Formularz zgłoszeniowy - BWF w Chorwacji

Rezerwacja - THE SAILING FIESTA

Nr rejsu
Jeżeli wybierzesz poniżej "jachty Singli" to na 90% uda nam się Ciebie na takim umieścić (podczas Blue Water Fiesty zwykle ponad 60% wszystkich uczestników zapisuje się na rejs w pojedynkę), ale nie gwarantujemy tego na 100% tak jak na naszych zwykłych rejsach dla Singli - tych bez udziału w Fieście. Choć to mało prawdopodobne, może się więc okazać, że na jachcie będzie też jakaś para (przydzielając przed wyjazdem osoby do jachtów staramy się tego jednak unikać).

Klasa jachtu (szczegóły w zakładce "jachty i katamarany" na stronie www.bluewaterfiesta.pl)

Co (Bachata, Kizomba, Salsa [jaka?], Zouk, Inne) i na jakim poziomie (poniżej S1 lub od S1 w górę) tańczysz (dotyczy tylko edycji Latino). UWAGA - możesz w ogóle nie umieć tańczyć i też zapisać się na edycję Latino ale zaznacz to tutaj.

Imię

Nazwisko

PESEL

e-mail

nr telefonu


Jeżeli wybieracie się w kilka osób podaj ich imiona i nazwiska abyśmy umieścili Was (w miarę możliwości) na jednym jachcie


Doświadczenie żeglarskie (jeżeli dotyczy)

Czy chcesz uzyskać NIELIMITOWANY dostęp do wi-fi na jachcie (dotyczy tylko rejsów w Chorwacji)? - koszt: 9 EUR/rejs/1 urządzenie (laptop/tablet/telefon, itp.). Płatność wyłącznie na konto, brak możliwości dokonania płatności/uzyskania dostępu dopiero na miejscu.
TAKNIE

Czy podczas rejsu chcesz korzystać z jachtowego SUBWINGA (skrzydeł podwodnych)? - koszt: 15 EUR/osobę (brak możliwości "podmiany" osoby korzystającej w trakcie rejsu)
TAKNIE

Czy chcesz zagwarantować sobie miejsce w kabinie z łóżkiem dwuosobowym (dopłata 150 zł/os.)? Być może otrzymasz je także bez dopłaty ale wtedy nie masz gwarancji, że nie będzie to np. kabina z łóżkami pojedynczymi lub miejsce w mesie (salonie).
TAKNIE

Czy podczas rejsu chesz odbyć podstawowe szkolenie żeglarskie BWC Crew Training (koszt: 150 zł)? Dotyczy osób nie posiadających patentów żeglarskich.
TAKNIE

Wariant ubezpieczenia w T.U. Signal Iduna (opcja nieobowiązkowa). Polisa obejmuje "żeglarstwo morskie na jachtach żaglowych" czego nie ma zwykłe ubezpieczenie podróżne. Jako "chorobę przewlekłą" na liście poniżej rozumie się stałe przyjmowanie leków, stałą opiekę lekarską itp. Szczegóły znajdziesz w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia dołączonych do polisy.

Transport autokarem (opcja nieobowiązkowa), wyjazd z Polski w piątek rano (na jachtach jesteśmy od soboty), wyjazd powrotny z Chorwacji w kolejną sobotę (w Polsce jesteśmy w niedzielę po południu):