Rezerwacja - THE SAILING FIESTA

Nr rejsu

Inny rejs (jeżeli nie ma go na liście powyżej)

Klasa jachtu na którym chcesz płynąć lub rodzaj katamaranu (tylko wybrane rejsy)

TYLKO LATINO Sailing Fiesta: Co (Bachata, Kizomba, Salsa [jaka?], Zouk, Inne) i na jakim poziomie (początkujący, średnio-zaawansowny, zaawansowany) tańczysz (dotyczy tylko edycji Latino rejsu The Sailing Fiesta). UWAGA - możesz w ogóle nie umieć tańczyć i też zapisać się na edycję Latino ale zaznacz to tutaj oraz miej świadomość, że wszystkie imprezy będą tylko do muzyki salsowej, bachatowej i kizombowej oraz, że większość Uczestników to osoby po kursach latino w szkołach tańca.

Czy podczas rejsu chcesz korzystać z jachtowego SUBWINGA (skrzydeł podwodnych - patrz Subwing - szczegóły)? - koszt: 39 EUR/osobę (brak możliwości "podmiany" osoby korzystającej w trakcie rejsu)
TAKNIE

Czy chcesz zagwarantować sobie miejsce w kabinie ze wspólną lub Z WŁASNĄ łazienką - do wyboru z rozwijanej listy poniżej) a nie w mesie (salonie)? Być może otrzymasz je także bez dopłaty ale wtedy nie masz gwarancji, że stanie się tak na 100%. Kabiny Z WŁASNĄ łazienką są dostępne tylko na jachtach klasy BIG BOAT, PREMIUM i PRESTIGE, kabiny ze wspólną łazienką na każdym jachcie i na każdym rejsie.

Czy podczas rejsu chesz odbyć podstawowe szkolenie żeglarskie BWC Crew Training (koszt: 149 zł)? Dotyczy osób nie posiadających patentów żeglarskich.
TAKNIE

Imię

Nazwisko

Data urodzenia (wymagany format: rrrr-mm-dd, np.: 1983-11-03)

Miejsce urodzenia

e-mail

nr telefonu


Jeżeli wybieracie się w kilka osób podaj ich imiona i nazwiska abyśmy umieścili Was (w miarę możliwości) na jednym jachcie. W przypadku grupy zorganizowanej zapisującej się razem w tym samym dniu, na pewno będziecie razem.


Doświadczenie żeglarskie (jeżeli masz)

Posiadany patent żeglarski (jeżeli masz)

REJSY CHORWACJA I CZARNOGÓRA: Transport autokarem (opcja nieobowiązkowa), wyjazd z Polski w piątek rano (na jachtach jesteśmy od soboty), wyjazd powrotny z Chorwacji w kolejną sobotę (w Polsce jesteśmy w niedzielę po południu):

Adres zamieszkania

Ulica

Nr domu

Nr mieszkania

Kod pocztowy

Miasto

Adres zameldowania (jeśli inny niż zamieszkania)

Ulica

Nr domu

Nr mieszkania

Kod pocztowy

Miasto

PESEL

Powód wyboru Blue Water Club-u

O BWC dowiedziałem/łam się z:

Jeżeli Blue Water Club polecił Ci ktoś ze znajomych podaj poniżej jego Imię i Nazwisko

Czy chciałbyś/chciałabyś otrzymywać mailem informacje o naszych nowych terminach rejsów, akwenach, artykułach na blogu, ofertach promocjach, ofertach last minute, spotkaniach porejsowych, itp.?

Dowód osobisty (seria)

Dowód osobisty (numer)

Nr paszportu (w przypadku rejsów tropikalnych oraz w przypadku braku dowodu os.)

Nr telefonu do osoby w kraju (na wypadek choroby itp.)

Czy wyrażasz zgodę na przekazanie swojego adresu e-mail i telefonu pozostałym członkom załogi w celu umówienia się na ewentualny wspólny przejazd na rejs/do miejsca wsiadania do autokaru/samolotu lub spotkanie się po przyjeździe do portu?
TAKNIE

Obywatelstwo

Jeżeli podałeś w formularzu dane osób towarzyszących i chcesz otrzymać 1 zbiorczą umowę dla całej grupy (bo np. nie mogą oni sami wypełnić w tej chwili formularza), kliknij „TAK”. 1 zbiorcza umowa jest OBOWIĄZKOWA w przypadku korzystania z rabatów dla grup lub rejsów w dodatkowych terminach/na dodatkowych jachtach dostępnych tylko dla grup zorganizowanych.
TAKNIE

Liczba osób objętych zbiorczą umową. Jeżeli jedziesz sam/a, wpisz "1". Jeżeli ten fomularz wypełniasz danymi osoby, która już jest uwzględniona na innym Twoim zgłoszeniu jako osoba towarzyszaca objęta zbiorczą umową, wybierz tutaj "0".

Uwagi