Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji).
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

rejsy morskie pod żaglami

tu jesteś: Oferta > Rejsy morskie > Wynajem karty internetowej - szczegóły

Wynajem karty internetowej - szczegóły

W związku z liczbymi prośbami naszych poprzednich załogantów, postanowiliśmy wprowadzić podczas rejsów w Grecji możliwość wynajęcia lokalnej karty SIM do telefonu komórkowego na której można samodzielnie uruchomić następnie jeden z pakietów internetowych (pomożemy to zrobić). Szczegóły wyglądają nastepująco:

a) wynajem telefonicznej karty SIM na czas rejsu - koszt 5 EUR (kartę lepiej jest wynająć od nas niż kupować samemu ponieważ jest ona dostępna tylko w niektórych sklepach [zwykle wcześnie zamykanych i nieczynnych w weekendy] w Atenach [na wyspach jest to prawie niemożliwe], takich, w których karty można rejestrować [trzeba podpisać na to specjalną umowę, oczywiście jest ona dostępna tylko po grecku], gdyż inaczej niż w Polsce nie można posiadać telefonu nawet na kartę bez przypisania numeru do osoby [potrzebny jest paszport]). Dodatkowo wszystkie instrukcje na voucherach do doładowań oraz na infolinii na której podaje się kod doładowania oraz uruchamia pakiety, są tylko po grecku (my natomiast mamy to już rozpracowane). Sama aktywacja nowej karty także jest dość skomplikowana i trzeba zrobić to samemu 24h po zakupie (nasze karty są już aktywowane przez nas).

b) pakiety internetowe do aktywowania we własnym zakresie na miejscu po wcześniejszym doładowaniu karty voucherem zakupionym na stacji benzynowej lub w sklepie spożywczym przy kasie (pomożemy to zrobić):

- 200 MB za 6 EUR z konta karty

lub

- 60 MB za 3,5 EUR z konta karty

w sprzedaży są vouchery za 5 i 10 EUR. Pozostałą po uruchomieniu pakietu resztę można przeznaczyć na rozmowy i sms-y.

2. Prędkość internetu wynosi maksymalnie 3G, w niektórych miejscach może być ona jednak mniejsza w zależności od siły sygnału operatora.

3. Ewentualne awarie związane z kartą SIM (poza awariami po stronie greckiego operatora) będą skutkowały zwrotem opłaty za niewykorzystane dni. Żadne inne roszczenia ani odszkodowania nie będą możliwe.

powrót

Kontakt:
Blue Water Club
www.BlueWaterClub.pl
e-mail: info@bluewaterclub.pl
tel.: +48 518 483 217 (pn - pt, 09:00 - 17:00)
strefa czasowa: UTC + 01:00
skype: blue.water.club

Wszelkie prawa zastrzeżone. Powyższe informacje nie stanowią oferty handlowej. Powyższe informacje mają jedynie charakter orientacyjny i nie stanowią informacji pisemnych. Powyższa propozycja nie jest ofertą a jedynie zaproszeniem do zawarcia umowy. Mapa strony: sitemap

 
 

INFORMACJE DNIA

PROMOCJA - rejsy po Karaibach 200 EUR taniej! Szczegóły tutaj: rejsy po KaraibachLAUR KONSUMENTA


Laur Konsumenta - Odkrycie Roku 2014

Laur Konsumenta jest wyjątkowo ważną dla nas nagrodą, będącą potwierdzeniem najwyższego poziomu satysfakcji klientów z naszych usług. DZIĘKUJEMY!

Więcej informacji znajdziesz tutaj: Laur Konsumenta dla BWCDZIEŃ DOBRY TVN

Blue Water Club w Dzien Dobry TVN

Blue Water Club w Dzień Dobry TVN.ZDJĘCIE SEZONU

Zdjęcie dnia

Zdjęcie sezonu: Wachta kotwiczna :)

Wiecej zdjęć z rejsów morskich znajdziesz tutaj: galeriaZOBACZ TAKŻE:

Filmy z rejsów morskich: Słoneczna Chorwacja vol. 1 :)

 

Filmy z rejsów morskich: Słoneczna Chorwacja vol. 2 :)


OPINIE ZAŁOGANTÓW

Tomasz Janisiewicz: Bardzo udany rejs morski, w czasie którego było dużo żeglowania. Kapitan jachtu fantastyczny, z bardzo dużą wiedzą, świetnie dbający o atmosferę podczas rejsu. Zawsze przyjazny, zawsze uśmiechnięty :)

Więcej opinii o naszych rejsach morskich znajdziesz tutaj: opinie załogantów


NEWSLETTER
FACEBOOK