FIESTA W GRECJI - SZCZEGÓŁY

Trasa: Ateny – Poros – Dhokos – Ermioni/Kythnos – Spetses/Plaka – Hydra – Aegina – Ateny

Ostateczna trasa każdego rejsu w Grecji zależy od warunków atmosferycznych i sprawności załogi.

Nie odpowiada Ci trasa lub akwen? Sprawdź inne nasze rejsy TUTAJ)

Lipiec: 29.06-06.07.2019 (25-30 stopni i zero chmur!)

Wrzesień: 07.09-14.09.2019 (na Cykladach to nadal lato, ciepła woda, zero chmur i 25-30 stopni Celciusza!)

Nie pasuje Ci termin? Sprawdź inne nasze rejsy TUTAJ

Cena:

JACHTY KLASY STANDARD (Gib Sea 43, Oceanis 373, itp.):

 • SECOND MINUTE: do 31.01, bezpłatna rezygnacja do końca lutego jeśli nie dostaniesz urlopu: 1315 PLN (I rata tylko 200 PLN), przelot Ryanairem od 500 PLN (warto sprawdzić różne miasta i dni wylotu z Polski), na miejscu w Atenach polecamy hotel Cosmos (jest na www.booking.com) 
 • Rezerwacje po 31.01 (bezpłatna rezygnacja do końca lutego jeśli nie dostaniesz urlopu): 1415 PLN, przelot Ryanairem od 500 PLN (warto sprawdzić różne miasta i dni wylotu z Polski), na miejscu w Atenach polecamy hotel Cosmos (jest na www.booking.com)

JACHTY KLASY COMFORT (Hanse 445, Sun Odyssey 43, Feeling 39, itp., dopieszczone wizualnie, posiadające bardziej designerskie wnętrze, często także bogatsze wyposażenie):

 • SECOND MINUTE: do 31.01, bezpłatna rezygnacja do końca lutego jeśli nie dostaniesz urlopu: 1515 PLN (I rata tylko 200 PLN), przelot Ryanairem od 500 PLN (warto sprawdzić różne miasta i dni wylotu z Polski), na miejscu w Atenach polecamy hotel Cosmos (jest na www.booking.com) 
 • Rezerwacje po 31.01 (bezpłatna rezygnacja do końca lutego jeśli nie dostaniesz urlopu): 1615 PLN, przelot Ryanairem od 500 PLN (warto sprawdzić różne miasta i dni wylotu z Polski), na miejscu w Atenach polecamy hotel Cosmos (jest na www.booking.com)

JACHTY KLASY PREMIUM (Elan 45 Impression, Bavaria Cruiser 37, itp., maksymalnie 5-6-cio letnie, często posiadające otwieraną rufą zmieniającą się w platformę kąpielową, charakteryzuje je najnowocześniejszy design i bogatsze wyposażenie):

 • SECOND MINUTE: do 31.01, bezpłatna rezygnacja do końca lutego jeśli nie dostaniesz urlopu: 1715 PLN (I rata tylko 200 PLN), przelot Ryanairem od 500 PLN (warto sprawdzić różne miasta i dni wylotu z Polski), na miejscu w Atenach polecamy hotel Cosmos (jest na www.booking.com) 
 • Rezerwacje po 31.01 (bezpłatna rezygnacja do końca lutego jeśli nie dostaniesz urlopu): 1815 PLN, przelot Ryanairem od 500 PLN (warto sprawdzić różne miasta i dni wylotu z Polski), na miejscu w Atenach polecamy hotel Cosmos (jest na www.booking.com)

JACHTY KLASY PRESTIGE (Oceanis 45, Bavaria Cruiser 37 Cruiser, itp., roczniki 2018-2016! Pachnące nowością, często wykończone egzotycznym drewnem tak na pokładzie jak i wewnątrz jachtu. Wyposażone w ogromne prawie 2-wu metrowe dmuchane Pegazy, Jednorożce lub Łabędzie :). Posiadają otwieraną rufą zmieniającą się w platformę sundeckowo-kąpielową, charakteryzuje je najnowocześniejszy design i bogatsze wyposażenie):

 • SECOND MINUTE: do 31.01, bezpłatna rezygnacja do końca lutego jeśli nie dostaniesz urlopu: 2015 PLN (I rata tylko 200 PLN), przelot Ryanairem od 500 PLN (warto sprawdzić różne miasta i dni wylotu z Polski), na miejscu w Atenach polecamy hotel Cosmos (jest na www.booking.com) 
 • Rezerwacje po 31.01 (bezpłatna rezygnacja do końca lutego jeśli nie dostaniesz urlopu): 2115 PLN, przelot Ryanairem od 500 PLN (warto sprawdzić różne miasta i dni wylotu z Polski), na miejscu w Atenach polecamy hotel Cosmos (jest na www.booking.com)

Terminy wpłat:

– I rata: 100 PLN – w momencie rezerwacji miejsca

– II rata: 100 PLN – w ciągu 24h (nie liczymy dni wolnych od pracy) od otrzymania maila od Organizatora (zostanie wysłany po dokonaniu rezerwacji miejsca).

– III rata: 700 PLN – nie później niż 90 dni przed rejsem, jeśli ten termin minął, to razem z drugą ratą

– IV rata: pozostała część – nie później niż 60 dni przed rejsem, jeśli ten termin minął, to razem z trzecią ratą

Dodatkowe informacje znajdziesz w zakładkach: rabaty i opłaty dodatkowe

WAŻNE – dostępność opcji dodatkowych, takich jak:

 • tanie bilety lotnicze
 • korzystanie z jachtowego Subwinga (nie wszystkie jachty go posiadają)
 • gwarancja miejsca w kabinie z podwójnym łóżkiem
 • możliwość wynajęcia skuterów na wycieczkę objazdową po wyspie podczas rejsu

jest ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń). Jeżeli zatem chcesz mieć pewność, że uda Ci się wybrać najlepsze dla siebie dodatki, zdecydowanie polecamy rezerwację rejsu z dużym wyprzedzeniem.

Aby wybrać konkretny rejs i dokonać jego rezerwacji, kliknij tutaj: REZERWACJA MIEJSC

Na The Sailing Fiesta wybieramy się flotyllą jachtów  Elan 45 Impression / Gib Sea 43 / Oceanis 373 / Oceanis 34, itp.

Każdy z nich posiada 8-10 miejsc, 1-2 łazienki z prysznicami, toalety, kuchnię, salon, ponton, bimini oraz wszystko co potrzebne do efektownej, przyjemnej i bezpiecznej żeglugi.

RABATY:

 • Best Deal – 25% zniżki – dla pierwszych 5-ciu osób (liczymy łącznie oba terminy) WYKORZYSTANE – aktualnie obowiązują ceny standardowe
 • Smart Deal – 15%  zniżki – dla kolejnych 15-stu osób (liczymy łącznie oba terminy) WYKORZYSTANE – aktualnie obowiązują ceny standardowe
 • grupa zorganizowana od 5 osób w górę – 5% zniżki (dla grup wynajmujących całe jachty, specjalne wyceny indywidualne)
 • stali klienci – 5% zniżki na co trzeci rejs (zliczamy wszystkie lata i akweny)

Maksymalny łączny rabat: 10%. Rabaty nie obowiązują w przypadku ofert Best Deal, Smart Deal, itp.

CENA REJSU MORSKIEGO ZAWIERA:

 • miejsce na jachcie
 • usługi kapitalnego skippera
 • silnik do pontonu jachtowego
 • inverter – prąd 230V przez 24h/7 także na morzu
 • pościel, koce i poduszki
 • pełne wyposażenie w kambuzie i gaz
 • niezapomnianą przygodę 🙂

OPŁATY DODATKOWE (od osoby za cały rejs):

 • składka burtowa na opłaty portowe, wyżywienie, paliwo, gaz, itp.: około 90 EUR. Uwaga – na nasze rejsy nie wozimy jedzenia z Polski, na miejscu kupujemy wyłącznie świeże, lokalne produkty.
 • sprzątanie jachtu po rejsie – około 22 EUR
 • transit-log (przegląd techniczny jachtu) i opłaty administracyjne – łącznie 42 EUR
 • ubezpieczenie kaucji (opłata za to, że jej nie wpłacasz) – 30 EUR
 • kaucja zwrotna: BRAK 🙂

OPŁATY OPCJONALNE (nieobowiązkowe):

 • gwarancja miejsca w kabinie z łóżkiem dwuosobowym (oferta ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń) – 150 zł/os. Możesz też załapać się na taką kabinę bez dopłaty, bo nie każdy tą opcję wykupuje. Może się też jednak okazać, że zostaniesz zakwaterowany w kabinie z łóżkami piętrowymi lub w mesie (salonie).

Podczas The Sailing Fiesty NIE POBIERAMY KAUCJI – bezstresowe wakacje czekają 🙂

Ryanair oferuje bezpośrednie loty do Aten i z powrotem już od 300 zł/os. (przy rezerwacji ponad 6 miesięcy przed rejsem) plus ewentualna opłata za bagaż rejestrowany. Posiadamy namiary na rozsądne noclegi w Atenach w cenach od 20 EUR/pokój. 

Dodatkowo, posiadamy umowy ze wszystkimi liniami lotniczymi, zwykle nieco niższe ceny niż wyszukiwarki internetowe oraz możliwość rezerwacji lotów dostępnych tylko dla biur podróży. Napisz do nas a na pewno znajdziemy coś dla Ciebie.

Aby wybrać konkretny rejs i dokonać jego rezerwacji, kliknij w przycisk „Dalej” poniżej a następnie wybierz nr rejsu z listy, która pojawi się w kolejnym oknie.

UWAGA – podania poniżej opłata 100 PLN dotyczy rezerwacji miejsca. Pozostała część kosztów podanych na stronie z cenami rejsu, musi zostać wpłacona przelewem bankowym na konto Organizatora, którego nr otrzymasz mailem po dokonaniu rezerwacji miejsca.

Uczestniczka Blue Water Fiesta w Chorwacji
Uczestnicy BlueWaterFIesta w Chorwacji
Opalanie podczas BlueWaterFiesta
Uczestnicy BlueWaterFIesta w Chorwacji

NIE PRZEGAP DRUGIEJ FIESTY