry: około 82 EUR, rejsy do Wenecji: około 105 EUR
Uwaga - na nasze rejsy nie wozimy jedzenia z Polski - na miejscu kupujemy wyłącznie świeże, lokalne produkty.

Sprzątanie końcowe - około 11 EUR (rejsy z Kasteli, ONE-WAY, do Wenecji i Czarnogóry około 19 EUR)

Transit-log - rejsy do Wenecji 7 EUR, rejsy w Chorwacji 15 EUR (rejsy z Kasteli i rejsy ONE-WAY 7 EUR), rejsy do Czarnogóry - 21 EUR

Kaucja zwrotna - 130 EUR (lub 30 EUR kaucji i 25 EUR opłaty bezzwrotnej)

Podatek turystyczny - 7 EUR

Winieta jachtowa (tylko rejs do Czarnogóry) - około 19 EUR

Transport autokarem (nieobowiazkowy) - szczegóły poniżej

Istnieje także możliwość zakupu samego transportu do Chorwacji (bez udziału w rejsie) we wszystkich terminach. Podczas Majówki i Sylwestra proponujemy dodatkowo duże zniżki.

Szczegóły na temat tras rejsów morskich

TRASA BS-K:

Split (marina Kastela) - Hvar - Bisevo (Błękitna Grota) - Vis (Komiża, diabelskie wrota) - Św. Klement - Rogoznica - Skradin (wodospady na KrK) - Turkusowa Zatoka - Trogir - Split (marina Kastela)

TRASA BT-S:

Trogir (marina Yacht Club Seget) - Hvar - Bisevo (Błękitna Grota) - Vis (Komiża, diabelskie wrota) - Św. Klement - Rogoznica - Skradin (wodospady na KrK) - Turkusowa Zatoka - Split - Trogir (marina Yacht Club Seget)

Ostateczna trasa każdego rejsu morskiego zależy od warunków atmosferycznych i sprawności załogi. Koszty związane z wstępami do parków narodowych, rezerwatów przyrody itp. załoganci pokrywają we własnym zakresie.


andrew2
trogir aga andrew\
przechyl

x

Transport na rejsy morskie:

Do Chorwacji jedziemy autokarem klasy LUX z kilkunastu miast w Polsce.

Szczegóły na temat trasy i godzin przejazdu są dostępne tutaj:
- transport na rejsy morskie


Istnieje także możliwość zakupu samego transportu do Chorwacji (bez udziału w rejsie) we wszystkich terminach. Podczas Majówki i Sylwestra proponujemy dodatkowo duże zniżki.


Dołącz do nas na

Kliknij link poniżej, aby zobaczyć, jak bawiliśmy się w Chorwacji ostatnio:
Rejsy morskie w Chorwacji - galeria

mapka

Po powrocie planowane jest także spotkanie porejsowe połączone z wymianą zdjęć, filmów, wrażeń i wspólnym szantowaniem. Zapraszamy także inne nasze rejsy morskie przez cały rok.

Kontakt:
Blue Water Club
www.BlueWaterClub.pl
e-mail: info@bluewaterclub.pl
tel.: +48 518 483 217
tel.: +48 (22) 4277777 wew. 139471283#
GG: 13947128
Skype: blue.water.club

Copyright C 2011 Direct Investments, Trojanek Andrzej (Blue Water Club™). Wszelkie prawa zastrzeżone.

Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej. Powyższe informacje mają jedynie charakter orientacyjny
i nie stanowią informacji pisemnych w rozumieniu art. 12 ust. 1 Ustawy o usł. tur.


x
x x