Rezerwacja - THE SAILING FIESTA

Nr rejsu

Co (Bachata, Kizomba, Salsa [jaka?], Zouk, Inne) i na jakim poziomie (poniżej S1 lub od S1 w górę) tańczysz (dotyczy tylko edycji Latino). UWAGA - możesz w ogóle nie umieć tańczyć i też zapisać się na edycję Latino ale zaznacz to tutaj.

Imię

Nazwisko

PESEL

e-mail

nr telefonu


Jeżeli wybieracie się w kilka osób podaj ich imiona i nazwiska abyśmy umieścili Was (w miarę możliwości) na jednym jachcie


Doświadczenie żeglarskie (jeżeli dotyczy)

Czy chcesz uzyskać NIELIMITOWANY dostęp do wi-fi na jachcie (dotyczy tylko rejsów w Chorwacji)? - koszt: 9 EUR/rejs/1 urządzenie (laptop/tablet/telefon, itp.). Płatność wyłącznie na konto, brak możliwości dokonania płatności/uzyskania dostępu dopiero na miejscu.
TAKNIE

Czy podczas rejsu chcesz korzystać z jachtowego SUBWINGA (skrzydeł podwodnych)? - koszt: 15 EUR/osobę (brak możliwości "podmiany" osoby korzystającej w trakcie rejsu)
TAKNIE

Czy chcesz zagwarantować sobie miejsce w kabinie z łóżkiem dwuosobowym (dopłata 150 zł/os.)? Być może otrzymasz je także bez dopłaty ale wtedy nie masz gwarancji, że nie będzie to np. kabina z łóżkami pojedynczymi lub miejsce w mesie (salonie).
TAKNIE

Czy podczas rejsu chesz odbyć podstawowe szkolenie żeglarskie BWC Crew Training (koszt: 150 zł)? Dotyczy osób nie posiadających patentów żeglarskich.
TAKNIE

Transport autokarem (opcja nieobowiązkowa), wyjazd z Polski w piątek rano (na jachtach jesteśmy od soboty), wyjazd powrotny z Chorwacji w kolejną sobotę (w Polsce jesteśmy w niedzielę po południu):


Formularz zgłoszeniowy – Fiesta w Chorwacji
Oceń stronę