Rezerwacje

REZERWACJA

W przypadku rezerwacji First Minute i Second Minute, możesz dokonać BEZPŁATNEGO anulowania rezerwacji do końca lutego 2021 (dotyczy rejsów europejskich od czerwca w górę) jeżeli nie dostaniesz urlopu. Wystarczy, że poinformujesz nas o tym mailem lub telefonicznie i zwrócimy Ci 100% wpłaty w ciągu 7 dni. Nie ma ukrytych opłat ani niczego drobnym druczkiem, po prostu jasne, proste zasady 🙂

Opłaty podane poniżej (wliczone w cenę kursu/rejsu, w przypadku cen podanych w EUR, kwota jest przeliczona na PLN) dotyczy tylko części kwoty za udział w wyjeździe. Pozostała część kosztów musi zostać wpłacona przelewem bankowym (zgodnie z terminami podanymi na stronie), którego nr otrzymasz mailem po dokonaniu rezerwacji miejsca. System rezerwacyjny nie aktualizuje się jeszcze automatycznie (pracujemy nad tym :), czasami może zatem wystąpić overbooking, dlatego przed zakupem biletu lotniczego itp. poczekaj na wystawienie przez na umowy (otrzymasz ją mailem), będącej potwierdzeniem, że taka sytuacja nie wystąpiła.

WAŻNE – niektóre KODY ZNIŻKOWE są przeznaczone tylko dla osób, które wcześniej z nami nie żeglowały. Rezerwujemy sobie prawo do cofnięcia zniżki z kodu, po dokonaniu jego weryfikacji (już po założeniu rezerwacji).

Wyświetlanie 1–16 z 117 wyników