Formularz zgłoszeniowy - BWF w Grecji

Rezerwacja - Blue Water FIESTA w Grecji

Klasa jachtu (szczegóły w dziale "CENY")

Nr rejsu
Jeżeli wybierzesz poniżej "jachty Singli" to na 90% uda nam się Ciebie na takim umieścić (podczas Blue Water Fiesty zwykle ponad 60% wszystkich uczestników zapisuje się na rejs w pojedynkę), ale nie gwarantujemy tego na 100% tak jak na naszych zwykłych rejsach dla Singli - tych bez udziału w Fieście. Choć to mało prawdopodobne, może się więc okazać, że na jachcie będzie też jakaś para (przydzielając przed wyjazdem osoby do jachtów staramy się tego jednak unikać)

Imię

Nazwisko

PESEL

e-mail

nr telefonu


Jeżeli wybieracie się w kilka osób podaj ich imiona i nazwiska abyśmy umieścili Was (w miarę możliwości) na jednym jachcie


Doświadczenie żeglarskie (jeżeli dotyczy)

Czy podczas rejsu chcesz korzystać z jachtowego SUBWINGA (skrzydeł podwodnych)? - koszt: 15 EUR/osobę (brak możliwości "podmiany" osoby korzystającej w trakcie rejsu)
TAKNIE

Czy chcesz zagwarantować sobie miejsce w kabinie z łóżkiem dwuosobowym (dopłata 200 zł/os.)? Być może otrzymasz je także bez dopłaty ale wtedy nie masz gwarancji, że nie będzie to np. kabina z łóżkami pojedynczymi lub miejsce w mesie (salonie).
TAKNIE

Czy podczas rejsu chesz odbyć podstawowe szkolenie żeglarskie BWC Crew Training (koszt: 150 zł)? Dotyczy osób nie posiadających patentów żeglarskich.
TAKNIE